Effika przedślubne szaleństwo :D

Zaczęty przez effik, 17 Gru 2008, 09:51:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Cytat: szelma w 16 Lut 2009, 12:07:15
Jeśli wcześniej myślałaś o perłach, to może poszukaj pereł w takim złotwym odcieniu? Wtedy plan pereł-kolczyków plus bransoletki będzie nadal aktualny :).

Szelma, ja się już tyle naszukałam, że zaczynam mieć dość :D
została mi biała magia, z którą kontakt mam dość utrudniony :)

szelma

Uuu, nie strasz mnie, bo ja MUSZĘ mieć złotawe perły! Innej opcji nawet do siebie nie dopuszczam - a szukać będę dopiero w kwietniu, jak pojadę do Polski...

zwierzatko_mojej_mamy

#102
effik biala magia sie nie odzywa juz od jakichs 2 miesiecy - takie doniesienie wyczytuje wszedzie, wiec bym sie nie nastawiala  :hmm:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: szelma w 16 Lut 2009, 12:09:59
Uuu, nie strasz mnie, bo ja MUSZĘ mieć złotawe perły! Innej opcji nawet do siebie nie dopuszczam - a szukać będę dopiero w kwietniu, jak pojadę do Polski...

znajdziesz, znajdziesz :) gdybym coś zobaczyła, dam znać :)

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 12:57:29

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Lut 2009, 12:39:18
effik biala magia sie nie odzywa juz od jakichs 2 miesiecy - takie doniesienie wyczytuje wszedzie, wiec bym sie nie nastawiala  :hmm:

wiem zwierzątko, dlatego już odpuściłam - napisałam tam dobrych kilka maili od grudnia.

cumberland

Cytat: szelma w 16 Lut 2009, 12:09:59
Uuu, nie strasz mnie, bo ja MUSZĘ mieć złotawe perły! Innej opcji nawet do siebie nie dopuszczam - a szukać będę dopiero w kwietniu, jak pojadę do Polski...

szelma moja biżu byla robiona na zamowienie
zielone perly polaczane z perlami ecru
jak zielone się znalazły to tym bardziej złotawe się znajda ;)

szelma

Czuję się trochę pocieszona ;) Widziałam w sobotę naszyjniki ze złotawych pereł, ale same długie. Mam nadzieję, że znajdę coś - no bo faktycznie - jak były zielone, to... :rotfl:

effik

No znikąd pomocy z tymi kolczykami, no :) :zly:  ;)

szelma

effik, dzisiaj natknęłam się na takie dwie strony z biżuterią: http://www.fabrykamp.com/galeria.html i http://www.lilkadesign.pl/ Poszperaj :).

effik

Kurczę, szelma same fajne stronki mi podrzucasz z ręcznie robioną biżuterią i ja lubię takie kolczyki, ale obawiam się, że tego typu pomysły nie współgrają z moją suknią ślubną  :headbang:

o czekaj, czekaj, fabryka już bardziej, tylko żeby jeszcze kolor jako taki znaleźć...

szelma

To co - mam już nic nie podrzucać?  ;) Wedle życzenia, madame! ;) A tak serio - to patrz, oglądaj, a nuż trafi się coś, co będzie pasowało - zwłaszcza że Biała Magia Ci nie odpisuje...

effik

#110
Cytat: szelma w 17 Lut 2009, 14:56:14
To co - mam już nic nie podrzucać?  ;) Wedle życzenia, madame! ;) A tak serio - to patrz, oglądaj, a nuż trafi się coś, co będzie pasowało - zwłaszcza że Biała Magia Ci nie odpisuje...

