Kuchnia - inspiracje,pomysly

Zaczęty przez siog, 23 Paź 2008, 14:01:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

ja bym brała czerwonego smega jest boski!!!!!

panikarola

pewnie, ze bym wziela smega.

ale moze macie pilniejsze wydatki?

macie w ogole jakas lodowke? bo jesli to nie bym go brala, prowizorki nie ma po co kupowac, a w trakcie remontu trzeba gdzies jedzenie trzymac :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

nionczka

Ja czerwonego bez dwoch zdan. Nie lubie zoltego koloru i kocham czerwien ;-)
Poza tym z szafirem bedzie sie ladnie komponowal!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

jedziemy po lodowke.chociaz naczytalam sie tyle opinie i teraz uczucia mam mieszane, jest duzo niedobrych opinii nt.smega. Czy macie jakies doswiadczenia?

nionczka

Cytat: siog w 26 Paź 2008, 12:17:40
jedziemy po lodowke.chociaz naczytalam sie tyle opinie i teraz uczucia mam mieszane, jest duzo niedobrych opinii nt.smega. Czy macie jakies doswiadczenia?

Ja tez sie naczytalam zlych opinii swego czasu. Ale glownie bylo to w stylu: jestem rozzalona bo mnie nie stac na te lodówke wiec bede mowic, ze nie warto jej kupowac bo mozna miec te sama jakosc za mniejsze pieniadze. Podobne opinie mozna przeczytac na temat wiekszosci urzadzen/przedmiotów, ktore sa piekne i drogie i w ktorych (nie oszukujmy sie) placimy glownie za wzornictwo.
Pamietaj, ze zawsze masz gwarancje i ze Smegowi tez zalezy na dobrej oipinii.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: nionczka w 26 Paź 2008, 12:45:38
Cytat: siog w 26 Paź 2008, 12:17:40
jedziemy po lodowke.chociaz naczytalam sie tyle opinie i teraz uczucia mam mieszane, jest duzo niedobrych opinii nt.smega. Czy macie jakies doswiadczenia?

Ja tez sie naczytalam zlych opinii swego czasu. Ale glownie bylo to w stylu: jestem rozzalona bo mnie nie stac na te lodówke wiec bede mowic, ze nie warto jej kupowac bo mozna miec te sama jakosc za mniejsze pieniadze. Podobne opinie mozna przeczytac na temat wiekszosci urzadzen/przedmiotów, ktore sa piekne i drogie i w ktorych (nie oszukujmy sie) placimy glownie za wzornictwo.
Pamietaj, ze zawsze masz gwarancje i ze Smegowi tez zalezy na dobrej oipinii.

Nionczka, dzieki bardzo!