Effika przedślubne szaleństwo :D

Zaczęty przez effik, 17 Gru 2008, 09:51:23

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

szelma

effik, ładne!  :thumbup: Ja mam lekkie wahania co do pończoch i pasa... Z jednej strony strasznie nie lubię pończoch z paskiem - mam wrażenie, że zaraz mi spadną! Stanowczo wolę takie, które same się trzymają - ale te też raczej nie wchodzą w grę, bo trzeba poprawiać, a przy długiej sukience to trochę trudne...  :crazy: Z drugiej z kolei strony - D., jak to facet, jest wielbicielem pończoch i nie wiem, czy przeszłaby opcją nie-pończochowa ;) Najwyżej kupię taki pasek, jaki już mam, tylko biały i już, o taki: http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=PA-4073

wredotka

Cytat: effik w 05 Lut 2009, 14:18:07
aga.ant to zależy - mój kosztował chyba 280 albo 290. Ale można zarówno kupić tańsze, jak i droższe - wiadomo :)
Nie wiem, ile płacą inne dziewczyny - droogie paaanie, wypowiedzcie się :)

Ja kupowalam goset i majtki  brytyjskiej marki Jasper Conran i za wszystki zaplacilam ok. 65 euro (czyli przeliczajac po ówczesnym kursie euro to  ok. 220 zl).

effik

Cytat: aga.ant w 05 Lut 2009, 14:21:57
Trochę sporo jak dla mnie, ale w sumie masz rację - raz się żyje więc można sobie pozwolić :)
Przyłączam się do prośby o wypowiadanie się na temat cen bielizny :)

aga.ant spokojnie, myślę, że można na to wydać mniej, tylko trzeba poszukać :) a ja nie lubię łazić :D chociaż gdyby sam stanik mnie kosztował 350, a takie też były w sklepie, to bym nie kupiła :D

szelma, no problem - kup samonośne pończochy i dopnij pas tylko w charakterze ozdoby :D pończochy nie spadną, a pas będzie (i w razie czego podtrzyma dodatkowo) :D

wredotka, co do garnituru - chyba nie będzie się zlewał. ale tego się dowiemy dopiero, jak pan młody zacznie przymierzać :D

szelma

effik, wiesz co - na to nie wpadłam  :headbang:  :blush: Polewam za proste rozwiązanie problemu!  :beer:

salsa

Effik, ja miałam suknię Pronovias model  Jaguar, włąsnie z taką stójką zapinaną na szyi (nie cierpie tego słowa "golfik" ma pejoratywne znaczenie )
służe "radami "

włosy miałam w koku, ale nie takim leżacym na karku, ale wyżej, właśnie po to, zeby nie przytłaczać szyi i odsłaniać ozdobną koronkę. szyję mam długa, wiec tu nie było problemu, ale włosy wyżej spotęgowały efekt ;)
Riannka tez miała podobną sukienkę (podobną do mojej)


A TERAZ SIE WYSPOWIADAJ JAKI ROZMIAR STANIKA KUPIŁAS W TEJ SAMANCIE lol

Dodany tekst: Thu Feb  5 15:39:05 2009

szelma ja poszłam z gołymi nogami lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

salsa, też rozważam gołe nogi, ale koniec sierpnia może być różny - zobaczymy, jaka aura będzie ;)

effik

salsa, super że mam doradcę!  :aaaa: :) też nie lubię "golfika", no ale jak to nazwać...
a jaką miałaś biżu? może w chwili wolnej jakąś galerię obejrzę :)
o nie, ja się do swojego rozmiaru nie przyznam nigdy ;) :D

szelma  :highfive:



salsa

#82
Cytat: szelma w 05 Lut 2009, 15:52:45
salsa, też rozważam gołe nogi, ale koniec sierpnia może być różny - zobaczymy, jaka aura będzie ;)

wiesz co, ja brałam ślub 7 lipca 2007 r. - wtedy lato było zimne
akurat miałam szczescie bo w piatek jeszcze lało a w sobote było juz słonce
było ciepło, ale bez przesady, świeciło słonce i było rześko
ja  w gołej sukni byłam cała rozgrzana ;)
bardzo sie cieszyłam, ze nie włożyłam rajtek (zresztą i tak bym pończoch nie wkładała, bo miałam odkryte  palce w butach ) w kazdym razie jakby nie było to to jest lato (sierpień) i to najcieplejszy miesiac w roku w naszym kraju ;)


