zabawki różne :)

Zaczęty przez brawurka, 24 Paź 2008, 08:33:16

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Cytat: marax w 11 Gru 2016, 13:03:28
Tych to jest w ogóle opór http://allegro.pl/288-elementow-komplet-klocki-magnetyczne-magnetix-i6635072931.html
Przepraszam bardzo, czy te klocki maja osobno te kulki magnetyczne???? Tak to wyglada na zdj

marax

Chyba kulki są osobna a maja być razem ?

magdalinska

ja nie lubie podrób, mam porownanie np Lego i Cobi, to jest przepaść. To Cobi sie złozy raz i trzeba sie z tym obchodzic jak z jajkiem, drugi raz sie juz nie złozy, bo jest jakby poluzowane, nie łączą sie juz tak, jak za pierwszym razem.

fajne te magnetyczne, ile trzeba elementów, zeby coś z tego fajnego zbudować?

Kasia

Kulki sa luzem.
Az korca aby je do buzi wziąć.
Pamietam ze jak byłam mała to z takich piłkarzykow na sprezynkach zawsze kulki ginęły w buziach ;)
Z tymi magnetycznymi jest problem bo dwie kulki połknięte potrafią niezle narozrabiac.

Ja bym dla siebie chciała te kulki magnetyczne co sie z samych kulek figury układa :)

niewiemjaka

uuuu nie, to ja nie chce tych kulek osobno :( przynajmniej narazie, dopóki jest Frankowski, bo on bedzie chcial sie bawic
i moze nie wezmie do nosa- buzi- ucha, ale jak jednak cos mu wpadnie do łba i wezmie.. ? klocki lego żre, no ale jednak magnetyczne kulki to wieksze zuo w zoladku..
nie mowiac o pogubieniu tych elementów..

Angie

Dziewczyny jakby któraś szukała jeszcze lego w dobrej cenie, to na niemieckim amazonie są
dobre ceny.  My dziś zamówiliśmy.

didi_loczek

Ten zestaw klocków 1500 sztuk, co justa kupiła, u nas w markecie Real widziałam za 40 €. Spora różnica.

marax

Raport po świętach incasto absolutny hit świetnie wykonane i od razu bawili się wszyscy od Rozali aż po chrześniaka lat 13. Clics cięzko się wkłada Laura ogarnia ale łączą się na siłe. Duzo gorsze wykonanie.
Kupiłam Laurze karty grabowskiego ( tabliczka mnożenia) i to jest absolutny hit gramy od kilku godzin

konwalia

Orientujecie się jak najszybciej otrzymać brakujący klocek Lego friends?  W jednym z zestawów nam brakował jeden i nie zbudujemy huśtawki

zosia2007

Konwalia moze w stacjonarnym kego store?

rubin04

Konwalia, ja zamawialam bezpośrednio z Lego, ale to chwile trwa.. a to jakis skomplikowany klocek?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Kuchnia ikea dla dzieci jest teraz po 299 zł do konca roku. Do tego dla osób z wrocławia w dziale przecen jest skręcona za 199 zł

Kasia

Cytat: marax w 27 Gru 2016, 14:54:55
Kuchnia ikea dla dzieci jest teraz po 299 zł do konca roku.
W Jankach tej promocji nie ma, możliwe, że tylko w wybranych lokalizacjach.

marax

Kasia zadzwoń na infolinie i zapytaj

marax

Wkurzają mnie te ich promocje....

Kasia

Cytat: marax w 28 Gru 2016, 11:32:49
Kasia zadzwoń na infolinie i zapytaj
byłam wczoraj w Jankach to i do Ikea weszłam, promocji nie ma na bank.
Spoko, to może być tylko w wybranych sklepach a nie mam tez ciśnienia aby szukać tej kuchni gdzies indziej (sama nie wiem, czy, kiedy i jaką kupić)

konwalia

Kasia co do kidkraft bo nie wiem czy odpisałam to na limango jest max 30% taniej niż normalnie w necie,  na Amazonie bywa taniej

Kasia

Konwalia, dzieki :)
Dobrze wiedzieć. Jakby jeszcze tskie promo były to dawaj znac. Kidkraft ma fajne te kuchnie.
Nie wiem czy teraz kupimy wiec późniejsze promocje na wagę złota :)

elve

Z nowych nabytków mogę polecić Cardline Zwierzęta
http://www.rebel.pl/product.php/1,1010/30233/Cardline-Zwierzeta.html
nawet dorośli maja frajdę

mobka

U nas hitem stały się Dzieci z Carcassonne. Gram ja z mężem, gramy wszyscy we 4,Szymon super ogarnia :)
Za to słabe moim zdaniem są Potwory do szafy. Ja gram za karę ;)

Kaisi

Fajne są zabawki materiałowe, najlepsze do przytulania.


Kasia

Konwalia, dzieki popatrzę :)

zosia2007

Cytat: marax w 25 Gru 2016, 12:10:14Clics cięzko się wkłada Laura ogarnia ale łączą się na siłe. Duzo gorsze wykonanie.
moje chłopaki dostali dwa duże zestawy, i ja i oni jesteśmy zachwyceni.

marax

Cytat: zosia2007 w 12 Sty 2017, 09:22:48
moje chłopaki dostali dwa duże zestawy, i ja i oni jesteśmy zachwyceni.
nie masz porównania do tych drugich. Tamte są o 200% lepiej wykonane