Dyskusja na temat komentowania w relacjach - prosze o wypowiedzi

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 23 Paź 2008, 10:28:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: elizapj w 23 Paź 2008, 20:00:03
wyrazala sie natomiast niepochlebnie o sesji, nie o stylizacji (co dla mnie znaczy ubior+uczesanie+etc).
skrytykowala wiec 'artyzm' fotografa. ale rozumiem, dlaczego obawialas sie, ze obraza tym PM.

to nie tylko obrażanie fotografa. przecież młodzi się na takie zdjęcia nie zgodzili. ja np. bym się nie zgodziła, co nie znaczy, że inni nie mogą ich sobie zrobić.

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

ale alijka sama napisala, ze ta sesja byla ich pomyslem, wiec to jest IMO obrazanie ich  nie fotografa.

sierpniowajulka faktycznie zwrocila uwage na jakosc zdjec i to jest ok, ale kamielia zdecydowanie skrytykowala sam pomysl takiej sesji

rilla

golinda kiedys odniosła się się do mojej sesji "narzeczeńśkiej" i już wtedy powstał problem krytykowania nie jakości zdjęć, nie wyglądu osób na zdjęciach, ale zasadności sejsi foto... więc takie problemy będą. Nikt kto obawia się jej nie pokazuje swoich zdjęć, tylko chowa je w szufladzie... a tym bardziej nie pokazuje ich na forum, na którym się prawie nie udziela

mayagaramond

Cytat: doda w 23 Paź 2008, 20:39:39
zwierzak jak dla mnie nie przesadzasz i nie jesteś przewrażliwiona.

jak dla mnie tez nie, masz piwo.

Eliza tez :piwko: :piwko:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

Cytat: doda w 23 Paź 2008, 20:39:39
eliza super wypowiedź :drunk:

zwierzak jak dla mnie nie przesadzasz i nie jesteś przewrażliwiona.
ej nie widzisz ze mam plaski brzuch? nie rozpijajcie mnie tak ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: elizapj w 23 Paź 2008, 20:50:30
ej nie widzisz ze mam plaski brzuch? nie rozpijajcie mnie tak ;)

nie ma tak łatwo :) :drunk:

golinda

Cytat: elizapj w 23 Paź 2008, 20:50:30
Cytat: doda w 23 Paź 2008, 20:39:39
eliza super wypowiedź :drunk:

zwierzak jak dla mnie nie przesadzasz i nie jesteś przewrażliwiona.
ej nie widzisz ze mam plaski brzuch? nie rozpijajcie mnie tak ;)

ej, ej, a Ty co się tutaj tak obnażasz, hę?;)

mayagaramond

Cytat: doda w 23 Paź 2008, 20:49:37
szczycisz się że jesteś szczera i brak Ci hipokryzji, bo mówisz co myślisz, tylko chyba zapominasz, że szczerość to nie to samo co brak wyczucia, taktu, etc. 
Dla mnie szczycenie sie tym ze ktos zawsze mowi to, co mysli jest nie powodem do dumy, a czysta glupota...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

bu_hoooka

na strefe trafilam przypadkowo- szukalam sierpniowej i znalazlam ja dzieki uprzejmosci ktorejs z Was. podoba mi sie bardzo, bo jest tworczo, konstruktywnie i milo. Bardzo strefe za te wlasnie trzy przymioty cenie..

MOJA PROPOZYCJA:
a może, skoro w galerii istnieje PISANA zasada, żeby zdjęć nie komentowac, te z nas, ktorech chca sie nimi tylko pochwalic, podziekowac za pomoc itp. ale nie chca- ani pochwal, ani krytyki, ani gratulacji powinny swoje sesje wstawiac wlasnie tam..

a te, ktorym zalezy na odzewie forumowiczek niech tworza swoje watki. jedynie w przypadku jawnego chamstwa proponuje komentarze usuwać wg 'widzi mi sie' zwierzaka
Just married...

salsa

A w sumie to nawet fajnie ze jest jeden admin a  nie 10 i że ma władzę absolutną ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

bu_hoooka

doda,
no wlasnie tak jakos pokretnie wyrazilam poparcie dla zwierza i jej czynu  :dance:

ale bardziej chodzilo mi o propozycje umieszczania zdjec w odpowiednim miejscu zaleznie od tego czy chce sie byc komentowanym czy nie.
Just married...

bu_hoooka

Just married...

bu_hoooka

a bo tak sie chwalili, ze tyle kilometrow naprodukowali.. a ja tutaj widze tylko biale linie na chodnikach pelnych korzeni przebijajacych sie przez asfalt. ale za to np panie w urzedzie miejskim sa niezwykle mile :)
Just married...

sierpniowajulka

Cytat: bu_hoooka w 23 Paź 2008, 22:10:40
na strefe trafilam przypadkowo- szukalam sierpniowej i znalazlam ja dzieki uprzejmosci ktorejs z Was. podoba mi sie bardzo, bo jest tworczo, konstruktywnie i milo. Bardzo strefe za te wlasnie trzy przymioty cenie..

