perfumy -wasze ulubione

Zaczęty przez damka, 02 Wrz 2007, 11:51:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sznapkowa

A ja zapomniałam się poperfumować na ślub ...  i też było ok :)

Ale od zawsze i chyba na zawsze Issey Miyake. Mąż tak samo.

eileen

Przez kilka lat nosiłam Chanel "Allure" i chyba nic tak bardzo mi nie "pasowało". Moze trzeba do nich wrócić?

Lancome "Tresoir" dostał u mnie równie wysoką notę

W tym roku zaryzykowałam zapach Niny Ricci "Pretty Nina". Jestem zaskoczona, bo nigdy nie lubiłam kwiatowych perfum. Okazało się, że wprowadza mnie w bardzo kobiecy nastrój i dobrze mi z tym :)

Ale na ślub jeszcze nie mam typu. Allure?
:clover:

noki

Przez dlugi czas Rush Gucci, potem Hypnotic Poison Dior, w miedzyczasie DKNY Be Delicious, a teraz testuje Amor Amor Cacharel, Code Armani i Miss Dior Cherie. Chyba na slub zostanie Code, a jak nie to wroce do Poison :)

wis

Na ślub Miracle Lancome. Obecnie pachnę Lolitą Lempicką L ale wydaje mi się za słodki na ślub.

justynaaaa2

ja mam od kilku lat ulubione gucci rush 2 i muszę je mieć zawsze na półce, nawet jeśli chwilowo mam przerwę w ich użytkowaniu  :) lubię sobie od czasu do czasu je tak po prostu powąchać  ;)
moje ostatnie odkrycie versace bright crystal - zakochałam się i chyba szybko się nie odkocham, są boskie i czuć w nich peonię  :ok:
a jeszcze czasami lubię się psiknąć moschino love love - niebiesko pomarańczowa butelka

claridad

Cytat: justynaaaa2 w 17 Sie 2008, 23:02:39
ja mam od kilku lat ulubione gucci rush 2 i muszę je mieć zawsze na półce, nawet jeśli chwilowo mam przerwę w ich użytkowaniu  :) lubię sobie od czasu do czasu je tak po prostu powąchać  ;)
moje ostatnie odkrycie versace bright crystal - zakochałam się i chyba szybko się nie odkocham, są boskie i czuć w nich peonię  :ok:
a jeszcze czasami lubię się psiknąć moschino love love - niebiesko pomarańczowa butelka


Oj, ja też przez długi czas chodziłam cała w Bright Crystal :)

MagdaG

CK - Eternity - nie ma piękniejszego zapachu dla mnie:) jest w 100% inny od wszystkim i baaaaardzo trwały:)

atrament.owa

Oooo widzę, że bardzo dużo jest amatorek CK Euphoria :) oczywiście też do nic należę  :ag:
A oprócz nich, DKNY Be delicious zwłaszcza, że to prezent od mojego N. Dobry ma gust  :P

mila

uwielbiam Pure Purple Hugo Boss'a, a całkiem niedawno zapałałam miłościa do Armani Code :)

tusia

A mój ulubiony zapach to Dolce & Gabbana Light Blue
mmm...  :yes:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

basiak

#85
Dziewczyny, chciałam zapytać o perfumy męskie. Znacie może tą markę? Teraz przeglądam oferty sklepów i trafiłam na męskie zapachy firmy Dunhill. Na wizażu i ceneo każdy je chwali, nie wiem jednak czy są to autentyczne opinie. Miałyście kiedyś styczność z tą firmą? :) Jeśli nie to jakie perfumy męskie polecacie?

zuzia