cena za muzyke

Zaczęty przez elizapj, 03 Wrz 2007, 12:46:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sloneczko84

A u mnie będzie grał zespół Picasso z Wrocławia. 4000 zł + transport. W zespole jest 6 osób, 2 wokalistki i robią bardzo fajne show :) i świetnie zabawiają gości, nie przesadzają w tym co robią. Naprawdę gorąco polecam, bo byłam podejrzeć ich na jednej imprezie i mi się bardzo podobali.

strzygula

dj jest z siedlec wiec nie wiem czy by dojechal do warszawy. stronki niestety nie ma.

inkageo

Mój DJ będzie z pomocnikiem, jest z Wrocławia i z dojazdem do Opola płacimy 1700 zł, impreza od 19 do 5 rano. Pracuje w radio, bardzo sympatyczny, jestem z nim cały czas w kontakcie, podtrzymuje mnie na duchu ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

mam wrazenie, ze ten Twoj slub to pol Polski przezywa, nie tylko DJ ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

ikageo

namiar ma? www mam na mysli...
ja od rana wariuje...bo ten ch...ony..kosztorys nie dochodzi...wszyscy mi mowia ze mega drodzy jesli chca tyle co ja mysle i szukam jak szalona alternatyw

Salsa dzieki do Twoich juz napisalam....i teraz nie mam  juz paznokci kt moglabym obgryzac czekajac na odp....

rubin04 poslalam Ci maila
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Haha :) No fotograf jakoś się jeszcze nie zaangażował ;) Muszę go zacząć molestować ;)

[ Dodano: 03-09-2007, 16:29 ]
Proszę bardzo:
http://www.bastaprowadzi.pl/main1.htm
Imagine there is no hate

calla

My placimy za wesele i poprawiny 2800zl, w Belchatowie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

kate.zet1

My 1500 za 8 godzin grania, każda kolejna to 150zł - ślub pod Wrocławiem, zespół z Leszna

elizapj

mam nadzieje ze wszyscy siedza jak to czytaja...bo mi rece sie nadal trzesa....przyszedl kosztorys...dlugi wiec calego nie czytalam....przelecialam do pln....
7,6k!!!! za 12,5h
powiedzialam ze jak przyjdzie kosztorys to chce wiedziec dokladnie za co place ile zeby moc w razie czego odejmowac elementy i obnizyc total koszt....ale tu musialabym chyba zredukowac do 3 h grania

nie no ide czytac co tam jest w ofercie...ale po waszych dzisiejszch kosztorysach widze ze znalazlam sobie najdrozszy na rynku zespol weselny. gratulacje sama sobie skladam.

poslalam juz maile do waszych polecancyh muzykow. wszystkim wielkie dzieki za rady!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Bielsko-Biala, DJ, przyjecie od ca 15:00 do 01:00 rano, bez zadnych zabaw itd. - 500 pln. Jak widze, tanio jak barszcz  ;-)  Najpierw sie probowalismy targowac, bo wydawalo nam sie "co to za robota, puszczac plyty przez kilka godzin". Ale jak przyszlo do rozliczania, to sami dorzucilismy premie, bo naprawde swietnie rozkrecil nam cala impreze. No i teraz wiemy, ze zeby skutecznie "puszczac plyty przez kilka godzin" trzeba miec sporo doswiadczenia i umiejetnosci. Dobry DJ / zespol to jednak podstawa fajnej imprezy  :lol:

[ Dodano: 03-09-2007, 20:08 ]
Cytat: "elizapj"mam nadzieje ze wszyscy siedza jak to czytaja...bo mi rece sie nadal trzesa....przyszedl kosztorys...dlugi wiec calego nie czytalam....przelecialam do pln....
7,6k!!!! za 12,5h
no to faktycznie przegiecie... nawet jak na Warszawe. Jak widac z zestawienia Zuzi, za te kase mialabys na weselu Shaze  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Hehe, swoja droga to by byla niespodzianka, goscie przychodza na wesele, a tu Shaza  :shock:

elizapj

haha
to ja chyba tego argumentu uzyje w rozmowie z zespolem;)
dobre...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Stabilo

na Śląsku wodzirej(z naciskiem na zabawy taneczne) + DJ = 1200 zł -  bez ograniczeń czasowych

martullek

Warszawa, 3500 PLN do 5 rano

rubin04

Cytat: "foszek"rubin04, rozumiem ze to za jeden dzien?

Tak, za jeden...
Wiem, ze dużo no ale wiem też że warto..
jakoś przeboleję :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kalwa

ja za dj z warszawy płace chyba 1500 za całość imprezy (piszę chyba bo całość kosztuje mnie 2500 razem z kamerą), facet grał u mojej koleżanki na weselu i bawiłam się świetnie choć uważałam, że jak wesele to tylko orkiestra), ogólnie strasznie śmieszny choć nie pierwszej młodości jest pan mareczek :)

wrobelek0403

za 3-osobowy zespół 2600 zł do 4 rano, za kazdą następną godzinę 150 zł. mam nadzieje, ze to był dobry wybor :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gosialand

