stylizacja Mgławicy

Zaczęty przez Mgławica, 15 Lis 2008, 19:34:15

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mgławica

od jakiegoś czasu was podczytuję
właśnie dokonałam zakupu tej jedynej, wymarzonej wiec potrzebuje kilku obiektywnych rad
Moja sukienka to sincerity 3330 kolor ecru, włosy półdługie- rozpuszczone
Nie mam pomysłu na biżuterię - doradzicie coś?  :)

mobka

#1
Suknia na pierwszy rzut oka mi sie podoba, a ze nie znam modelu, napisz moze czy ma jakies perelki, krysztalki czy tez nie. Do ecru dobrze prezentuja sie perly w bizuterii. ładne kolczyki i bransoleta i powinno byc ok.
Jestes blondynka? brunetka?

Dzisiaj w ktoryms watku widzialam ladne krysztalowe kolczyki w kolorze szapana/zlota z Bialej Magii. Postaram sie je znalezc.

edit: o dokladnie tutaj - zlote krysztalki swarovskiego: http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2598.15.html

wrobelek0403

mgławica witaj, piekna suknia  brawo brawo

ja bym poszła w kolorową bizu i bukiet pod kolor

cumberland tak miała i wygladalo to super
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,3046.msg274960/topicseen.html#new

ale jaki typ urody masz ?? bo to wazne :)


edit: hahaha mobka, uprzedziłas mnie w pytaniu  :ag:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

hm do ślubu już niedługo...

suknia jest delikatna, ślub w kwietniu... Może bukiet z tulipanów?!

pasowałby do tej sukni!

i tak jak radzą dziewczyny, biżu pod kolor kwiatów. Choć sama tak miałam nie znalazłam w końcu takiej jaki mi się podoba i została ecrue...

a włosy... hm to zależy jakie lubisz. jak rozpuszczone to kwiat we włosy?
planujesz welon?

Hunta

Delikatny kolor - jak na zdjęciach wklejonych przez wrobelek0403 wygląda rewelacyjnie.
Wersja kolczyki + bransoleta  będzie ładnie wyglądała. Suknia ma spokojną górę więc również śmiało możesz mieć bardziej bogaty naszyjnik, do tego delikatne kolczyki.

callja

Góra rzeczywiście jest spokojna, ale uwaga!! - ma szeroką "plisę", a to daje optyczny efekt przecięcia = skrócenia sylwetki. Dodanie naszyjnika jeszcze wzmocni to odczucie, zwłaszcza w zestawieniu z rozpuszczonymi włosami. Jeśli jesteś zdecydowana na taką fryzurę, to zdecydowanie postawiłabym na długie kolczyki + ewentualnie bransoletkę. Aha - skoro ślub jest w kwietniu, to co przewidujesz do okrycia?? Bolerko, futerko?? Co do bukietu - z tą plisą przy dekolcie skojarzyła mi się kwiatowa kulka zawieszona na wstążce; co Ty na to??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Mgławica

#6
wiec tak- jestem blondynką o miodowym odcieniu włosów ( bez rudości) z jasniejszymi pasemkami, włosy sa tak z 10 cm za ramiona - mam małą twarz i w spiętych włosach moja twarz staje się jeszcze drobniejsza więc włosy na pewno muszą zostać rozpuszczone
chciałam długi welon ale chyba jednak lepszy bedzie krótki, taki za linie bioder- nie jest taki przytłaczajacy
kwiaty chciałam w kolorze bladego fioletu i zieleni tylko nie chciałabym żeby bukiet załonił mi koronke na sukni, która właściwie jest jej jedyną ozdobą
koraliki na sukni są takie kryształowe mieniace sie tęczowo więc perełki chyba nie będą pasowały
jeżeli chodzi o okrycie to mierzyłam jakieś bolerka ale nie podoba mi się - sukienka dużo traci :(
dorzucam zdjęcia szczegółów ( niestety zdjęć własnych nie mam- zakaz fotografowania w salonie)
wydaje mi się, że pomimo tego szerokiego pasa koronki i wstążeczki nie ma efektu skrócenia sylwetki- równoważą to dwie linie szwów, które biegną wzdłuż sukienki z przodu i z tyłu
kolczyków nie nosze wiec musiałabym szybko przyzwyczaić się do klipsów
myślałam też o biżuterii z kwiatów zamiast bukietu - co o tym sadzicie? 

tachogti

Mgławica piekna suknia  what ciekawa jestem rozwoju sytuacji  :yes: mysle ze delikatny kolor jak u cumberland bedzie piekny i widzi mi sie tez taka opaska jaka miala ona na plenerze  :D ale to moze dlatego ze jestem pod ogromnym wrazeniem jej zdjec  :love:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mika


Mgławica suknia super
kolorowa biżu do tego, bukiet pod kolor - z tulipanów  :yeah: brawo i będzie pięknie

mika

mogłabyś założyć do tej kiecki opaskę....i wtedy bez welonu, jeśli będziesz miala rozpuszcozne włosy to jeszcze bardziej będzie to pasowac
biżuterie dałabym w kolorze fioletu - może kryształy svarowskiego mieniące się na fioletowo i do tego bukiet z fioletowych tulipanów z liśćmi na około

