Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MagdaG

#300
doszyłam:) .... a teraz doradźcie jaka biżuteria:) jakieś propozycje?

wrobelek0403

ja bym do tej broszki poszła w perły - korczyki i bransoletka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

popieram wróbelka, perły!

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 20 Maj 2009, 18:18:57
ja bym do tej broszki poszła w perły - korczyki i bransoletka.

ja tez! zdecydowanie perly.
ale nie zaslaniaj dekoltu naszyjnikiem :)

MagdaG

taaa... tylko przejrzałam już całe allegro i wszędzie są perły ze srebrem... a jak są ze złotem to kosztują majątek. Biała magia tez wszystko w srebrze:/

Kasia

MagdaG mikulec miała perły na druciku w kolorze złotym :)
o ile dobrze pamietam

mika

#306
miałam miałam, zdjęcia w galerii, robiona na zamówienie za parę groszy, polecam

Dodany tekst: 20 Maj 2009, 18:45:04

http://bigiel.blox.pl/html ta dziewczyna mi robiła :)

effik

Cytat: MagdaG w 20 Maj 2009, 18:35:54
taaa... tylko przejrzałam już całe allegro i wszędzie są perły ze srebrem... a jak są ze złotem to kosztują majątek. Biała magia tez wszystko w srebrze:/

ha, skąd ja to znam! też szukałam długo, bo drażniło mnie srebro w połączeniu ze złotymi aplikacjami na sukni. ostatecznie kupiłam złote kolczyki. ech :)
poszukaj po moim wątku, dziewczyny wklejały różne kolczyki, może coś znajdziesz dla siebie :)

MagdaG

#308
perełki kupione - wedle zalecenia:)  :thumbup: kupiłam delikatne "złote kolczyki" wiszące perełki, taką samą przywieszkę - jedną perełkę i bransoletkę - perełki ze "złotem". Do tego jest jeszcze ta broszka w sukni i koniec wszelkich zdobień. Dlatego też zastanawiam się czy nie wpleść we włosy sznureczka perełek. Będę miała włosy pokręcone na bardzo grubej lokówce, lekko spięte z tyłu w taką delikatna kopułkę. Zastanawiam się, czy w tą kopułkę nie wpleść sznureczka perełek tak, żeby zwisały delikatnie tak w kształcie dwóch liter U. Nie wiem czy w miarę sensownie to opisałam:) Co Wy na to?:)

zuzia

MagdaG
a kwiat we wlosach tez planujesz?
zeby nie bylo "za duzo grzybow w barszczu".

MagdaG

żadnych kwiatów nie będzie.... a te perełki myślałam, żeby schować pod welonem (dodam, że welon nie prześwituje) i żeby potem, jak już zdejmę welon coś na tej głowie zostało

zuzia

Cytat: MagdaG w 23 Maj 2009, 21:39:28
żadnych kwiatów nie będzie.... a te perełki myślałam, żeby schować pod welonem (dodam, że welon nie prześwituje) i żeby potem, jak już zdejmę welon coś na tej głowie zostało

jak dla mnie - ok :)

effik

A ja bym wybrała - albo naszyjnik, albo perełki we włosach. Jakoś mi się widzi, że kolczyki + naszyjnik + bransoletka + perełki we włosach + broszka to trochę dużo :) Albo nawet tylko kolczyki i bransoletka? Bo i tak masz jeszcze broszkę :)

tachogti

#313
Cytat: effik w 24 Maj 2009, 11:57:40
A ja bym wybrała - albo naszyjnik, albo perełki we włosach. Jakoś mi się widzi, że kolczyki + naszyjnik + bransoletka + perełki we włosach + broszka to trochę dużo :) Albo nawet tylko kolczyki i bransoletka? Bo i tak masz jeszcze broszkę :)
tzn moze byc ladnie tylko troche Barbara Radziwillowna ;) ale jak bedziesz sie w tym dobrze czula to czemu nie?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

:P :P :P :P :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sunflowerka

MagdaG chyba będzie lepiej z ta broszką. Sama szarfa byla taka smutna.
Ja bym dodała jeszcze kolczyki i bransoletkę. Naszyjnik niet.

magdarynka

Cytat: tachogti w 24 Maj 2009, 20:58:19
tzn moze byc ladnie tylko troche Barbara Radziwillowna ;) ale jak bedziesz sie w tym dobrze czula to czemu nie?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

:P :P :P :P :P
tacho   :rotfl:

MagdaG ciesze sie ze wszystko z sukienka juz w porzadku. Wyszlo bardzo ladnie, taka suknia bez zadecia, z klasa. Ja bym dodala duze, widoczne kolczyki i tyle. A perly w wlosach jesli juz to bez zwisow.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

no Matko Jedyna!!! Dziewczyny bez szaleństwa:) brrr..... bez przesady.... ja myślałam o małych perełkach a nie "jednej wielkiej perle":).... Magdarynka.... mogłabym powiedzieć - następny raz jak będę kupowała suknie ślubną to spiszę umowę wg Twojej rady - ale nie powiem:)

magdarynka

Cytat: MagdaG w 25 Maj 2009, 09:55:12
Magdarynka.... mogłabym powiedzieć - następny raz jak będę kupowała suknie ślubną to spiszę umowę wg Twojej rady - ale nie powiem:)
No co ty, planujesz juz drugi raz :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Magda - najlepiej wklej foto biżuterii - bedzie lepszy pogląd na sprawe!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

kiepskie zdjęcie bo robione telefonem:)

rilla

bardzo fajny komplet... ja bymnie dawała nic do włosow

ze względu na to, że sie z tym dziać może wszystko.. nie bedziesz stanie tego kontrolowac... gdzies ci sie to zle ulozy i na wszytskich zdjeciach bedzie ci to zle wychodzi/ukladac sie

nie ryzykuj - bez tego bedzie super...

mialam kolezanke, ktora uparła sie na stroik, był taki hm specyficzny i gdzies po slubie jej sie przekrzywil... nie ogladala sie w łazience jakos z tyłu, swiadkowa jej nic nei powiedziala, reszta mysla ze tak ma bc (bo w kosciele byl przykrytywelonem wlasnie), a na zdjeciach wszystkich wyglada jakby miala antenki jak kosmita


effik

MagdaG, jak sobie radzisz na tydzień przed? :)  :jejeje: :jejeje:

MagdaG

Aaaaaaaaaa!! zostały dwa dni!!!

rilla

no czyli stresik jest.

Życzę uśmiechu i ładnej pogody:)

i czekamy na zdjęcia:)

elve

MagdaG nic się nie denerwuj tylko ciesz się chwilą
i pamiętaj, ze jak coś nie pójdzie jak powinno to trudno, przynajmniej będziecie mieli potem co opowiadać
to wasz dzień i nie dajcie się nerwom, presji i narzekaniom


i cieszcie się z niego razem!