pokoje naszych dzieciaczków :)

Zaczęty przez jusia, 26 Paź 2008, 17:37:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

Cytat: dragonfly w 04 Sty 2009, 12:33:54
eva_luna[/b] pokoik cudny! taki przytulny

dokładnie

kolor na ścianie boski no  i kwiatki fajowe
bardzo ładnie to wyszło

chiałam róż ale coś tak czułam że to może nie być dziewczynka więc pomalowaliśmy na neutralny żółty kolor!
teraz mogę poszukać naklejek samochodzików albo postaci z kreskówek do pokoju!

Basia

eva_luna ślicznie zrobiłaś pokoik!

:thumbup:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sonja

Eva, śliczny ten pokoik, dziewczęcy, a zarazem nie przesłodzony. Super!

jusia

eva_luna przepiekny kacik, ten kolor mebli pasuje do koloru sciany i jeszcze te kwiatki, bardzo bardzo mi sie podoba :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

gioseppe

eva_luna jakie fajne kule steropianowe Ci wyszly ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

eva_luna

kule swietnie sie sprawdzaja-na miski Tosia wogole nie zwracala uwagi, natomiast za kulami pieknie wodzi oczkami.

nionczka

eva_luna
Ladnie u Tosi w pokoiku. Spi tam czy z Wami? Nasz pokoik skonczony, ale pusty bo mala spi u nas póki co.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

eva_luna slicznie wyszlo! pieknie  :daisy:

eva_luna

Cytat: nionczka w 05 Sty 2009, 00:10:32
eva_luna
Ladnie u Tosi w pokoiku. Spi tam czy z Wami? Nasz pokoik skonczony, ale pusty bo mala spi u nas póki co.


mozna powiedziec, ze to my spimy u niej :) mamy w tym pokoju kanape i narazie przenieslismy sie na nia. M idzie za tydzien do pracy, wiec pewnie wroci do sypialni, a ja z Tosia zostane tutaj.
dzieki dziewczyny za komplementy!!! bardzo duzo dalo naklejenie tych kwiatkow, zrobilo sie duzo weselej i dopiero teraz widac, ze to pokoj dziecka.

zuzia

eva_luna

śliczne są te kwiatki. też o takich myśle jak już będzie wiadomo kto u mnie zagościł :)

dragon
jak na tymczasowy pokój to super to wyszło. ciekawe jaki będzie ten "na stałe".

brawurka

Cytat: eva_luna w 05 Sty 2009, 11:24:04
Cytat: nionczka w 05 Sty 2009, 00:10:32
eva_luna
Ladnie u Tosi w pokoiku. Spi tam czy z Wami? Nasz pokoik skonczony, ale pusty bo mala spi u nas póki co.


M idzie za tydzien do pracy, wiec pewnie wroci do sypialni, a ja z Tosia zostane tutaj.


chyba jestem złą żoną. :point_lol:  nie interesuje mnie,ze T. idzie do pracy,ja w dzien tez na tyłku nie siedze tylko "pracuje" i tez marze o przespanej nocy

dragonfly

Cytat: zuzia w 05 Sty 2009, 11:28:25

dragon
jak na tymczasowy pokój to super to wyszło. ciekawe jaki będzie ten "na stałe".
dzieki zuziak :)

ten na stale to bedzie albo kolor drewna, fajne, "ciezkie" mebelki (chodzi mi, ze nie jakies kolorowiaste) pewnie ze Stokke (to jak wyladujemy z powrotem w UK),
jak w Azji - no to w takim stylu pewnie bedzie dom wiec i pokoik tez (ja lubiec te klimaty)



wrobelek0403

Cytat: brawurka w 05 Sty 2009, 12:14:58
Cytat: eva_luna w 05 Sty 2009, 11:24:04
Cytat: nionczka w 05 Sty 2009, 00:10:32
eva_luna
Ladnie u Tosi w pokoiku. Spi tam czy z Wami? Nasz pokoik skonczony, ale pusty bo mala spi u nas póki co.


M idzie za tydzien do pracy, wiec pewnie wroci do sypialni, a ja z Tosia zostane tutaj.


chyba jestem złą żoną. :point_lol:  nie interesuje mnie,ze T. idzie do pracy,ja w dzien tez na tyłku nie siedze tylko "pracuje" i tez marze o przespanej nocy

to ze mnie tez wyrodna żona bedzie, ale ostatnio widziałam się ze znajomymi - on pracuje, ona zajmuje sie dzieckiem. On sypia w gabinecie bo... tak chrapie, ze ani ona, ani dziecko się nie wysypiaja  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Zastanawiam się , kto w tym ukłądzie jest "wyrodny"  :rotfl:

eva, piekny ten pokoik :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Cytat: brawurka w 05 Sty 2009, 12:14:58
Cytat: eva_luna w 05 Sty 2009, 11:24:04
Cytat: nionczka w 05 Sty 2009, 00:10:32
eva_luna
Ladnie u Tosi w pokoiku. Spi tam czy z Wami? Nasz pokoik skonczony, ale pusty bo mala spi u nas póki co.


