pokoje naszych dzieciaczków :)

Zaczęty przez jusia, 26 Paź 2008, 17:37:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

#100
abkasia  :point_lol: :point_lol: :point_lol:
a jak! to to jest stacjonarny gdyz czuje ze to bedzie moja Headquarter  :mocking:  - laptop w sypialni mam ;)
w sumie sie nie wczuwalam za bardzo w urzadzanie, bo i tak pewnie pomieszkamy tu jeszcze z pol roku i bedziemy sie przeprowadzac, na poczatku nawet nie planowalismy nic stricte dzieciecego robic, ale jakos tak samo wyszlo.....  :mocking:

giga

dragonfly,wspaniale urządzony pokoik. Śliczne łóżeczko jupi
Ci to za kolorowe pudełeczka na półkach?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



marax

o kurcze szalejecie w pokoju mojej malej to panuje jeszcze sodoma i gomora

dragonfly

maraxela ale ja duzo nie robilam, walnelam tylko mebelki na zielono, poustawialam jakies pudelka, lozeczko i tyle - chociaz jak tak sobie siedze w tym pokoiku to tak mi milo :) bo wczesniej taki surowy "biurowy" klimat mial....


dragonfly

a w ogoloe to mam wrazenie, ze 2 tyg, i bedzie po wszystkim u mnie.... nawalaja mi plecy, boli mnie bardzo brzuch, jakas taka nieswoja jestem.... naprawde mogloby juz byc po..... od jutra zaczne chba powoli prac posciel i najmniejsze ubranka dla mlodej a sobie wreszcie torbe uszykuje....

marax

no ja torbe szykuje od poniedzialku bo u mnie to nic nie wiadomo za 2 tyg mi szwy sciagaja i odstawiaja tabletki ,a ja bez maxymalnej dawki tabletek odrazu mam skorcze wiec wole sie naszykowac. pokoju na razie na maxa nie szykuje bo dziecko bedzie spalo z nami w sypalni wiec chyba jak na razie nie ma to sensu-chociaz do pokoju dziecka wstawilam lozko jednoosobowe dla siebie - jak mala bedzie bardzo plakac to bede z nia sama w nocy bo moj maz strasznie duzo pracuje wiec takie nieprzespane noce na dluzsza mete nie przejda

dragonfly

maraxela  :glaszcze:
nawet sie nie wyglupiaj, ze wyklujesz przede mna dziewczynko ;)
mloda bedzie spala u mnie/nas w sypialni, mike przylatuje tylko na 2 tyg urlopu wiec wysypiac sie nie musi, potem dopiero wroci w czerwcu a od maja zamierzam mala przyzwyczajac do spania w jej pokoiku w nocy, bo przez dzien to pewnie obydwie bedziemy sobie "siedziec" tu ;)

marax

wlasnie siedze w pokoju malej i chyba naszedl mnie okres wicia gniazda bo przed chwila moj maz wolal z sypalni
"uwiłaś już to gniazdo czy nie ?? dlugo jeszcze bede czekal " lol lol lol lol


eva_luna

no to i ja sie pochwale ostateczna wersja koncika Tosi. prob bylo wiele ale to ustawienie sprawdza sie najlepiej.

giga

eva_luna,zdecydowaliście się na świetny rozstaw mebli.Myślę ,że najbardziej funkcjonalne rozwiązanie
Pokoik piękny.Tak przytulnie, a to ważne dla Was i dziecka.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

śliczny!!! bardzo mi się podoba! widać, ze pokoik dziewcyznki, ale nic a nic nie przesłodzony! a gdziie kupiliście te kwiatki na ścianę?

giga

Jak robiliście te malunki na ścianie?? Ciekawe. :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

rillana to samo zwróciłaś uwagę. :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


eva_luna

Cytat: rilla w 04 Sty 2009, 11:24:29
śliczny!!! bardzo mi się podoba! widać, ze pokoik dziewcyznki, ale nic a nic nie przesłodzony! a gdziie kupiliście te kwiatki na ścianę?


kwiatki kupilam w internecie, sa naklejane. dzieki dziewczyny :) :beer:

rilla

Cytat: giga w 04 Sty 2009, 11:26:02
rillana to samo zwróciłaś uwagę. :beer:
l

to z pewnością naklejki, ale gdzie takie fajne można kupić:/



giga

Cytat: rilla w 04 Sty 2009, 11:27:52
eva_luna a podasz namiary na stronę? może być na pw
ja też chcę :crying:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

eva_luna śliczny pokoik  :dreaming: i kwiatki też mi się bardzo podobają :)