stylizacja Mgławicy

Zaczęty przez Mgławica, 15 Lis 2008, 19:34:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

cumberland :smiley_kissblush:  :jezor: odlewam!  :piwko:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Mgławica

Cytat: rilla w 17 Lis 2008, 17:31:28
Mgławica zamów.. zestaw jest bardzo ładny a mozesz go zakładać na inne okazje:) a fryzur poszukam jakichś, obiecuję:)

tez się zastanawiam czy po prostu nie zamówić, zwłaszcza, ze teraz mają 10 % rabatu
ale podoba mi się pomysł łączenia białych perełek z kolorowi w odcieniu bukietu tak jak miała wspominana tu często cumberland  :)
podobają mi się jeszcze w białej magii poniższe komplety tylko chyba ten pudrowy róż nie grałby z fioletem i zielenią bukietu

chyba napisze do białej magii niech mi coś zaproponują  :ag:

cumberland

Mgławico droga!
suknia bardzo fajna, daje doskonałą baze do realizacji stylizacji pt. "100% classic bride" :)
co do biżu - jesli chcesz mieć koniecznie naszyjnik to odradzałabym do tego kroju sukni wszelkie wydłużenia, sopelkowe zakończenia czy łezkowate "zwisy". Czyli wszystko to co wkleiłaś :( One dobrze sprawdzają się do sukienek z dekoldem w literkę V czy serduszek.
Ja tu widzę klasyczne krótkie perły "przy szyi". Np. takie jak na zdjęciu. Jeśli zdecydujesz się na akcent kolorystyczny wtedy taki sznur pereł może również dobrze wyglądać w wybranym przez Ciebie kolorze.
Co do całości stylizacji:
baaardzo pasuje mi tutaj mała kopertowa torebeczka (i na niej powtórzony ewentualny kolorystyczny akcent z kolorowej biżu-ale tylko detal ..hmmm kokardka, tasiemka... cała torebka w kolorze to już za dużo jak na klasyczną PM :)

i rękawiczki też mi chodzą po głowie...ale uwaga! pasują mi tu krótkie :)

magdarynka

Kolezanka cumberland na stylizacjiach ??? ;;) Az sobie jeszcze raz popatrzalam na sukienke zeby zwizualizowac sobie te krotkie rekawiczki i cos w tym jest ! Generalnie ja jestem za rekawiczkami ( krotkie badz dlugie ), opaska i pomysl z torebka tez mi sie podoba.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

#29
Cytat: magdarynka w 18 Lis 2008, 07:29:13
Kolezanka cumberland na stylizacjiach ??? ;;)

tak mnie ucieszyło tyle nowych wątków stylizacyjnych, że aż się tu kopsnęłam :) a co!

a co do rękawiczek o których myślę dla Mgławicy to coś w ten deseń tu widzę

magdarynka

Cytat: cumberland w 18 Lis 2008, 12:16:31
Cytat: magdarynka w 18 Lis 2008, 07:29:13
Kolezanka cumberland na stylizacjiach ??? ;;)

tak mnie ucieszyło tyle nowych wątków stylizacyjnych, że aż się tu kopsnęłam :) a co!

a co do rękawiczek o których myślę dla Mgławicy to coś w ten deseń tu widzę
Nie wiem czemu ale jak widze takie rekawiczki to widze od razu Audrey Hepburn  :D I uczesanie w takim stylu do tej sukni by pasowalo
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mgławica

kurcze a ja jakoś nie jestem przekonana do rękawiczek- z pierwsza komunia mi się kojarzą a ja bym wolała bardziej kobiecą stylizacje, za to ten ostatni naszyjnik z pereł cudny tylko czy przy dużym biuście nie skróci mi szyi?
może wiec tylko jeden mały wisiorek? np. perełka lub kryształ?

torebka bardzo fajna- cudnie by wyglądała taka mała z kokardka jak przy sukni- tylko chyba jak z torebka to bez bukietu?


malybob

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

atrament.owa

Krótkie rękawiczki do mnie też nie przemawiają (aczkolwiek nie widziałam całości stylizacji więc nie mówię nie ;) ), za to długie tak. Musisz przymierzyć i sama ocenić czy CI to odpowiada.
A co do pokazanych krótkich perełek to są śliczne, ale skoro planujesz półupięcie włosów, to chyba takia biżuteria nie będzie pasować.
Torebeczka śliczna, ale wolałabym bukiet :)

magdarynka

#35
Cytat: Mgławica w 18 Lis 2008, 16:05:42
kurcze a ja jakoś nie jestem przekonana do rękawiczek- z pierwsza komunia mi się kojarzą a ja bym wolała bardziej kobiecą stylizacje, za to ten ostatni naszyjnik z pereł cudny tylko czy przy dużym biuście nie skróci mi szyi?
może wiec tylko jeden mały wisiorek? np. perełka lub kryształ?

Rekawiczki sa bardzo kobiecym dodatkiem, a juz dlugie na pewno. Poszukam jakis zdjec
Znalazlam cos takiego, rekawiczki wprawdzie przed lokiec ale zestawione z suknia podobna do twojej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Te przed lokiec wydaja mi sie bardziej eleganckie niz za lokiec :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Mgławica

zgadzam sie z wami, ze długie rękawiczki są bardzo eleganckie jednak siebie w nich nie widzę  ???
ale jak będę miała okazję to przymierzę żeby zobaczyć to "naocznie"

rilla

Mgławica, moim zdaniem ładny welon, ładna biżuteria i delikatny bukiet i będzie pieknie!!!

a o jakim bukiecie myślisz?

