zabawki różne :)

Zaczęty przez brawurka, 24 Paź 2008, 08:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

jusia
Dominika ma taki pchacz i bawi sie nim od kiedy go dostala-miala jakies 6 miesiecy,
bardzo fajny :)

foszek

Jusia, ja polecam mojego pchacza, tylko musze znalesc jak sie nazywa. Bardzo pomogl malemu w nauce chodzenia, jest baardzo stabilny, pozniej mozna go przerobic na taki maly rowerek? co zreszta juz zrobilam. A wyglada tak:


jusia

dzieki dziewczyny  :beer: :beer: :beer: czyli to oprocz pchacza ma jeszcze inne funkcje i moze sluzyc dluzej
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek

Cytat: jusia w 26 Sie 2009, 22:13:50
dzieki dziewczyny  :beer: :beer: :beer: czyli to oprocz pchacza ma jeszcze inne funkcje i moze sluzyc dluzej
pewnie jusia, maly juz bardzo ladnie sam chodzi, a dalej to jego jedna z bardziej ulubionych zabawek, gra, swieci, trabi... i tak juz od maja.
druga jego ulubiona zabawka, pelniaca tez czasami role pchacza, to ciezarowka, z  ktorej ma uciech juz od marca a kosztowala cale 9 €


jusia

Cytat: foszek w 26 Sie 2009, 22:20:13
pewnie jusia, maly juz bardzo ladnie sam chodzi, a dalej to jego jedna z bardziej ulubionych zabawek, gra, swieci, trabi... i tak juz od maja.
druga jego ulubiona zabawka, pelniaca tez czasami role pchacza, to ciezarowka, z  ktorej ma uciech juz od marca a kosztowala cale 9 €
foszek Felix jest przekochany :) moj brat tez mial taka wywrote i tez lubil byc w niej wozony :) chrzestna ma Frankowi kupic wlasnie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aniak1211

#307
dragonfly
Dominika ma te klocki (w sklepie sa troche tansze ;))
Malo tych klockow jest a wozek do wożenia jej dupci sluzy :mocking:
sama na niego siada i wola zeby wozic :)

A taka ciezarowe ma moj siosrzeniec i Dominika tez ja uwielbiala,siadala i chciala zeby ja wozic:)
teraz jak widzi taka w wersji mini to tez chce siadac :D

dragonfly

Cytat: aniak1211 w 26 Sie 2009, 22:37:03
dragonfly
Dominika ma te klocki (w sklepie sa troche tansze ;))
Malo tych klockow jest a wozek do wożenia jej dupci sluzy :mocking:
sama na niego siada i wola zeby wozic :)

A taka ciezarowe ma moj siosrzeniec i Dominika tez ja uwielbiala,siadala i chciala zeby ja wozic:)
teraz jak widzi taka w wersji mini to tez chce siadac :D

ja mam upatrzone tutaj w sklepie, inna firma, wozek taki bardziej "stabilny" mi sie wydaje i klockow calkiem sporo (tylko, ze drozej niz na amazon)
w ogole to stwierdzilam, ze drewniane zabawki sa super!

marax

o co chodzi z drewnianymi zabawkami? zauwazylam ze ostatnio szal jakis jest na te zabawki a dosyc drogie sa

aniak1211

maraxela
No wlasnie,
moze chodzi o ekologie ???


