villa park julianna

Zaczęty przez mackerel, 09 Sty 2009, 21:04:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mackerel

hej dziewczyny!

czy któaś a Was miała (lub może była) wesel w Villa Julianna (pod Warszawą)? mamy tam zarezerwowaną salę na czerwiec, miejsce jest przepiękne z ogrodem i zapowiada się, że wszystko wypali, ale słyszałam różne opinie i jestem ciekawa czy któraś z Was coś wie więcej?

www.villajulianna.pl

dzięki i pozrawiam!

vansen

Też słyszałam różne opinie ;) podobno jest ok jeśli wszystko co Pani obiecuje spisze się w umowie. Jeśli obiecują np. napoje w cenie, warto to wszystko spisać bo podobno maja kiepską pamięć ;) W lutym będę widziała się z koleżanką, która miała tam wesele, więc się podpytam. Nie wiem na ile będzie się to pokrywało z rzeczywistością, ponieważ dziewczyna jest osobą publiczną i dla niej Pani mogła się postarać. Wiesz jak to jest :) Też tam chciałam zrobić wesele bo jest to przecudne miejsce. Niestety ponieważ robimy małe wesele to musieliśmy wybrać coś innego :zly:  Z tego co wiem to oni organizują jeśli jest > 100 osób.
Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało!!! Jak będę miała jakieś info to dam znać.
Pozdrawiam  :bye2:

mackerel

wielki dzięki! i czekam na info!

Anupka

Opinii poweselnej nie podam niestety, ale moge sie podzielic doswiadczeniami nabytymi w trakcie szukania sali.

Mialam tam miec wesele, juz dostalam umowe. Ostatecznie zrezygnowalam ze wzgledu na sposob rozsadzenia gosci, tj. tego, ze nie mieszcza sie w jednej sali, tylko sa rozsadzeni w kilku (u mnie mialo to znaczenie, ze wzgledu na wielojezycznosc gosci, ktora i tak juz dzielila), niemoznosc przenocowania gosci (sa tylko dwa pokoje), no i wymog placenia za 100 osob (jesli tyle nie zbierzesz, placisz za martwe dusze).

Pouczona opiniami z forum gazetowego zwracalam uwage na wszystko i wszystko dopisywalam do umowy. Pani akceptowala wszystko i wszystko dodawala do umowy (ktora na poczatku wydala mi sie bardzo ogolna). Spotkalam sie z opinia, ze Pani swieca sie oczy na haslo "pieniadze" - nie zaprzeczam, ale i nie potwierdzam, bo nie doszlam do takiego momentu, a wczesniej chyba czegos takiego nie odczulam.

Sala jest droga, ale naprawdę piekna, z ladnym, zadbanym ogrodem i sporym parkingiem. Koszmarne jest za to otoczenie, czyli to co goscie beda ogladac w drodze. No chyba, ze cos sie zmienilo.

Menu zapowiada sie smakowicie. Mnie proponowano mozliwosc "zamieszania" w menu, gdyby cos mi sie nie podobalo, ale bylo fajnie ulozone i gdybym sie zdecydowala, to chyba nic bym nie zmieniala. Posilki gorace nie sa zanoszone do stolu, tylko podawane w bemarach, czyt. tworza sie kolejki po jedzenie. I jesli sie zdecydujesz, to zadbaj o to, by ktos informowal gosci, zeby sami chodzili po jedzenie. Czytalam gdzies, ze goscie tego nie wiedzieli i byla konsternacja.

Tyle tego, co pamietam, ale jakby co - pytaj, moze przypomni mi sie cos jeszcze :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mackerel

nwielkie dzięki! nie wiem teraz tylko czy mam się zacząc denerwować czy nie.... niby wszystko spisalismy w umowie....co do posilkow przy bufetach to tak, ale mamy  miec tez donoszone - pierwsza kolacja i potem w nocy dwa posilki.....i tak mamy usatlone..

ale teraz juz nie wiem...w ogole nic nie przynosza? no ale za serwis kelnerski place no to chyba te trzy dania mi przyniosa?:|
100 osob mamy wiec nie powinno byc problemu...
juz sama nie wiem co myslec.....jakby mi cos przyszlo do glowy to bede pytac!dzięki wielkie raz jeszcze

Anupka

e-e - po pierwsze - nie denerwuj sie! Masz piekna sale :)

Po drugie - stan denerwowania zamien na "wszystko pod kontrola".

Po trzecie - nie sugeruj sie tak bardzo ustaleniami moimi (byly ustalane ze mna i do podpisania umowy nie doszlo), czy kogokolwiek tutaj . Jesli masz jakiekolwiek watpliwosci to pytaj i kaz im wyjasniac/zapisywac na papierze.