Ja płacę 3000zł we Władysławowie już z poprawinami. Wesele do 4 rano, poprawiny 5 godzin. Oczywiście 1000 muszę dopłacić za dojazd :( Czyli w sumie razem 4000zł, ale babka głos ma super i startowała w eliminacjach do debiutów w Opolu

kasiek

Hej
Ja jeszcze nie mam zespolu i dopiero poszukuje, dlatego moglibyscie napisac jakie macie zespoly, zawsze to jakas wskazowka:-)
dzieks

sierpniowajulka

I jaki wzięłaś w Końcu zespół, Eliza?
My za nasz w zeszłym roku zapłaciliśmy ok. 4,5 tys. za 5h grania. I jeszcze dodatkowo za dj'a. Zespół jak najbardziej wart był wydanych pieniędzy, dj niekoniecznie. :P
http://www.swingthing.pl/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

nam powiedzieli 3000 zl za 16 godzin w sumie (wesele plus poprawiny) plus dodatkowo 200 zl za dojazd do mlodej (50 km)

elizapj

#45
Cytat: sierpniowajulka w 03 Wrz 2008, 23:33:10
I jaki wzięłaś w Końcu zespół, Eliza?
My za nasz w zeszłym roku zapłaciliśmy ok. 4,5 tys. za 5h grania. I jeszcze dodatkowo za dj'a. Zespół jak najbardziej wart był wydanych pieniędzy, dj niekoniecznie. :P
http://www.swingthing.pl/
szok lol pytanie zadane rok temu haha


wzielam wreszcie zespol 6 instrumentowy, formujacy sie ad hoc, wiec nazwy nie maja. przy ktoryms spotkaniu kiedy mi nagle zawyzyl cene 1 z zespolpw poprosilam o namiary na roznych innych. dostalam m.in na skrzypka. mialam z nim rozmawiac tylko o mszy, ale od slowa do slowa doszlo do tego, ze moze taki zespol ad hoc mi skrecic:) ci wzieli 3500, a dj rowniez przez nich organizowany, byl za 1000. grali lacznie jakies 9-10h.
na zespole sie nie zawiodlam, zagrali tak dokladnie jak mieli zagrac. za to dj okazal sie klapa  :ranting: :ranting: :ranting: nie potrafie do tej pory sobie darowac i zastanawiam sie jak sie zemscic  8)
facet, kt mial nim byc odwolal mi tydzien przed,  :surprise: a w zastepstwo dal mi kogos chyba z lapanki. przyszedl zupelnie nie przygotowany. poprzedniemu slalalam play liste, nad kt tak dlugo i ciezko pracowalismy. zastepca owszem ja mal, ale twierdzil ze dostal dopiero na weselu. i nie mial z 70% tego co bylo na naszej playliscie  :angry: wyobrazacie sobie moja mine, gdy mi o tym paszkwil mowi... zagral czesciowo ok, mimo ze niezgodnie z moim gustem, natomiast czasami zapuszczal wielkie badziewia  :fear:

moja rada, wstawic klauzule o zastepstwach i odwolaniach d umowy. tylko, jesli to sie dzieje tak pozno przed slubem jak u mnie...plus, w szczycie sezonu, to co mozna zrobic?  :no:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: elizapj w 03 Wrz 2008, 23:50:46
Cytat: sierpniowajulka w 03 Wrz 2008, 23:33:10
I jaki wzięłaś w Końcu zespół, Eliza?
My za nasz w zeszłym roku zapłaciliśmy ok. 4,5 tys. za 5h grania. I jeszcze dodatkowo za dj'a. Zespół jak najbardziej wart był wydanych pieniędzy, dj niekoniecznie. :P
http://www.swingthing.pl/
szok lol pytanie zadane rok temu haha
nudziło mi się wczoraj, więc szperałam w wątkach, w które na co dzień nie wchodzę... :hihi:
współczuję stresów z dj'em... my też szczęścia nie mieliśmy - dj puszczał zakazaną muzykę disco polo... playlisty nie tworzyłam - powiedzieliśmy z mężem, że chcemy by dj trzymał się szlaków przetartych przez zespół... a on nam z biesiadą zaczął momentami wyjeżdżać. Dobrze, że tylko 2 godziny grał (za 600 zł)...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nata79

No to ja Was zastrzele...5.500 za mo zepol na wesele...mam nadzieje, ze sa ego warci, bo szczerze mowiac to kupa kasy, ale moj przyszly maz uparl sie na zespol  z perkusja i to byl jedyny, ktorego termin byl jeszczew wolny na sierpien przyszlego roku...po prostu pol Polski ma wesele dokladnie wtedy, kiedy my...:( Wszystkie inne zespoly, ktore nam sie podobaly, byly juz zabukowanie na 1.5 roku przed. Zespol sie nazywa Kompania i jest z Warszawy. Ktos cos moze slyszal o nich? :) :smiley_thnx:

elizapj

Cytat: nata79 w 20 Wrz 2008, 21:40:48
No to ja Was zastrzele...5.500 za mo zepol na wesele...mam nadzieje, ze sa ego warci, bo szczerze mowiac to kupa kasy, ale moj przyszly maz uparl sie na zespol  z perkusja i to byl jedyny, ktorego termin byl jeszczew wolny na sierpien przyszlego roku...po prostu pol Polski ma wesele dokladnie wtedy, kiedy my...:( Wszystkie inne zespoly, ktore nam sie podobaly, byly juz zabukowanie na 1.5 roku przed. Zespol sie nazywa Kompania i jest z Warszawy. Ktos cos moze slyszal o nich? :) :smiley_thnx:
o kompanii nie slyszalam, ale sie nie martw cena. uwazam, ze to nie najgorsza cena, tym bardziej ze mowa o 2009:) mi  w zeszlym jedni speiwali 6500, inni 8000.
wiec patrz ile oszczedzacie (relatywnie)! ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

no nasz zespol na ten rok bierze juz 1000 wiecej niz nam powiedzial, dobrze ze umowa spisywana byla rok temu.