Ja ostatnio w lidlu kupilam kubel klockow drewnianych-70szt za 8  funtow :)
a kubelek ma pokrywe z dziurami w ksztalcie klockow zeby je tam wrzucac:)

foszek


dragonfly

no wlasnie, sentyment

Foszek - a Haba to juz ma wyczesane rzeczy, ja nie moge sie doczekac az mala bedzie na tyle duza, zeby sie mogla nimi bawic (z mamusia oczywiscie ;) )


aniak1211

foszek
ale te klocki sa fajne :)
Ta "zabawka" tez fajna,funkcjonalna

gioseppe

#315
foszek sliczny jest Twoj synuś :)

Dodany tekst: 26 Sie 2009, 23:14:17

Cytat: aniak1211 w 26 Sie 2009, 22:09:54
Male to zdjecie,tu jest link do aukcji z wiekszym zdjeciem :)
http://cgi.ebay.co.uk/Vtech-first-steps-baby-walker_W0QQitemZ300341555366QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Nursery_Furniture_ET?hash=item45edc070a6&_trksid=p3286.c0.m14


o tez go mamy :)
a w jakim wieku wystartowaliscie z tym pchaczem?:)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

marax

#316
a kupuje takie zabawki na pchlim targu za grosze tz drewniane mam juz ich dosyc duzo.4 wiadra klockow drewnianych.Mam kilka pociagow drewnianych taka zyrafe co sie ja ciagnie za szyje i rusza nogami ,ale nie az tak ladne jak te HABA :(ogolnie jestem fanka wroclawskiego targu mlyn moja mala ma dzieki niemy 2 wielkie kartony zabawek-sama nie wie czym sie bawic.

Kasia

u nas na pchlim targu nic normalnego nie utrafisz
same smiecie, nieraz trafi sie jakaś super okazja ale to znika jeszcze przed rozłozeniem "polówki"


marax

osttaio kupilam taka zabawke z chicco za 4 zl poszlam pozniej do swiata dziecka i identyczna kosztuje 55 .zwykla grzechotka z lusterkiem 55 zl.Dla mnie to lekka przesada wygotuje ta grzechotke i nic malej nie bedzie.

brawurka

marax u nas też jest pchli targ i uwielbiam go, kupilam Majce organy z kubusiem puchatkiem, gada do mikrofonu jak szalona :)

aniak1211

gioseppe
Jak tylko zaczela stawac to przy pchaczu,
miala jakies 11 miesiecy jak zaczela chodzic z pchaczem :)
a raczej biegac ;)

foszek

Cytat: gioseppe w 27 Sie 2009, 00:13:11a w jakim wieku wystartowaliscie z tym pchaczem?
Jak zaczal pewnie stac na nogach i przesuwac sie wzdluz scian. czyli ok  8 - 8,5  miesiaca

Pyś

Dziewczyny z drewnianych rzeczy i nie tylko polecam zabawki z tej strony:
http://sklep.nowaszkola.com.pl/
Dla maluchów też się coś tam znajdzie  ;)

My dostaliśmy taki drewniany sześcian. Jest super!
http://sklep.nowaszkola.com.pl/Szescian-Zuzi(4,9586,1692).aspx?search=sześcian&desc=false&=

;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#323
ja mam kilka pchaczy kupionych tez uzywanych i chyba najlepszy jest chicco .mam tez taki zmieniajacy sie w samochod i jakis jeszcze jeden  :crazy: :crazy: :crazy:

Dodany tekst: czw 27 sie 2009 12:09:26 GMT-1

o takie cos jak ten szescian tez mam ale nie identyczne.Moja Laura jest jeszcze do tego za mala.Cos podobnego bylo w lidu Duuuuuuuuuuuzo taniej za ok 50 zl tez z drewna

Dodany tekst: czw 27 sie 2009 13:10:14 GMT-1

tan z lidla byl niemal taki sam moze mniej kolorowy ale jaka roznica cen !!.Ikea tez ma chyba takiecos

Dodany tekst: czw 27 sie 2009 14:35:33 GMT-1

mamy taki kupiony za 30 zl tyle ze nie ma tych klockow do wrzucania.WYglada na badzo funkcjonalny
http://www.allegro.pl/item715477884_chicco_edukacyjny_chodzik_pchacz_2_in_1_65261_bon.html

foszek

Ja mam z Lidla, wczoraj go po raz pierwszy wypakowalam, maly zachwycony :) Kosztowal 16 €