art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

no my winde mamy, tylko na razie deweloper nie chce jej włączyć bo się wszyscy urządzają i ją zniszczą! dzieki temu muszę się z moim brzuszkiem na 4 piętro po schodach gramolić :(

zwierzatko_mojej_mamy

gatka2804 cos Ty sobie biedaku zrobila???  :crazy: :crazy:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gatka2804

A kurcze, 2 tygodnie temu spadlam ze schodow i cos sobie w kostce oberwalam. Nie zlamalam. Wsadzili mi ja w stabilizator - na szczescie nie gips. Teraz juz jest lepiej, stopa wyglada jak stopa, z Ania jestem w stanie sobie sama poradzic bo zaczynam na tej nodze stawac.

zwierzatko_mojej_mamy

gatka2804 oj ty ty - masz kwiatka n pocieszke  :daisy: :daisy: :daisy:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


kasiad

#230
Cytat: nionczka w 28 Mar 2009, 20:53:27
Ja tez wnosze wózek 1 pietro. Najpierw gondole albo maxi cosi z dzieckiem a potem stelaz. Na szczescie sam wózek jest lekki, gorzej z dzieckiem bo rosnie...

my też tak robimy, a raczej mój Mąż tak robi, z II piętra, bo sama jeszcze z Małym na spacerze nie byłam, Mąż nie pozwala mi dźwigać wózka :D my również mieszkamy w starej kamienicy, klatki wąskie, ledwie jedna osoba się zmieści, a schody tak strome, że problemem jest na nie wejść, a zejść z wózkiem nawet mój Mąż miał problemy :(

vobi

no, to jedyny plus mieszkania w ktorym obecnie mieszkam - jest na parterze, mam do pokonania tylko kilka schodkow, w dodatku wozek jest na tyle lekki ze wciagam go po schodach z Hania w srodku - a zadna ze mnie silaczka :D

eva_luna

ja tez najpierw wnosze gondolke z Toska a potem wciagam (wniesc nie mam sily) rame. Napoce sie przy tym jak dziki osiol...

marax

#233
zuzia wiesz co chyba bym teraz juz inny wozek kupila a na pewno lzejszy.tej krowy nie moge podniesc wogole -nawet po 3 schodach z tarasu mam problem :) raz polecialam po tych 3 schodach razem z wozkiem -no strasznie jest ciezki i wielki.Kupuje chyba nowa mniejsza spacerowke ,ktora bede mogla ze soba wozic w samochodzie /
A i chcialam teraz z czystym sumieniem polecic ta karuzele ,ktora od was maLa  dostala.Od paru dni zaczeła ją zauwazac i wyglada na oczartowana,rozmawia do niej ,macha rekami,miny tworzy -az cala malo nie wyskoczy z lozeczka taka jest zafascynowana;) :jupi: :jupi:

zuzia

maraxela
dzięki.
mi się strasznie podobają takie klasyczne wózki, tylko z tego co czytam to każdy ciężki... :(

marax

wniesienie gondoli z dzieckiem w srodku to dla mnie sprawa nie mozliwa w moim wozku

brawurka

teraz mieszkam na I piętrze,a wkrótce na II i robie tak:wyjście ubieram dziewczyny, Maje na ręke (14 kg),wkladam do wózka,biegiem po Ige, z powrtoem wnosze Ige i biegne na dól,Maja naręke i wciągamwózek, to tandem więc lekki na pewno nie jest

dragonfly

Cytat: brawurka w 02 Kwi 2009, 13:07:19
teraz mieszkam na I piętrze,a wkrótce na II i robie tak:wyjście ubieram dziewczyny, Maje na ręke (14 kg),wkladam do wózka,biegiem po Ige, z powrtoem wnosze Ige i biegne na dól,Maja naręke i wciągamwózek, to tandem więc lekki na pewno nie jest
:padam: :padam: :padam:

aja

#238
Cytat: zuzia w 02 Kwi 2009, 02:20:39
maraxela
dzięki.
mi się strasznie podobają takie klasyczne wózki, tylko z tego co czytam to każdy ciężki... :( 

ale emmaljunga chyba az taka cięzka nie jest a Mundial to dosc klasyczny wózek !!! ja daje rade jeszcze znieść wózek razem z Młodym


dla mnie rewelką jest przewijak - tak :) przewijak
nie ten ceratowy a materialowy!!!

foszek

Cytat: brawurka w 02 Kwi 2009, 13:07:19
teraz mieszkam na I piętrze,a wkrótce na II i robie tak:wyjście ubieram dziewczyny, Maje na ręke (14 kg),wkladam do wózka,biegiem po Ige, z powrtoem wnosze Ige i biegne na dól,Maja naręke i wciągamwózek, to tandem więc lekki na pewno nie jest
mozna jeszcze raz, bo nie bardzo zrozumialam ??


zuzia

foszek
teraz mieszkam na I piętrze,a wkrótce na II i robie tak:
etap I wyjście:
ubieram dziewczyny, Maje na ręke (14 kg), wkladam do wózka, biegiem na górę po Ige,
etap II z powrotem:
wnosze Ige i biegne na dól, Maja naręke i wciągam wózek, to tandem więc lekki na pewno nie jest

nionczka

Ja dzis pobilam sama siebie. W jednej rece wnioslam gondole z Irenka a w drugiej siatke z zakupami. A potem stelaz  :- )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

zapomniałam dodać,że z mają na ręku wózek ściągam na dół

abkasia

hit:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=592735
maly ma dopiero 2 tyg,a patrzy sie na ta ksiazeczke jak zaczarowany!!!

kasiad

Cytat: abkasia w 07 Kwi 2009, 17:07:58
hit:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=592735
maly ma dopiero 2 tyg,a patrzy sie na ta ksiazeczke jak zaczarowany!!!

abkaś właśnie miałam Cię o tę książeczkę zapytać :)

abkasia

Cytat: kasiad w 07 Kwi 2009, 18:48:47
abkaś właśnie miałam Cię o tę książeczkę zapytać :)
jestem z niej bardzo zadowolona, maly sie tak przyglada tym obrazkom, ze hohoho :D


abkasia

Cytat: kasiad w 07 Kwi 2009, 19:38:36
a gdzie Ty swoją kupiłaś?
w hurtowni z artykulami dzieciecymi, Ascot, nie wiem czy u was jest taka.. zaplacilam chyba 52 zl..

kasiad

Cytat: abkasia w 07 Kwi 2009, 19:39:29
w hurtowni z artykulami dzieciecymi, Ascot, nie wiem czy u was jest taka.. zaplacilam chyba 52 zl..

niestety nie ma, na allegro są po 72 zł

abkasia