Dodany tekst: 05 Lut 2009, 16:14:35

Cytat: effik w 05 Lut 2009, 15:57:18
salsa, super że mam doradcę!  :aaaa: :) też nie lubię "golfika", no ale jak to nazwać...
a jaką miałaś biżu? może w chwili wolnej jakąś galerię obejrzę :)
o nie, ja się do swojego rozmiaru nie przyznam nigdy ;) :D


ja na to mowie stójka ;) galerii juz nie ma na strefie,  mam na picassa, wyśle Ci linka na pw
biżu:






Dodany tekst: 05 Lut 2009, 16:17:10

Effik , no dawaj ten rozmiar -z naukowych powodów ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

salsa, to bransoletka z Apartu? Dostałam identycznie wyglądającą pod choinkę :).

Co do temperatury to fakt, że w końcu to lato. Ale ja to ogólnie zmarźluch jestem straszny... Z drugiej strony nie wymarznę się w kościele, bo kościelnego nie bierzemy, a ogólne emocje powinny podnieść temperaturę  ;) Poza tym nie wiem jeszcze jakie buty będę miała. Ech, tyle czynników do dokonania wyboru!!! A ja tak nie lubię podejmować decyzji  :crying:

salsa

szelma, bransoletka z YES, mąz kupował  ;)  ja chciałam koniecznie taką - nie za gęstą,  nie za rzadka i nigdzie nie było - w Yes wtedy mieli taki wzor z kolekcji sylwestrowej, ale juz nie było jej w sprzedaży. Zrobili mu na zamówienie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

Właśnie sprawdziłam pudełko i ja też mam z Yesa, heh  :headbang:  :rotfl:

effik, a co do biżu, to znalazłaś coś?

effik

salsa, wyślij linka, chętnie obejrzę :) ale ja już po tym kawałku zdjęcia wiem, która to suknia i które kolczyki :D
o bransoletce myślałam dość podobnej. Wczoraj przeglądałam biżu w Aparcie i parę rzeczy mi się podobało. Lubię też Kruka, ale tam na razie nic nie znalazłam. O Yesa zahaczę przy okazji, bo w necie nie mają wszystkiego.

szelma no nie wiem kurka, oglądam w sklepach i w necie, linki zbieram, na razie decyzji nie ma. Podobnie z butami :D

rubin04

Cytat: effik w 05 Lut 2009, 14:18:07
aga.ant t
Nie wiem, ile płacą inne dziewczyny - droogie paaanie, wypowiedzcie się :)

No mi mój M. dzień przed ślubem kupił majtki - bardzo piękne, chyba ze 40 zł dał. Stanik miałam za 70 zł.
Nogi gołe bo to czerwiec, i sandały mialam.
Ani troszkę nie zmarzłam..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga.ant

#88
rubin04 ja to potrzebuję tylko ładnych fig i pończoch, stanika nie muszę mieć bo będę miała wszyte wkładki w sukni, więc nie będę szaleć cenowo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: aga.ant w 05 Lut 2009, 21:06:47
rubin04 ja to potrzebuję tylko ładnych fig i pończoch, stanika nie muszę mieć bo będę miała wszyte wkładki w sukni, więc nie będę szaleć cenowo.

o widzisz aga, przykład pozytywny - da się zaoszczędzić :)
rubin, dzięki :)

effik

Przeklinam i błogosławię jednocześnie waszą krucjatę stanikową  :crazy: Co prawda nie radziłam się was bezpośrednio, ale poczytałam tu i tam w necie.
Błogosławię, bo wymieniam stanik ze ślubnego kompletu na lepszy (tylko będzie taki jak z linka przed update'em, bo z tamtych nie ma takiego rozmiaru w produkcji - ale ten drugi też pasuje do pończoch i pasa). Muszą mi stanik sprowadzać z innego miasta, ale jest, więc przeżyję ;) :D

A dlaczego przeklinam? Bo teraz będę miała problemy z kupowaniem bielizny w normalnych sklepach. Ratuje mnie jeszcze H&M (a lubię ich bieliznę), bo są trochę różnice w rozmiarówce i 70tka pod biustem jest ok. Ale w przypadku Samanty muszę mieć 65, a wiele z was pewnie wie, jak jest z kupowaniem 65tki od masowych producentów  :zly:

No trudno. Przynajmniej przerwę dalsze deformacje ;) :D

salsa

effik hmmm, no to podaj ten rozmiar babo jedna ;)

jesli Cie to pocieszy, to ja kupuje w okolicach rozmiaru 60 E - to są dopiero problemy lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

