zabawki różne :)

Zaczęty przez brawurka, 24 Paź 2008, 08:33:16

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

#51
Nakładanki i przewlekanki:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

#52
Sprawnościowe:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

Najlepsze i najmądrzejsze klocki świata (Zdaniem Dzieci):
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

suegro

A ja Wam polece fajna stronke z grami i zabawami interaktywnymi dla dzieci:

www.ciufcia.pl
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Dorotka1981 od jakiego wieku stosować te zabawki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

giga

Dorotka1981 które zabawki proponujesz dla 2,5 letniej dziewczynki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

giga kochana spokojnie wszystkie! To już taki mały prawie przedszkolaczek. Zabawki które pokazałam to są tylko po jednym wybrane z każdego rodzaju. A  są różne poziomy trudności. tego jest mnóstwo!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

twinnie77

Dorotka, fajnie by było jakbyś podała nazwę producenta, bo to ogromny rynek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Dorotka1981 podobają mi się pokazane klocki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

giga klocki firmy Mario-Inex WAFLE KLOCKI KONSTRUKCYJNE  są genialne miękkie łatwo się nakładają a jakie cudne rzeczy z nich dzieci układają.
twinnie77 cóż z producentem będzie ciężko bo to są klocki z katalogów edukacyjnych ale jakby co to mogę dać namiary na stronki
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

twinnie77

Dorotka1981, pewnie, dawaj :) :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

są to portale z zabawkami i pomocami  Edukacyjnymi:
- Moje Bambino
- Nowa Szkoła
- Novum
Na stronkach tych firm znajdziecie o wiele więcej ciekawych zabawek, gier itp.  powiem tyle że u nich zaopatrują sie szkoły i przedszkola. Większość zabawek pochodzi od nich.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

brawurka

dorotka fajne te zabawki:)
polecam również książki z twardymi kartkami,Maja ma super zabawe.
codo zabawek to bylam kiedys przeciwnicza zabawekfirmowych, twierdzac,ze bezsensu płaci sie za marke,ale zdanie zmieniłam.zabawki fishera, s  adobrze wykonane inie boje sie dac je Majce.
ostatnio kupilismy jej samochodzik grający z jakimis bajerami, po ok 15 sekundach wydobywal sie z niego dym. nastepnym razem dołoże troche kasy a kupie cos pozadnego.

Kasia

ja uważam że zabawki to tylko fimowe kupować


lepiej kupić jedną porzadną, która jest bezpieczna i buczy bawiąc


niż kilka gównianych tańszych tandet, które psuja się na potęgę i służą głównie do zabawy



ja widzę po miom chrzesniaku

ma od cholery jakis tandetnych pluszaków, plastikowych samochodzików

dziecka na chwile nie mozna spuscić z oka bo nie wiadomo czy czegoś nie oderwie i nie połknie a i mały bawić sie tym też za bardzo nie chce


nionczka

Swieta racja Kasia! Dzieci maja za duzo tandety, za duzo wszytskiego. One sie tym nie bawia a nam zawala w mieszkaniu. Czytalam kiedys o eksperymencie w zlobkach i przedszkolach, ktory polegal na zabieraniu dzieciom wiekszosci zabawek. Na poczatku okazalo sie, ze dzieci jednak potrafia bawic sie wspolnie a nie tylko 1 dziecko+ 1 zabawka. Pozniej dzieci same wybieraly co chca przyniesc ze schowka i okazalo sie, ze chcialy zabawki, ktore pozwalaly na wspolna zabawe, bardziej tworcze a nie te oglupiajace, o ktore wczesniej byly bijatyki i wrzaski.
Ja zajmujac sie dziecmi widzialam, ze im prostsza zabawka, im wiecej mozliwosci zabawy tym chetniej po nia siegaly. Jesli cos mialo tylko jeden cel i jedna forme zabawy, szybko ladowalo w kacie.

Mi sie strasznie podobaja puzzle z www.kalimba.pl


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gatka2804

Ania ma swoją ulubioną pozytywkę:
http://canpolbabies.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=236&category_id=76&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=25

Gdy się ją naciągnie oprócz muzyki, porusza się na boki misiu i biedronka. Nie wiem czy Ani się podoba muzyka czy też poruszające się zwierzątka, ale uwielbia.
A na początku ta zabawka wydawała mi się mało atrakcyjna... No ale to nie mi ma się podobać tylko dziecku

gatka2804

Drugą ulubioną zabawką Ani jest ośmiornica z dzwoneczkami. W samochodzie niezastąpiona. i w ogóle w domu jak się bawi na brzuszku to zawsze po nią sięga. Nie mogłam jej nigdzie w necie znaleźć, ale udało się:
http://www.allegro.pl/item498718813_zawieszka_grzechotka_do_lozeczka_ocean_line.html

Naprawdę polecam, jeśli ktoś planował coś w tym stylu dziecku zakupić.

zwierzatko_mojej_mamy

gatka2804 super te zabawki ;) ja tez mialam ukochana pozytywke i na niej byla dziewczynka i chlopczyk na hustawce i oni sie hustali niby - znaczy ruszalo sie to w slimaczym tempie o 3 mm w jedna i druga ;) do dzisiaj nie wiem, co mnie w niej tak podniecalo, ale dzialala :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gatka2804

ja też pamiętam z dziecinstwa taka pozytywkę: piesek, którego lapki delikatnie się poruszały. Taka plastikowa niby tandetna, ale ciekawe co się z nia stało  :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

gatka2804 moja wisi w piwnicy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Wczoraj kupiliśmy na świeta chrzesniakowi mojego męża taką kuchnię

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=499175911

I teraz się zastanawiam czy ona nie bedzie dla niego za mała. On za chwilę skończy 5 lat.
Ja myślałam, że ta kuchnia jest jakaś większa  i nie przyszło mi do głowy wczesniej sprawdzić wymiary  :crazy:


Kasia

Angelos ale to dla chłopca?

Angie

Cytat: Kasia w 11 Gru 2008, 13:49:09
Angelos ale to dla chłopca?

Zgadza się dla chłopca  ;)  A czy taki prezent jest tylko dla dziewczynki?? Mnie strasznie wkurza jak widze zabawki,

gdzie na zabawkach typu pralka, odkurzacz, deska do prasowania albo właśnie kuchnia narysowane sa tylko dziewczynki  :crazy:

Mały ma po swoim tacie zamiłowanie do wszelkich prac kuchennych i najlepsza zabawa dla niego to właśnie praca w kuchni,

dlatego pomysleliśmy żeby to byłby fajny prezent. Zreszta on sam ostatnio marudził swojej mamie że chciałby taka kuchnię.