Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve


zwierzatko_mojej_mamy

nie wiem czymu tak .. to wina tej storny - moze procentow w adresie? to skasuj znaczniki i zostaw same linki..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

teraz powinno się dać oglądnąć

MagdaG

Dzięki dziewczyny za porady i wskazówki.... może jeszcze poszperam w sieci. Dzięki też za komplementy... ale wiele bym sobie zarzuciła, przede wszystkim rozmiar:) A co do tych sukien ze zdjęcia to racja - ładne, ale trochę bym tam pozmieniała:) Wybredna cholera jestem:)

rubin04

no to ja spróbuje wstawic
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

i jeszcze jedna za Eleve.

Mi sie ta odważna podoba.. jest ciekawa...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

..i odradzam plisowania - próbowałam i...no pliski sa dobre dla wysokich i szczupłych - niestety...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

super te propozycje!
mnie też się ta odważna podoba!!!!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

zosia2007

rubin04 alez ladna ta "odważna"

callja

Mierzyć, patrzeć, oglądac w sieci - sporo pięknych i promiennych Panien Młodych nie ma rozmiarów baletniczki... A wygląda rewelacyjnie!!!

Propozycje elvelve - super, zwłaszcza ta "odważna" - po prostu jak Junona Olimpijska, kobiecość ucieleśniona i dostojna. Super!!!

Nie bój się warstw - to, co miękko opływa sylwetkę, nada jej lekkości. Kilka razy widziałam dziewczyny o pełnych kształtach ubrane w prościutkie sukienki bez odcinania w talii (tzw. francuskie szwy) z narzuconymi na wierzch korobnkowymi płaszczykami z głębokim wcięciem "V" i malutkim trenem. Wersja super - w kościele dziewczyny niemal "płynęły" unosząc się nad posadzką, na weselu zostawały w skromnej, prostej sukience. Moja sugestia na gorąco - kwiat we włosy (welon "usadzi" Cię na ziemi), na dłoni zawieszony bukiet - taśma, dłuuugie kolczyki (bez naszyjnika) - i bedziesz wyglądała cudnie.

Pokaż jakieś zdjęcia swoje jeszcze, łatwiej będzie doradzić!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

MagdaG

hehe.... nie mam zdjęć od szyi w dół:) wszyscy którzy mnie znają mają zakaz fotografowania:)

zuzia

MagdaG
a nie możesz się gdzieś wybrać i poprzymierzać? do jakiegoś większego miasta?

MagdaG

a jeśli chodzi o welon - myślałam o prostej hiszpance, takiej lezce nie za długiej zaczepionej z tyłu głowy

http://allegro.pl/item448338825_welon_hiszpanski_od_pracowni_slubnej.html

callja

Jesli welon to Twoje marzenie... Tylko jedna uwaga - broń Boże NIE POD KOKIEM, bo Twoja szyja zaniknie kompletnie...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Basia

znalazłam jeszcze coś takiego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

MagdaG

Cytat: zuzia w 07 Paź 2008, 22:20:49
MagdaG
a nie możesz się gdzieś wybrać i poprzymierzać? do jakiegoś większego miasta?

Zuzia z wybraniem się to nie problem.... problem polega na tym, że wszystkie suknie w salonach, nawet tych największych to 38 - 40 rozmiar. Owszem, mogą sprowadzić większą pod warunkiem, że sobie wybiorę z katalogu i ją kupię. Już się dowiadywałam. To działa tak, że w salonach wiszą eksponaty pokazowe, a większy rozmiar muszą uszyć - a wtedy to już trzeba kupić

elve

MagdaG najpierw wybierz sukienkę, taki welon nie do każdej pasuje

poza tym uważałabym na tą długość!

większego rozmiaru, nie da się ukryć, z resztą po co... lepiej go podkreślić
może właśnie jakieś gerckie inspiracje....
jeśli masz ladne plecy warto je pokazać, po plecy kobiet puszystych sa wyjątkowo atrakcyjne

mnie osobiście nie podobają się te gorsety-pancerniki

MagdaG

 Callja: włosy rozpuszczone proste czarne do pasa:)

Basia

i jeszcze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

MagdaG

Kurcze... moim wrogiem jeśli chodzi o ubiór są: po pierwsze sukienki i spódnice a po drugie biały kolor. Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie w ten wyjątkowy dzień wystąpić w spodniach i to jeszcze innego koloru. To jakaś masakra normalnie:) A w dodatku jeszcze jestem wybredny babsztyl:)

Basia

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

przepraszam a co Ty chcesz od białego koloru? w sukni slubnej każda wygląda super!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

MagdaG

jeśli już to ecru... boję się, że biały mnie jeszcze pogrubi

feeling.good

Cytat: Basia w 07 Paź 2008, 22:38:42
przepraszam a co Ty chcesz od białego koloru? w sukni slubnej każda wygląda super!

dokladnie. choc bialy pogrubia to absolutnie nie w sukniach slubnych:)

ja bym na Twoim miejscu jednak sprobowala przejsc sie po salonach. Owszem, nie maja pelnego wachlarza rozmiarow, ale przynajmniej suknie z tylu sznurowane bedziesz w stanie przymierzyc. Najwyzej z tylu nie bedzie zachodzic, ale bedziesz mogla zorientowac sie jak w danym kroju wygladasz.

Kiedy sama szukalam sukni niestety mialam uzbieranych sporo nadprogramowych kilogramow i tez potwornie obawialam sie przymiarek. Pozniej okazalo sie, ze niepotrzebie.
Dlarego tez goraco namawiam zebys sprobowala!!!!