MOJA PROPOZYCJA:
a może, skoro w galerii istnieje PISANA zasada, żeby zdjęć nie komentowac, te z nas, ktorech chca sie nimi tylko pochwalic, podziekowac za pomoc itp. ale nie chca- ani pochwal, ani krytyki, ani gratulacji powinny swoje sesje wstawiac wlasnie tam..

a te, ktorym zalezy na odzewie forumowiczek niech tworza swoje watki. jedynie w przypadku jawnego chamstwa proponuje komentarze usuwać wg 'widzi mi sie' zwierzaka


:piwko:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

zwierzątko może przyszpilisz regulamin dla galerii i relacji (czym się różnią :hihi: )

suegro

Cytat: Kasia w 23 Paź 2008, 16:05:47
a ostatnio któraś ze strefowiczek pokazała swoje zdjcia i wiecie jak przykro sie czytało jak same GRATULACJE były !!!!!!!!!!

myślę że cały samogratulacjowy wątek jest bardziej przykry niż jeden chamski komentarz

aż poszłam na mój wątek zobaczyć kto mi wypisał gratulacje! :ag:
Zapamiętam sobie :P
A tak serio to czy coś złego jest w gratulacjach? Przecież to jest również bardzo miłe.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

elvelve ladna nowa fotka  :ok: to tak a propos wazelinowania sobie na strefie ;) chociaz ja zawsze wazaelinuje tylko szczerze - w zyciu i na strefie

Cytat: golinda w 23 Paź 2008, 21:09:11

ej, ej, a Ty co się tutaj tak obnażasz, hę?;)
a to wszystko wina mayiG i waszej dyskusji buduarowej;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

elizapj dziękuję

Ja zawsze staram się stosować zasadę: "Czy chciałabym o tym usłyszeć?" "W jakiej formie chciałabym to usłyszeć?". Mnie pomaga.

elizapj

jeszcze mi sie tak nasunelo, ze jesli nic innego dobrgo nie wyjdzie z tej dyskusji, to pozytywem jet to ze ja sie dowiedzialam, ze sa inne PM, kt ubolowaja nad jakims aspektem swoich zdjec slubnych. ze nie ja jedna,,, moze to glupie ale takie uswiadomienie zawsze mnie pociesza...
nie mialam zielonego pojecia o kasi, sierpniowej czy adriannie...dotad czytalam tylko o braku zadowolenia siog...

co prawda naszych prof jeszcze nie widzielismy po 'obropce' wiec moze zdanie zmienie, aczkolwek to co mnie w naszych zabolalo to wlasnie brak ujec pewnych momentow:( i tego obrobka sie nie poprawi
na szczescie zdjecia od gosci bedziemy dostawali chyba do 10 rocznicy slubu, wiec moze te niestniejace ujecia okaza sie istniejace:)
wiec nie ma tego zlego co na dobre nie wyjdzie - ja jestem wielka fanka tego powiedzenia i dotad zawsze mi sie  'spelnia'
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: elvelve w 24 Paź 2008, 14:44:27


Ja zawsze staram się stosować zasadę: "Czy chciałabym o tym usłyszeć?" "W jakiej formie chciałabym to usłyszeć?". Mnie pomaga.
brawo brawo brawo brawo
:piwko:
stara dobra zasada, i chyba jakby wszyscy sie do niej stosowali swiat bylby lepszy....

vobi

Cytat: suegro w 24 Paź 2008, 13:59:29
A tak serio to czy coś złego jest w gratulacjach? Przecież to jest również bardzo miłe.

Tak w ogole to nic zlego, tylko w kontekscie tej dyskusji wychodzi na to, ze gratulacje sklada sie kiedy nie mamy nic milego do powiedzenia na temat zdjec etc.  ???  A to oczywiscie nie calkiem prawda, czasem po prostu nie ma weny zeby skomentowac albo... ochoty (z lenistwa, jak to ktos wyzej napisal) :-[

golinda

Cytat: vobi w 24 Paź 2008, 17:15:44
Cytat: suegro w 24 Paź 2008, 13:59:29
A tak serio to czy coś złego jest w gratulacjach? Przecież to jest również bardzo miłe.

Tak w ogole to nic zlego, tylko w kontekscie tej dyskusji wychodzi na to, ze gratulacje sklada sie kiedy nie mamy nic milego do powiedzenia na temat zdjec etc.  ???  A to oczywiscie nie calkiem prawda, czasem po prostu nie ma weny zeby skomentowac albo... ochoty (z lenistwa, jak to ktos wyzej napisal) :-[

albo myślimy sobie: "no co za krowa, tak pięknie wyglądała! nie napiszę jej tego! nie ma karmienia próżnego ego!" ;D

elizapj

Cytat: golinda w 24 Paź 2008, 17:40:47
Cytat: vobi w 24 Paź 2008, 17:15:44
Cytat: suegro w 24 Paź 2008, 13:59:29
A tak serio to czy coś złego jest w gratulacjach? Przecież to jest również bardzo miłe.

Tak w ogole to nic zlego, tylko w kontekscie tej dyskusji wychodzi na to, ze gratulacje sklada sie kiedy nie mamy nic milego do powiedzenia na temat zdjec etc.  ???  A to oczywiscie nie calkiem prawda, czasem po prostu nie ma weny zeby skomentowac albo... ochoty (z lenistwa, jak to ktos wyzej napisal) :-[

albo myślimy sobie: "no co za krowa, tak pięknie wyglądała! nie napiszę jej tego! nie ma karmienia próżnego ego!" ;D
czyli z powyzszego mamy wnioskowac, ze podziwiasz kazdego komu napisalas same gratulacje  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl