I znow swiateczne prezenty,tylko jakie???

Zaczęty przez aniak1211, 09 Lis 2008, 17:51:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Cytat: golinda w 05 Gru 2008, 20:07:14

a co dzidziuś dostanie? ;)

Golinda rany boskie !!! jaki dzidziuś??? ja o niczym nie wiem  :point_lol:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

siog

ale jestem smutna i wkurwiona!!!!!!!! Ktos kupil moja beczke!!!! :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: oczywiscie jakis dealer co ja sprzeda za duuzo wiecej! kurde gdzie ja teraz znajde beczke. jutro w plaskie buty i na poszukiwania  :crying: :crying: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:


salsa

Cytat: siog w 08 Gru 2008, 17:12:00
ale jestem smutna i wkurwiona!!!!!!!! Ktos kupil moja beczke!!!! :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: oczywiscie jakis dealer co ja sprzeda za duuzo wiecej! kurde gdzie ja teraz znajde beczke. jutro w plaskie buty i na poszukiwania  :crying: :crying: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

MYSZAMI GO !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

emcia

mąż dostanie piżamę
brat perfumy
siostra bieliznę
mama koszule nocna
tato zestaw na ryby
ja juz nie dostane chyba nic

marlen_ka

Cytat: emcia w 08 Gru 2008, 22:40:47

ja juz nie dostane chyba nic


to masz od nas prezent, może nie taki super ale już teraz :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

foszek

ufff juz prawie jestem na mecie z prezentami:
Tescie dostana karnet na basen, z podgrzewanymi basenikami na zewnatrz, w zasadzie sa to jakies cudowne zrodelka. Oprocz tego tesciowa dostanie komptel kieliszkow do czerwonego wina, tesciu karte TV do komputera. Szwagierka z mezem obraz z ich zdjecia, jej maz perfumy Davidoff. My z mezem najprawdopodobniej kupimy sobie nowy TV (tylko musimy rozstrzygnac czy plazma czy LCD). Maluch dostaniu zabawki.  A do PL w tym roku nie sle prezentow, bo od nich tez juz 4 lata nie dostalam nic na gwiazdke wiec w tym roku sie zbuntowalam :D

mayagaramond

Dalej nie mam prezentu dla H.   :headbang: :headbang: zegarek nie, komorka nowa nie. Gry komputerowa odpadaja, w ogole wszystkie gadzety odpadaja, lacznie z systemem nawigacyjnym. Lampa blyskowa moglaby byc, ale akurat nie mam paru stow na zbyciu...Moze milka ma jakis abonament na czekolade? :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond zdjecie swoje to w neglizu przy ruinach wydrukowane na plotnie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Gru 2008, 15:50:05
mayagaramond zdjecie swoje to w neglizu przy ruinach wydrukowane na plotnie :D

ha! to jest mysl, moze nie to (bo on twierdzi, ze wcale takie dobre nie jest...) ale jakies inne. Polewam!

To w neglizu przy ruinach to sobie dla siebie wydrukuje. O! Albo sprezentuje temu koledze co mnie podwozi, jego dziewczyna bedzie wniebowzieta :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond marudzi :D mi tez mozesz ;D ale koledza  z zaznaczeniem, ze nad lozko  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Gru 2008, 15:56:00
ale koledza  z zaznaczeniem, ze nad lozko  :rotfl: :rotfl:

a gdziezby indziej, przeciez nie w kuchni ;)


Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Gru 2008, 15:56:00
mayagaramond marudzi :D mi tez mozesz ;

H. marudzi? no, marudzi, marudzi.

A moge Ci sprezentowac takie w formacie 20x30? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond to na takim formacie to bezisz miala jakies 2x9 :) nie za mala ?:>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Gru 2008, 16:11:41
mayagaramond to na takim formacie to bezisz miala jakies 2x9 :) nie za mala ?:>

nic nie rozumiem, jak wydrukuje w formacie 20 cmx30 cm to chyba bede miala 20 cm i 30 cm.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond zdjecie bedzie mialo taki format - ale Ciebie na tym z ruina to malutko jest w stosunku do ruiny ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Gru 2008, 16:13:46
mayagaramond zdjecie bedzie mialo taki format - ale Ciebie na tym z ruina to malutko jest w stosunku do ruiny ;)

aha, o to chodzi. Moge wykadrowac ;)

Ale z tym drukiem to super pomysl. Sprezentuje mu (mam na mysli H., nie kolege ;) ) "gutschein" i wydrukuje sobie co bedzie chcial.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond co to jest gutschein? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Gru 2008, 16:32:42
mayagaramond co to jest gutschein? :>

talon? Bon? ty np, dostalas gutschein do Duki :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

a ja jeszcze tak sobie wymyslilam, ze w sumie dobry prezent to prenumerata jakiegos pisma, ktore ktos lubi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sweedee

zamówiłam chłopu Młynek kawowy J. Grzywacza, do tego dostanie gillette i jakiś zestaw herbat smakowych i styknie mu  :thumbup:
poza tym, robimy mu zęby, to szaleć z gwiazdkami nie będę  :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

panikarola

plyta nosowska/osiecka fajna! nie az tak jak sie spodziewalam, ale fajna!

tylko piosenek w sumie malo, bo 10. i rozczarowalam sie "nim wstanie dzien". reszta fajna, a zielono mi i na calych jeziorach ty nawet super!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ishka82

Od mamy dostanę pod choinkę "Cień wiatru" na wyraźną prośbę ;) :aaaa: Ciekawe, czy mnie zachwyci tak jak większość strefowiczek. Jutro idę polować na prezent dla średniej bratanicy i męża. Ciekawe co z tego wyjdzie :crazy:

tusia

A ja już kupiłam prezent dla ishki i jej męża, tylko niestety, nie mogę zdradzić co to, bo ishka przeczyta :blush:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login