Mgławica

mika
podobają mi się bukiety w tonacji zielono-fioletowej ( mam zielone oczy i z fioletem robią sie takie kocie :)
jeżeli chodzi o kolorystykę to taka jak na wklejonych zdjęciach- natomiast jeżeli chodzi o kształt- nie może być zbyt duży bo nie chcę zakryć ozdobnej koronki w pasie- wiec nie wiem czy nie skończy się na trzech kaliach lub ostatnio myślę nad bukietem kameliowym ( ostatnie zdjęcie- tylko może trochę mniejszy?) chciałabym cos oryginalnego, zwracającego uwagę i eleganckiego - jak każda z nas  :beer:

rilla

wszystkie trzy mi się podobają:) ale moze jednak tulipany? coś znajdę:)



rilla

może coś takiego?

do lekkiej modyfikacji:)Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mgławica

#42
rilla mam jeden bukiet z tulipanów w uwadze - tulipany planuje tez jako dekoracje sali wiec ładnie by grało..
tylko ta delikatność fioletowych róż tak mnie zachwyca... możne połączyć fioletowe tulipany z kremowymi eustomami albo odwrotnie..

ten wklejony przez ciebie jest sliczny.. tylko cały czas zastanawiam się czy nie zakryje bukietem koronki na sukni- szkoda by było bo jest jedyną jej  ozdobą

rilla

ten twoj bardziej mi sie podoba!

nie nei zaslonisz... zreszta jednak wiekszosc ludiz pamieta suknie a nie zwraca uwagi na bukiet. Jak nei bedzie zbyt duzy byłoby pieknie

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

atrament.owa

Mgławica, jeżeli jesteś zdecydowana, że koniecznie kolorystyka zielono-fioletowa, to ostatni wklejony przez Ciebie bukiet jest cudny!
Chociaż tulipany pokazane przez rillę są również urocze :)

Mgławica

co do kolorystyki bukietu nie mam wątpliwości- zieleń, blady fiolet i krem Coraz bardziej podoba mi się pomysł bukietu z tulipanami- chyba są idealne na wiosnę i takie delikatniejsze niż róże  ;)
sala też będzie w wystroju krem- wiosenna zieleń z dodatkiem fioletu więc ładnie bedzie się to komponować

co sadzicie o takich bucikach do tej sukienki?
pierwsze typowo ślubne znalezione chyba na tym forum, drugie to buty taneczne ( oczywiście zamówiłabym z jasnymi flekami)  podobno bardzo wygodne ( tylko czy w kwietniu można założyć sandałki? i czy goście zbytnio mnie nie podepczą po palcach :)

cumberland

jeszcze w kwestii rękawiczek ;)

jeśli wiesz, że rękawiczki nie są dla Ciebie jak piszesz i nie będziesz się w nich dobrze czuła to nie ma sensu się zmuszać. I kropka.
Jeśli jednak dajesz im jakąś szansę hihi ;) to warto rozważyć różne opcje
Długie rękawiczki do tej sukni hmm....mogą pewnie być ale wydają mi się jakieś takie typowe i przewidywalne   :hmm:
A krótkie do tej kiecki mogłyby być zawadiackim, filuternym akcentem przełamującym klasyczną stylizację.
A jeśli nie brak Ci odwagi a myślisz o kolorystycznym akcencie w stylizacji to krótkie gładkie rękawiczki z cieniutkiej skóry możesz sobie zafundować w ewentualnym kolorze "przewodnim" stylizacji :)
Ale by było fajnie  :jejeje: ;)
Zdjęcie z czarnym rękawiczkami z blogu elizy :)

ishka82

Mgławica, rękawiczki do mnie nie przemawiają. Jeśli już, to długie :) Krótkie wg mnie wyglądają jak komunijne. Do rozpuszczonych włosów nie nakładałabym naszyjnika, ale za to długie kolczyki (bierzesz pod uwagę przekłucie uszu?), welon delikatny, mgiełka lub kwiat we włosach, jakaś ładna bransoletka i będzie pięknie. Suknia śliczna, ma to "coś" :D Koniecznie pomyśl o jakimś żakieciku, bolerku, bo w kwietniu może być jeszcze chłodno. Lepiej mieć niż później marznąć, wiadomo, że na weselichu lub jeszcze przed ceremonią ściągniesz, więc nie martw się, że tłamsi suknię ;;)

Mgławica

czarne rękawiczki są bardzo seksi.. i takie ekstrawaganckie.. super to wygląda.. tylko czy jestem taka odważna?
bo im bliżej daty slubu tym bardziej tradycjonalistyką się robie  :crazy:

co do kłucia uszu to zdecydowane nie- ale w białej magii pisali, że nie ma problemu i każde kolczyki przerobią mi na klipsy wiec zawsze jakieś  rozwiązanie jest..
tylko czy długie kolczyki/klipsy nie będą  plątały mi się z włosami? chyba muszę jakieś kupić i przetestować
Czekam na odpowiedź  z białej magii bo wysłałam do nich zdjęcie sukni z prośbą o zaprojektowanie bizuterii  ;)

bolerko planuję z rękawem 3/4 - trochę szkoda mi sukni ale nie oszukujmy się - to dopiero kwiecień wiec moze jeszcze śnieg leżeć
Wolałabym koronkowe z takim rękawkiem lekko rozszerzanym takim aż do połowy dłonu ale pani w salonie uprzedziła mnie, że w zyciu nie dobiorę koronki - wiec chyba dam sobie spokój z innym wzorem