Majowa stylizacja

Zaczęty przez annmay, 03 Gru 2008, 20:32:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

witamy na strefie :welcome: i polewam na zachete :beer:
suknie piękna,  a ślub w maju to juz w ogóle super decyzja ;) sama miałam slub w maju i pieknie było

mika

witamy na strefie  :welcome:
suknia jest przepiękna
rzeczywiście stylizacja może być podobna do stylizacji Martullek :D ktora z resztą też była cudna
moim zdaniem peonie czy piwonie, jak zwal tak zwał, będą za ciężkie jeżeli będą w dużym bukiecie, ja bym stawiała na jakies kwiaty o drobnym kwiatostanie np storczyki tajlandzkie - fioletowe - byłyby piękne

annmay

Dzięki za tak serdeczne powitanie... Bardzo to miłe  :blush:
Kobiety jak macie jakieś pomysły na bukiety pasujące do mojej sukienki to wklejajcie, może wspólnie coś wymyślimy. Niestety sama się obawiam, że peonie/piwonie mogą być za ciężkie, ale zobaczymy...
mika a jak wyglądają storczyki tajlandzkie? Podoba mi się pomysł fioletu...

justynaaaa2

#28
np. to jest storczyk tajlandzki
a fioletowe znajdziesz w wątku siostry sierpniowej julki :) tutaj link do zdjęć:
http://picasaweb.google.pl/sierpniowa.julka/KasiaISzymon130908?authkey=2-M-IGSLvn4#
foto 28


annmay

Po dłuższym czasie powracam do mojego wątku. Coraz mniej czasu zostało, więc pora wziąć się do roboty...  :time:

Część spraw przemyślałam i oto co wymyśliłam:
- garnitur przyszłego męża: stalowy, koszula w kolorze mojej sukni (złamana biel) i srebrno-szary krawat;
- moja fryzura: prosty kok, dość wysoko upiety, do kościoła prosty długi welon oczywiście nad kokiem, po kościele chcę go zdjąć i myślałam, żeby kok owinąć srebrną wstążką z jakimś drobnym dekoracyjnym akcentem;
- biżuteria: pole do popisu dla forumek :)
- kwiaty: nadal myślę o peoniach - podobają mi się jasne peonie owinięte srebrną wstążką. A może jednak wrzucić jakiś kolor?;
- buty: największy problem - czekam na letnie kolekcje;
- zaproszenia: czekamy na próbki (patrz poniżej);

I co o tym dziewczynki myślicie?



panikarola

sliczna suknia!

co do bizuterii, to na pewno zaraz odezwie sie forumka, co bedzie sama nawlekac krysztalki - syrenka? effik? foczkaka? - tez ma taka aplikacje koralikowa pod biustem... bardzo fajny to jest pomysl, takie koraliki jak na aplikacji powtorzyc na sobie...

kokowo-wstazkowy pomysl super!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rilla

pomysł ze srebrem super


ale ja bym dała kolor jednak:) peonie są w wielu kolorach... np te jasne + kilka różowych? ciemniejszych jakie miała rubin

albo właśnie coś we fiolecie... może florystka podpowie jakie z fioletowych kwiatów pasowałyby do jasnych peonii

z tym owijaniem hm koka

ja zmieniałam tylko welon na krótszy

i ogólnie taks byłam pozytywnie zakręcona tego dnia, że się wściekałam, ze to tyle trwa - podpinała mi tren i ściągała welon siostra - sama bym dostała szału i rozwaliłabym sobie suknie i włosy:D

sunflowerka

Ranysiu jaka piękna ta suknia. Annmay ona ma tren? Jak się go podpina?

annmay

rilla też właśnie się zastanawiam, zeby może przełamac tę biel fioletem, znalazłam bukiet w którym wykorzystane były fioletowe hortensje (jeśli sie nie mylę ;)). Myslę, ze mogłyby pasowac do peonii.
sunflowerka - suknia ma tren, ale nie za długi. Jak się go podpina - nie mam pojęcia :) Panie w salonie mają coś wykombinować. Zobaczymy w trakcie przymiarki, ale to dopiero na początku maja.

syrenka

Cytat: panikarola w 01 Lut 2009, 12:47:12

co do bizuterii, to na pewno zaraz odezwie sie forumka, co bedzie sama nawlekac krysztalki - syrenka? effik? foczkaka? - tez ma taka aplikacje koralikowa pod biustem... bardzo fajny to jest pomysl, takie koraliki jak na aplikacji powtorzyc na sobie...


To chyba o mnie mowa :D

Ja mogę zaproponować z fioletowych bukiecików np. taki. Też zastanawiałam się nad tym kolorem, ale do Twojej sukni będzie bardziej pasował. Zapraszam też do mojego wątku - jest tam też parę innych fioletowych bukiecików :)

cumberland

#35
yes yes yes ;)
bardzo podoba mi się pomysł bieli połączonej z pastelowym fioletem
i może wstążka w koku też mogłaby być wówczas dwukolorowa...? ;)
srebro z jakims pastelowo fioletowym akcentem, błyskiem ... :hmm:

annmay

Witam po długiej przerwie,

Do ślubu zostało trochę więcej niż 2 tygodnie, a my nadal w lesie. Największy problem mamy z koszulą mojego narzeczonego. Moja suknia ma kolor złamanej bieli, czyli właściwie wychodzi, że to jasny ecru. Garnitur zakupiliśmy ciemny grafit i tu zaczynają się schody... Fragment materiału, który dostałam z salonu jak nic pasuje tylko do koszuli w kolorze ecru (czyli właściwie żółtawej), co za cholere nie pasuje go garnituru. :(

