podziękowania dla rodziców

Zaczęty przez brawurka, 29 Sie 2007, 16:28:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

a dokładnie dla mam (tatusiom nie ma za co dziękować), jak to zrobić żeby było uroczyście ale nie na środku weselnej sali i co dać w prezencie?Może dzień wcześniej im podziękować albo zaraz po blogoslawieństwie?

sloneczko84

Możesz jeszcze w kościele po błogosławieństwie, jeśli nie chcesz w trakcie wesela i nie chcesz jakiejś specjalnej piosenki dla nich, bo szczerze mówiąc "Cudownych rodziców mam" jest mocno oklepane.

kamelia04.08.2007

osobiście nie trawię takich szopek, a uważam, że nalezy z nich zrezygnować, jak rodzice są rozwiedzeni i jedno sie lepiej opiekowało dzieckiem a drugie gorzej, albo w sytuacji gdy jeden z rodziców niedawno umarł i pamięc o nim jest jeszcze żywa, albo gdy relacje rodzice-dzieci są delikatnie mówiąc różne.

jeśli nie zależy ci na urządzaniu pokazu z deklamowaniem wierszyka, tańczeniem w kółku, wszystko jest dobre byle było szczere i pochodziło prosto z serca. Może byc i po błogosławieństwie.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

brawurka

no chodzi właśnie o to żeby tych szopek uniknąć, zespól już poinformowany, wymyśliłam, że na kolacje do restauracji je zaprosimy -po weselu. tylko chciałabym dać im jakiś maly prezent... widziałąm ostatnio w jakiejś gazecie czekoladki w ładnym drewnianym pudełku, każda czekoldka to mały kwadracik z jakąś literką i można sobie coś tam ułożyć....pomyśle jeszcze

zuzia

Cytat: "brawurka132"idziałąm ostatnio w jakiejś gazecie czekoladki w ładnym drewnianym pudełku, każda czekoldka to mały kwadracik z jakąś literką i można sobie coś tam ułożyć....pomyśle jeszcze

a gdzie te czekoladki widziałaś? bo może i ja bym się skusiła. Myślę nad prezentem dla mamy, bo na weselu będzie tylko ona, rodziców K. nie będzie i ona nie chce oficjalnych podziękowań, piosenek etc.

brawurka

no kurde w jakiejś gazecie ogłaszała sie firma internetowa.jak tylko znajde to dam znać

kamelia04.08.2007

brawurka132,
1. kolacja w dobrej restauracji - po weselu  - bardzo dobry pomysł
2. do tego fajne czekoladki - jeszcze lepszy pomysł.

Dla ostrozności - powiedz orkiestrze z dziesięc razy, że maja tego nie robic, bo inaczej zapomna i polecą utartym schematem.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

brawurka

w zespole mam 2 kolegów, którzy znają sytuacje, więc czuje się bezpiecznie:)

[ Dodano: 01-09-2007, 14:03 ]
http://www.czekoladowytelegram.pl/do/chocotelegram

MagdaG

Witam! W prawdzie dawno nikt nie pisał nic na tym wątku ale może mój pomysł się komuś przyda. U nas jest nieciekawa sytuacja ponieważ tata mojego przyszłego nie żyje a mojemu nie mam za co dziękować a i tak nie będzie go na ślubie ani weselu. Dlatego nie będziemy robić tradycyjnych podziękowań dla rodziców z Urszulą Sipińską i tańczeniem w kółeczku, tylko robimy w prezencie dla mam pokaz slajdów ze zdjęciami z dzieciństwa moimi i mojego przyszłego. Zdjęcia ładnie obrobione, stylizowane na starodawne z podkładem muzycznym Anny Jantar "To co najpiękniejsze z tamtych lat". Do tego kwiaty i szampan dla gości za zdrowie mam i tyle. Myślę, że to nie najgorszy pomysł w naszej sytuacji, a i na weselu gdzie będa obecni wszyscy rodzice można coś takiego wyczarować. Polecam:)

rubin04

Szampan dla wszystkich gosci i zdrowiem mam bardzo mi sie podoba!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tasak

Pomysł ze slajdami w trakcie wesela też fajny! Oh ile tu ciekawych pomysłów na forum... Cieszę , się , że tu trafiłam :D Jestem zafascynowana...
Podziękowania dla rodziców w trakcie wesela są zwykle drętwe, i jak ktoś nie ma zdolności audytoryjnych to zwykle nie wychodzi ciekawie, też byłabym za opcją ominięcia tego.. Trzeba by było jednak wcześniej porozmawiać o tym z rodzicami, żeby nie poczuli się urażeni..