Podrzucaj, podrzucaj :)  :pray:
a co z tymi małymi złotymi? co sądzisz? chyba ci się kulki podobały :D

ja się już gubię :D

Dodany tekst: 17 Lut 2009, 15:02:08

Cytat: cumberland w 16 Lut 2009, 17:51:45
szelma moja biżu byla robiona na zamowienie
zielone perly polaczane z perlami ecru
jak zielone się znalazły to tym bardziej złotawe się znajda ;)

cumberland gdzie ci robili takie cudo? :)

szelma

No najbardziej mi się podobały te kulki - czwarte od góry. Te perełki ze złotym też są ładne! A masz jakąś wizję? Bo może jeśli napiszesz np. do Ewy z ładnychrzeczy, to można by było coś zrobić na zamówienie?

cumberland

Cytat: effik w 17 Lut 2009, 15:00:02
cumberland gdzie ci robili takie cudo? :)

koleżanka koleżanki mi robiła ;)

a skąd wiesz, że cudo ;) ?
zdjęć już nie ma na strefie  :knuje: :knuje: :knuje:


effik

Cytat: cumberland w 17 Lut 2009, 15:56:12
koleżanka koleżanki mi robiła ;)

a skąd wiesz, że cudo ;) ?
zdjęć już nie ma na strefie  :knuje: :knuje: :knuje:



hehe, sądzę, że cudo - a na pewno unikalna rzecz ;) :)

oliwka221

#114
Effik,ja myślę,że coś w tym stylu będzie ok.

Dodany tekst: wto 17 lut 2009 18:26:23 GMT-1


sunflowerka

oliwka221 skąd te kolczyki? bardzo ładne

oliwka221

Effik,poszukałam na allegro.Użytkownik Artbrus.Myślę,że powinnaś poszukać czegoś w tym typie. Jeśli nie na allegro,to może popytać o coś podobnego w zwykłych sklepach.

effik

Oliwka, zbieg okoliczności - też dziś to oglądałam ;) :D

oliwka221

#118
Effik,w każdym razie będę szukała dalej. ;)

Dodany tekst: śro 18 lut 2009 07:29:48 GMT-1

Znalazłam jeszcze te.To apart.

Dodany tekst: śro 18 lut 2009 07:31:09 GMT-1



Dodany tekst: śro 18 lut 2009 07:31:28 GMT-1


effik

Te z apartu znam, ładne. Tylko widzisz, ja szukam albo czegoś z perłą i żółtym złotem (pewnie, że wolałabym z białym albo srebrem, ale czuję, że mnie to będzie drażnić w połączeniu ze złotymi przeszyciami na sukni), albo samo złoto, ale takie małe i delikatne jak wklejałam albo wiszące, ale też nie jakieś rzucające się od razu w oczy :)

oliwka221

#120
Effik,aleś się uparła na to zółte złoto  ;) Wcale nie uważam,że srebro będzie się gryzło ze złotymi przeszyciami,tym bardziej,że stawiasz na coś delikatnego.W każdym razie znalazłam na allegro jeszcze coś takiego.

Dodany tekst: 18 Lut 2009, 09:14:33



Dodany tekst: 18 Lut 2009, 09:14:47



Dodany tekst: 18 Lut 2009, 09:17:24

Zwróć uwagę na kolor tych pereł.Myślę,że dobrze będą wyglądały także ze srebrem lub z białym złotem.Ja do swojej sukni też się uparłam na złotą biżuterię,a po poszukiwanich okazało się,że ta srebrna jest ok i bardzo fajnie wygląda.

effik

#121
oliwka, nie uparłam się, ja nie cierpię żółtego złota na co dzień ;)
tylko przewrażliwiona jestem na pukncie zestawień złoto-srebro, więc wolę mniejsze zło  :mocking:

a te złotawe to szelmie trzeba wkleić ;)

kto sprzedaje te drugie? ciekawe są!

oliwka221

Jak powiększysz zdjęcie,to pojawi się mail do sprzedawcy.
Jak coś jeszcze dla Ciebie znajdę,to na pewno wkleję. ;-)

effik

Cytat: oliwka221 w 18 Lut 2009, 09:39:23
Jak powiększysz zdjęcie,to pojawi się mail do sprzedawcy.
Jak coś jeszcze dla Ciebie znajdę,to na pewno wkleję. ;-)

noo mail jest, wiem, ale to z allegro, taaa? :) poszukam :)

oliwka221