M idzie za tydzien do pracy, wiec pewnie wroci do sypialni, a ja z Tosia zostane tutaj.


chyba jestem złą żoną. :point_lol:  nie interesuje mnie,ze T. idzie do pracy,ja w dzien tez na tyłku nie siedze tylko "pracuje" i tez marze o przespanej nocy

brawurka, masz racje, tylko ja i tak jestem "skazana" na nocne wstawanie, bo cycek. do tej pory maz wstaje prawie przy kazdym karmieniu choc widze, ze idzie mu coraz gorzej. za mozliwosc wyspania w tygodniu zamierzam obarczyc go na maxa nockami w weekendy. zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

giga

Dla zainteresowanych podaję link ,gdzie można kupić samoprzylepne naklejki ścienne.Podane są również aranżacje wnętrz

http://www.sha.bazarek.pl/category/41405/pokoj-dzieciecy/25.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

eva jasne...  troche zapominiałam juz ze w nocy i tak cycek ma dyżur,wiec po co ma sie chłop zrywać. mój maz ma teraz troche wolnego,wiec mamy taki uklad,ze on wstaje w nocy a ja rano (ok 9) i zajmuje sie Mają,a on jeszcze troche śpi.

eva_luna

Cytat: brawurka w 05 Sty 2009, 21:20:38
eva jasne...  troche zapominiałam juz ze w nocy i tak cycek ma dyżur,wiec po co ma sie chłop zrywać. mój maz ma teraz troche wolnego,wiec mamy taki uklad,ze on wstaje w nocy a ja rano (ok 9) i zajmuje sie Mają,a on jeszcze troche śpi.

no moj jak widzi, ze noc jest ciezka, to rano stara sie Toske zajac, idzie do sklepu po bulki i generalnie daje mi odespac ale co z tego skoro rytm i tak nadaje mala, wiec jak zaczyna domagac sie jedzenia, to nie ma zmiluj sie (a domaga sie tak, jakby conajmniej od tyg nie jadla i chrumka przy tym jak maly prosiaczek:))

kasiad

eva_luna piękny pokoik, te kwiatki cudne :thumbup:
dragonfly Twój pokoik znaczy małej też piękny  :bravo:

aja

Cytat: eva_luna w 05 Sty 2009, 22:44:42
a domagac sie jedzenia, to nie ma zmiluj sie (a domaga sie tak, jakby conajmniej od tyg nie jadla i chrumka przy tym jak maly prosiaczek:))
u nas w dzień to samo! strasznie niecierpliwy!!!
bo w nocy to tak jakoś zaczyna parskać że słyszę i zaczynam się wcześniej przygotowywać

a my śpimy w sypialni a mąż i ojciec Rafał śpi w pokoju Natana - jakoś sie chłopaki zamienili
stwierdziłam że i tak to ja muszę wstać i karmić więc noce Rafał ma spokojne i może sobie spać - litujemy sie nad nim!

martullek

ale piękne te Wasze a właściwie Waszych dzieci pokoje. ja będę się musiała przeprowadzić do większego mieszkania, żeby w ogóel taki urządzić... ale kiedy to będzie??? ;)

aja

jeszcze jedna stronka z naklejkami wyglądają  pieknie (pani właśnie je prezzentowała w dzień dobryTVN)
http://www.flymybutterfly.com/

giga

Cytat: aja w 14 Sty 2009, 10:30:11
jeszcze jedna stronka z naklejkami wyglądają  pieknie (pani właśnie je prezzentowała w dzień dobryTVN)
http://www.flymybutterfly.com/
śliczne te naklejki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

sądziłam,ze satroche tańsze

aniak1211

#148
Cytat: aja w 14 Sty 2009, 10:30:11
jeszcze jedna stronka z naklejkami wyglądają  pieknie (pani właśnie je prezzentowała w dzień dobryTVN)
http://www.flymybutterfly.com/

Probowalam znalesc ta strone ale jak teraz widze zle pisalam ;)

:beer: za stronke:)

Dodany tekst: 14 Sty 2009, 11:00:46

Cytat: brawurka w 14 Sty 2009, 10:50:31
sądziłam,ze satroche tańsze
No cena dosyc,
ale patrzylam na inne naklejki i cena jednej to 70-90 zl :padam:
i wcale nie takie ladne.
Jak juz Dominika bedzie miala swoj pokoik to napewno zakupimy naklejki bo sa sliczne:)

twinnie77

aja, śliczne te naklejki, polewam piwko bo na pewno wykorzystam w przyszłości :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login