Bedzie dobrze! :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mackerel


mackerel

Cytat: vansen w 22 Sty 2009, 01:34:19
Też słyszałam różne opinie ;) podobno jest ok jeśli wszystko co Pani obiecuje spisze się w umowie. Jeśli obiecują np. napoje w cenie, warto to wszystko spisać bo podobno maja kiepską pamięć ;) W lutym będę widziała się z koleżanką, która miała tam wesele, więc się podpytam. Nie wiem na ile będzie się to pokrywało z rzeczywistością, ponieważ dziewczyna jest osobą publiczną i dla niej Pani mogła się postarać. Wiesz jak to jest :) Też tam chciałam zrobić wesele bo jest to przecudne miejsce. Niestety ponieważ robimy małe wesele to musieliśmy wybrać coś innego :zly:  Z tego co wiem to oni organizują jeśli jest > 100 osób.
Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało!!! Jak będę miała jakieś info to dam znać.
Pozdrawiam  :bye2:

vansen i jak? widziałaś się z tą koleżanką???

szaraczek

Mój brat miał wesele w Villa Julianna w czerwu 2007 roku i bylo fantastycznie. Nie moge za wiele powiedziec o podpisywaniu umowy i szczegolach technicznych organizacji, bo zajmowala sie nimi narzeczona brata, oczywiscie:) Najwazniejsze bylo to, ze goscie bawili sie wspaniale az do 4 czy 5 rano. Mysle, ze wplyw mial na to ogrod, w ktorym mozna sie przewietrzyc i odpoczac:) Moi rodzice byli do tego stopnia zadowoleni, ze chcieli zebym ja tez miala tam wesele. Ale ja wolalam inne miejsce mimo wszystko i zdecydowalam sie na Hotel Polonia, w dodatku w grudniu:)
Dodam tylko, ze slyszalam od znajomych, ktorzy zamawiali tam pozniej rozne imprezy (nie tylko wesela), ze wszystko bylo bardzo profesjonalnie zorganizowane.
A czy teraz zamiast tarasu jest ogrod zimowy?
pozdrawiam i trzymam kciuki, zeby sie wszytko udalo:)

mackerel

dzięki za info:) tak! taras został zabudowany i wygląda to naprawdę fajnie :) jesteśmy dobrej myśli bo miejsce jest urocze !!! no i ten ogród! my z umową poki co nie mamy zadnych problemów. a duzo brat mial gosci? bo moj Narzeczony boi się że może być ciasno... mamy 120 gości... pozdrawiam!:)

radiowiec_wawa

Nie dalej jak kilka dni temu prowadzilem tam wesele. Oto wrazenia: lokal prezentuje sie klasowo - fajny ogrod. Malym minusem jest to, ze goscie sa rozmieszczeni w kilku salach ( na szczescie w lokalu jest zamontowany system audio i dj bez wiekszych problemow moze sie do niego podlaczyc - czyli wszyscy goscie wszystko slysza ). Jedzenie na serio smaczne. Krotko mowiac: fajne miejsce ale z jednym ale, nie wiecej niz na 100 osob.

mackerel

dzięki za info!no własnie z tą ilością gosci się obawiamy, że może za mało miejsca....

radiowiec_wawa

No nie ma co Cie oszukiwac - bedzie ciasno. Ale nie martw sie, cala reszta jest bardzo ok :)

zwierzatko_mojej_mamy

mackerel goscie 120 potwierdzonych, czy w planie ? mniemam z daty, ze w planie :> bo zawsze jakis procent odpada z roznych przyczyn ;) ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mackerel

w planie to około 130, nie mamy jeszcze potwierdzonych dopiero pod koniec maja się okaże ile wyjdzie........  :hmm:

vansen

Cytat: mackerel w 26 Mar 2009, 00:23:03
vansen i jak? widziałaś się z tą koleżanką???
Widziałam się wreszcie ;) wszystko ok. Bardzo poleca. Jedzenie smaczne, piękny ogród. Jej nie przeszkadzało to że goście byli rozsadzeni w różnych salach, ale to sprawa indywidualna. Co do umowy to trzeba pilnować(ale to chyba wszędzie. Jesteśmy tylko ludźmi i coś może umknąć). Ogólnie duży pozytyw!!!  :highfive:

mackerel

 :jejeje:
no to fajnie!!bardzo Ci dziękuje :) od razu czuję sie lepiej po takiej informacji:)

misialka

też planujemy wesele w villi Julianna, mamy jednak obawy czy przy 100 osobach bedzie wystarczajaco miejsca na parkiet do tańca (nie będzie za ciasno?) dodam że chcielibyśmy zespoł a nie dj-a Bedziemy bardzo wdzieczni za podpowiedź!

sid888

Byłam tam na weselu znajomych i mimo, ze miejsce jest piękne - to dla mnie za eleganckie - trochę sztywne - miałam wrażenie ze jestem na bankiecie a nie na weselu - ale wiem, że to rzecz gustu - poza tym ogród jest śliczny - w nocy oświetlony był pochodniami - goście co niektórzy spędzili w nim całe wesele - na górze jest ogromny taras na którym zebrała sie bardziej imprezowa część i nie za bardzo chciało im się schodzić, poza tym ja osobiście nie preferuję okrągłych stolików - pomimo iż wyglądają o niebo ładniej a w Julianie wystrój jest na najwyższym poziomie - goście są dzieleni przy stołach i rozsadzani w różnych salach co nie sprzyja integracji - zakładając że część zostanie w swojej sali, część na tarasie na górze a część w ogrodzie to dla reszty parkiet jest wystarczający - oczywiście to moje bardzo subiektywne odczucia - a co człowiek to opinia. jedzenie było pysze.