Dziewczyny, które miały lub mają suknie w kolorze złamanej bieli, śmietankowym czy jak kto woli jasnego ecru, w jakim odcieniu kupiłyście koszulę dla przyszłego męża?
Ratujcie! Może podpowiecie, gdzie takowe znaleźć w Warszawie? I jeszcze dobrze, żeby były jeszcze taliowane... 



zosia2007

#37
u mnie maz mial biala, bo ecru wygladala jak zolta w porownaniu do sukienki, ale za to mial kamizelke i muszkik w kolorze jak moja suknia wiec bylo widac i biala koszule i smietankowa kamizelke + muszki, garnitur mial ciemny braz

zreszta mozesz zoabczyc zdjecia na moim watku

olcia

My właśnie kupiliśmy dokładnie taką koszulę jakiej poszukujesz. Moja suknia jest w kolorze złamanej bieli i koszula zgodnie z próbnikiem chyba też :) ( wszystko tak naprawdę okaże się jak odbiorę suknie). Jest taliowana i zapinana na spinki. Jest to koszula firmy Prochnik ( z tego co się orientuje jest to jedna z niewielu firm, która robi dość dużo różnego rodzaju taliowanych koszul) i kupiliśmy ją na Placu Konstytucji "pod arkadami" tj. sklep między placem konstytucji a placem zbawiciela. Polecam się tam udać - obsługa jest bardzo miła i mają dość duży wybór.

aga.ant

annmay właśnie czytam o twoich problemach z koszulą przyszłego męża. Ja miałam ten sam problem. Komisyjnie zostało stwierdzone, że biała koszula będzie kontrastować z moją suknią więc zaczęły się poszukiwania koszuli idealnej w kolorze jasnego ecru. Podczas swojej przymiarki dostałam kawałek materiału, z którego jest zrobiona suknia. Kolor mojej sukni to właśnie jaśniutki ecru. Szukaliśmy koszuli pod muchę czyli z takim niestandardowym kołnierzykiem. I znaleźliśmy dwie, pierwsza została uszyta na zamówienie, ale niestety coś było sknocone przy kołnierzyku i kolor był zbyt żółty. Koszulę idealną znaleźliśmy w Wólczance, ma idealny kolor delikatnego ecru a czy pasuje do smokingu mojego A okaże się jutro przy jak przymierzy wszystko (zresztą musi pasować innej opcji nie ma, najważniejsze, że pasuje do sukni) :) Jeśli masz taką opcję zajrzyj do Wólczanki tam może znajdziesz coś odpowiedniego. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja też jestem za delikatnymi, smukłymi storczykami do tej sukni
bukiety kulki tu kompletnie nie pasują
i piwonie za ciężkie

annmay

Dzięki dziewczynki za odpowiedzi :) Jutro idziemy na zakupy. Na pewno zajrzymy do Próchnika i Wólczanki. A jak myślicie, czy koszula w kolorze delikatnego ecru będzie pasować do ciemno stalowego garnituru?

golinda

Cytat: annmay w 14 Maj 2009, 09:41:42
A jak myślicie, czy koszula w kolorze delikatnego ecru będzie pasować do ciemno stalowego garnituru?

wg mnie średnio, ale trzeba przymierzyć to razem, zależy jakie to są odcienie
mogą się gryźć, ale mogą i super wyglądać razem

una

Witam.
Przepiękna suknia. Zauważyłam ją jak byłam ostatnio umawiać się na pierwszą przymiarkę i bardzo mi się spodobała. Podaje Tobie link do świetnego sklepu internetowego z przecudownymi butami (są też dostępne na allegro). Myślę, że są świetne, a w salonach trudno dostać takie buty bez palców, ktorych jestem wielką fanką. Ja sama mam jedną parę z nich i pasują idealnie. Jeśli Ci się przyda lub innym dziewczynom to będę się cieszyć :)
http://www.fantasy-shoes.pl/index.php/cPath/2_30

annmay

#44
Buty juz kupiłam. Takie jak na załączonym obrazku. Wczoraj miałam pierwszą przymiarkę sukni i okazało się, że pasują :)
Kwiatki też już zamówione, zdałam się na florystkę, zobaczymy co zdziała... Kolor - różne odcienie różu, z odrobiną białego, kształt - bidermajer, z wolnymi końcami, obwiązany srebrna wstążką.

Dodany tekst: 14 Maj 2009, 14:15:15

Oczywiście nie załączyłam zdjęcia...

golinda

Cytat: annmay w 14 Maj 2009, 14:13:24
Kolor - różne odcienie różu, z odrobiną białego

w takim razie narzeczony powinien mieć bladoróżową koszulę!!!

szelma

annmay, bardzo ładne buty  :thumbup:. Planujesz w nich być cały czas czy masz coś na zmianę?

golinda

Cytat: szelma w 14 Maj 2009, 14:43:52
annmay, bardzo ładne buty  :thumbup:. Planujesz w nich być cały czas czy masz coś na zmianę?

podczas wesele jakoś nie czuje się masakry, jaką buty wyczyniają ze stopami - to dopiero day after lol

szelma

golinda, no ja jednak będę patrzeć za czymś, bo mam 10 cm obcasa, a w niedzielę nikt mnie nosić nie będzie ;).

golinda

obcas to nie problem - ważne, żeby wyprofilowane były dobrze