Mgławica

stylizacja i zdjecia u cumberland jest czymś po prostu pieknym,  podoba mi sie pomysł delikatnie kolorowej bizuterii  a ozdoby z białej magi od dłuższego czasu znajduja się w obszarze moich zainteresowań :) na opaskę chyba bym się jednak nie skusiła - nie ten typ :)

wrobelek0403

Mgławica a moze zamiast welonu kwiat we włosy???? albo woalka???? Welon jakos mi dziwnie nie lezy do zupełnie rozpuszczonych włosów  :shy:

tutaj forumka asia w woalce na rozpuszczonych włosach:

http://picasaweb.google.pl/Asia407/240508_goscie#5205083500346602210

jesli nie nosisz kolczyków i nie lubisz miec nic na uszach, to lepiej postawic na bransoletke i cos do włosów (grzebyk, zapinke) - biała magia takie robi.


a tutaj wiecej propzycji woalek:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,244.0.html

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mgławica

#12
włosy może nie bedą całkiem rozpuszczone - myślę o podpięciu ich na górze i pozostawieniu luźno cześci dolnej - jak to dokładnie będzie wyglądało zobaczę dopiero po próbnej fryzurze na którą chyba trzeba pomału się szykować - coś takiego jak na zdjęciu tylko może mniej loków
podoba mi się tez taka propozycja biżuterii jak na zdj. 2

powiem szczerze że nigdy nie rozważałam opcji woalka bo wydawało mi się, ze jakoś to nie dla mnie- chyba wole tradycyjny welon  :)

tachogti

Mgławica ta bizuteria kwiatowa jakos do mnie nie przemawia... troche wyglada jakby mala dziewczynka poszla do ogrodka i bawila sie w krolewne  :hihi:

Na "prawie" rozpuszczonych wlosach welon miala cumberland  :jezor: nie odczepie sie od niej dzis  :bn:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mika

do mnie też ta biżu z kwiatow nie przemawia... delikatnie mówiąc

wrobelek0403

Mgławica jesli masz drobną twarz, to boczne podpiecie wlosów tez nie bedzie dobrym rozwiazaniem.

Zresztą wszystko okaze się na próbnym - a kiedy  masz slub ??? , na probna wystarczy udac się miesiac wczesniej - zeby miec czas na przemyslenia. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Z tego co proponuja dziewczyny to najbardziej przemawia do mnie opaska na wlosach, do tej sukni byloby cudnie. I moze dlugie za lokiec rekawiczki, oczywiscie pelne. Wtedy tylko bransoletka i delikatne kolczyki., taki punkt tylko
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

tak tak - dłuuugie pełne rękawiczki, wymarzone do tej sukni. :)

Mgławica

#18
Cytat: wrobelek0403 w 16 Lis 2008, 13:01:39
Mgławica jesli masz drobną twarz, to boczne podpiecie wlosów tez nie bedzie dobrym rozwiazaniem.

Zresztą wszystko okaze się na próbnym - a kiedy  masz slub ??? , na probna wystarczy udac się miesiac wczesniej - zeby miec czas na przemyslenia. :)

slub mam 18 kwietnia wiec pewnie jeszcze troche za wczesnie na fryzurę próbną.. poszukam w miare aktualnego zdjęcia i pokarzę się wam :) będzie łatwiej


ok- mam zdjęcie tylko nie jest takie najnowsze- gdzieś z paździerkina- teraz mam parę jasnych pasemek na głowie i z 5 kg mniej  :D

atrament.owa

Zgadzam się, że długie rękawiczki z palcami wyglądałyby idealnie do tej sukni! :)
Ale opaska do włosów (jeżeli to ma być "zwykła" opaska tylko ew. biała czy ecru) do mnie kompletnie nie przemawia, bo suknia jest elegancka, a opaska codzienna. I skoro chciałabyś welon, to nie rezygnuj z niego tylko poprzymierzaj różne razem z suknią, coś na pewno Ci spasuje  :yes:

rilla

#20
hm .. ja bym widziała lekkie upiecie... mam pomysl za chwilke wkleje... dziewczyna jest brunetka ale ma podobna dlugosc ... pewnie troszke zapuscisz, wiec mozesz zdecydowac sie na kok... ale jesli nei to moze coś takeigo:
nie moge znalezc tej fryzury:( wklejam tylko lekki kok

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rilla

coś mi isę wydaje, ze będzie ci najładniej w półupięciu

Mgławica

#22
przegladałam biużu białej magii i najbardziej podoba mi się zestaw śmietankowe krople- perły są takie eleganckie tylko chyba naszyjnik jesy po prostu za duzy do tej sukienki- chyba trzeba szukac czegoś delikatnego bo wczesniej myślałąm o sukience z głębokim dekoltem :)

rilla

Mgławica zamów.. zestaw jest bardzo ładny a mozesz go zakładać na inne okazje:) a fryzur poszukam jakichś, obiecuję:)

cumberland

tachogti aż Ci poleję do równego za te wszystkie komplementy w tym wątku hihi