stylizacja Mgławicy

Zaczęty przez Mgławica, 15 Lis 2008, 19:34:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Mgławica, klipsy też ok :) Spróbuj jakieś ponosić, żeby się przyzwyczaić i oswoić z tym, że masz coś na uszach.

tachogti

Klipsy wystarczy odp rozgiac i bedzie ok sama to praktykuje :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mobka

No ja jako zeszloroczna kwietniowa Panna Mloda powiem tak: znajdz sobie jakies bolerko, albo chociaz szal.. w kwietniu jest jeszcze chlodno niestety...
Tulipany sa jak najbradziej ok.
Co do bizuterii... to jesili nie masz przebitych uszu, chcesz welon i wpol rozpuszczone wlosy, to nie zakladalabym nic na szyje i nic na uszy. A moze jakis kwiat we wlosach??? i bransoleta...

Mgławica

tego właśnie się obawiam- że będzie zimno o moja sukienka zginie pod okryciem wierzchnim- kwiecień to trochę niefortunny miesiac- białe futerko/etola juz nie pasuje a jeszcze nie mozna bez niczego
co do kwiatów we włosach troche nie podobaja mi się ale wiadomo- trzeba zrobić fryzurę próbną i zobaczyć całokształt
czekam na odpowiedź z białej magii ale jakoś jeszcze nie dali znaku zycia a jestem ciekawa co mogliby zapronowac do mojej sukienki

mobka

#54
mglawica to moze chociaz szal? Ja mialam bolerko w komplecie z suknia i moim zdaniem nie wygladalo to najgorzej, a bez bym w dniu slubu zamarzla... natomiast 3 dni pozniej, podczas sesji bylo pieeeeknie i cieplutko... pierwsze 6 zdjec moje ;) na 4 i 6 widac bolerko dosc dobrze ;) http://www.jarekpekala.com/slubna_kosciol.php

Mgławica

pewnie masz rację, że coś trzeba zarzucić - bolerko nie wygląda źle i chyba jest najodpowiedniejsze bo z szalem+ welon chyba byłby kłopot
ps. cudnie wygladałaś  :thumbup:

rilla

bolerka dobrze może dodać uroku sukni...
ja miałam bolerko, które wszystkie dziewczyny na strefie odradzały... a wyszło ok, może u mnei nie chodizło o to, ze będzie zimno tylko o "zasady" i spokój ducha babć:)

ishka82

Ja miałam bolerko ze względu na krostki na plecach, grrrr :headbang:

Mgławica

jakoś moja stylizacja utknęła w miejscu ale mam nadzieję, ze w przyszłym tygodniu ruszę z zakupami :)
znalazłam kilka ciekawych zdjęć bizuterii, najbardziej podoba mi się pierwszy komplet ale nie jestem przekonana czy perełki będą pasowały do pasa koronki, który ma kryształki
rozważam tez kolorową biżuteri ale mało jest ciekawych propozycji fioletu a o takiej myślałam
co sadzicie o tej  biżu? czy coś się nadaje?

salsa

#59
Mgławica ja miałam buty taneczne - jako tancerka- hobbystka -  znam sie na nich troszkę :) to moje buty:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Mgławica

salsa śliczne  buty i wyglądają na wygodne.. ja cięgle się zastanawiam nad tanecznymi na przebranie bo słyszałam już rożne głosy, że do kościoła to za mało eleganckie.. a z drugiej strony słyszałam tez opinię, że jak zakładać to od razu bo noga zmęczy się w innym bucie i nie będzie już tak wygodnie.. wiec sama nie wiem..
najbardziej podoba mi sie właśnie model w stylu twoich tylko obawiam się, ze na kwiecień może być trochę za zimno w odkrytych.. i jeszcze nie jeszcze, ze mnie podepczą.. muszę wybrać się do jakiegoś sklepu tanecznego i przymierzyć..

salsa

Mgławica a skąd jestes??
ja zamawiałam bezpośrednio w Akcesie (Kraków) i tak jest najlepiej.
ale np. Zuzia zamówiła telefonicznie i chyba tez była zadowolona ;)

Jesli chodzi o to, ze do kościoła mało eleganckie, to hmmm, ja poszłam w nich od razu jak wiele dziewczyn to robi i nie czułam sie mało elegancko - na zdjęciach jesli gdzies juz je widać to wyglądają ok.
NIe wiem czy w Kwietniu nie bedzie Ci zimno, ciezko powiedzieć jaki bedzie kwiecień - ja miałam jedne bo :
szkoda było mi kasy na dwie pary jasnych butków ( bardzo nie lubię  białych butów na obcasach, tez też mam z satyny perłowej - jedne wystarczą)
dwa - było lato, nie chciałam żadnych rajtek, pończoch itp
a na tańcach było mi wygodnie , przewiewnie ;) i nikt mnie nie podeptał ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Mgławica

jestem z Białej Podl ( woj. lubelskie) w tym tygodniu jadę do Warszawy i mam nadzieje zajrzeć do jakiegoś sklepu z obuwiem tanecznym wiec mam nadzieję ze moja stylizacja nabierze tempa :)

Mgławica

muszę zacząc przyśpieszać moje przygotowania bo zaczynam powoli czuć stresik związany z ograniczeniem czasowym  ;)

a więc..
1. suknię - mam ( ivory, sincerity 3330)
2 . garnitur i całą męską resztę - mam ( no może brakuje jakiś seksownych gatków ale z tym może mój przyszły już sam sobie poradzi ) garnitur w odcieniu brązu, który w zależności od światła robi się odrobinę szary, koszula dobrana w kolor sukni, buty ciemny brąz)

wróziłam z Warszawy z pierwszej przymiarki ( trzeba suknię zwęzić mocno a zostały jeszcze dwa miesiace a ślub zaraz po wielkanocy i co to będzie  :hmm:)
do sukni dobrałam bolerko z atłasu ( którego wcale nie mam zamiaru zakładać, no chyba że będzie mróz  :crying:)

zamówiłam dwa welony mgiełki- krótki i długi
kupiłam buty - i z nich chyba w tym całym ślubnym zamieszaniu jestem najbardziej zadowolona   :aaaa:

ale co dalej?
brakuje mi bizuterii myślałam o perłach ale jednak nie - ecru przy sukni są żółte a białe brzydko się odcinają
poszukuję delikatnych kryształków.. klipsów? bransoletki? coś na szyję? pomocy :)
ps. byłam w sklepie tanecznym mam za wąską nogę i za długie palce- więc tego typu buty leźą okropnie.. trzeba szukać wygodnych butów na zmianę

jedyne zdjęcie w sukience które chwilowo posiadam to takie mało "ślubne"
z przymiarki nie mam bo spóźniłyśmy się "trochę" na określoną godzinkę wiec w biegu zapomniałam aparatu. :)

bognat

Cześć
I jak przygotowania do ślubu? Pilnie śledzę Twoj watek bo mam identyczną sukienke jak Ty ;)
Czy masz może zdjecia w pelnej stylizacji? Zwlaszcza chodzi mi o welon (dlugi i krotki) oraz biżu no i jaki ostatecznie bukiet? ;) Serdecznie pozdrawiam i zycze udanych przygotowan do slubu, ktory z tego co widze tuz tuz ;)

syrenka

Jak tam żono? :)
Pochwal się jakimiś zdjęciami ze ślubu i opowiedz jak było :)