W Samancie 65 C leży idealnie. W moim przypadku 60tka to trochę mało.
Ech :)

salsa

Cytat: effik w 07 Lut 2009, 14:23:25
W Samancie 65 C leży idealnie. W moim przypadku 60tka to trochę mało.
Ech :)

kto wie, moze kiedys dojdziesz do 60 -tek ;)

ale 65 C w samancie?? ar ju siur ??  :knuje:

czy to nie jest w samancie tak, ze zmieszają na zamówienie obwód do 65?? bo wiem, ze nie produkowali jeszcze do niedawna.
jesli przerabiają Ci 70 C na 65 to powinnaś brać 70 D i wtedy zmniejszać obwód...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

Cytat: salsa w 07 Lut 2009, 14:27:27
Cytat: effik w 07 Lut 2009, 14:23:25
W Samancie 65 C leży idealnie. W moim przypadku 60tka to trochę mało.
Ech :)

kto wie, moze kiedys dojdziesz do 60 -tek ;)

ale 65 C w samancie?? ar ju siur ??  :knuje:

czy to nie jest w samancie tak, ze zmieszają na zamówienie obwód do 65?? bo wiem, ze nie produkowali jeszcze do niedawna.
jesli przerabiają Ci 70 C na 65 to powinnaś brać 70 D i wtedy zmniejszać obwód...

Salsa, no właśnie jest jeden jedyny stanik z Samanty (a właściwie dwa, w tym jeden biały, a jeden kremowy) w tym rozmiarze. Czarnego czy tam brązowego nie dostaniesz za Chiny Ludowe. A i tych dwóch zazwyczaj w sklepach nie ma - znalazłam jeden biały z mojego modelu w innym sklepie i jeden biały z innego.
No podejrzewam, że gdybym zmniejszała, to z D, a nie z C. Dzięki :)

salsa

#95
effik  nie wiedziałam, ze samanta tak sie zreformowała lol
kiedys chodziłam tam robic paniom na złość, bo nie miały 65-tek ale chetnie proponowały zmniejszanie ;)
j :headbang:

powodzenia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

Cytat: salsa w 07 Lut 2009, 14:46:02
effik  nie wiedziałam, ze samanta tak sie zreformowała lol
kiedys chodziłam tam robic panią na złośc, bo nie miały 65-tek ale chetnie proponowały zmniejszanie ;)
j :headbang:

powodzenia

hehe ja dziś obeszłam parę sklepów i rzucałam od drzwi
-dzień dobry, czy mają panie 65tki?
-nie
-do widzenia :D  :highfive:

salsa

Cytat: effik w 07 Lut 2009, 21:30:55
Cytat: salsa w 07 Lut 2009, 14:46:02
effik  nie wiedziałam, ze samanta tak sie zreformowała lol
kiedys chodziłam tam robic paniom na złość, bo nie miały 65-tek ale chetnie proponowały zmniejszanie ;)
j :headbang:

powodzenia

hehe ja dziś obeszłam parę sklepów i rzucałam od drzwi
-dzień dobry, czy mają panie 65tki?
-nie
-do widzenia :D  :highfive:


:rotfl: :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

W międzyczasie cały czas myślę nad biżuterią... miały być wiszące perełki i bransoletka.
Ale - chociaż nie przepadam za żółtym złotem - zaczęłam się zastanawiać, czy nie złożyć hołdu złotawym przeszyciom na sukni, zrobić ich główną ozdobą i o graniczyć się do malutkich, złotych kolczyków, ewentualnie delikatnej bransoletki? Perełki na sztyftach ze złotym akcentem może też wchodzą w grę.

Widziałam ostatnio takie kolczyki na wystawie sklepu jubilerskiego, wybieram się tam - stronki raczej nie mają, ale jak mi pozwolą fotkę zrobić, to wstawię.
Co myślicie o takim pomyśle?

wstawiam parę zbliżonych propozycji z sieciówek :)
aha, tamte były delikatniejsze od tego 1 i bez cyrkonii :)

Znajdźcie mi coś ładnego, dziewczyny :)

szelma

#99
Jeśli wcześniej myślałaś o perłach, to może poszukaj pereł w takim złotwym odcieniu? Wtedy plan pereł-kolczyków plus bransoletki będzie nadal aktualny :).

A z tych, które pokazałaś, to najbardziej mi się podobają te czwarte od dołu  :bravo: (pomyliło mi się wcześniej :P)