Czy znajdę takie buty....??

Zaczęty przez magdalena_lenka, 24 Wrz 2008, 16:11:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalena_lenka

Witam serdecznie :) Ogladając wątek z butami ślubnymi znalałam takie o jakich marzę....I teraz kochane prośba do Was...Gdzie je można kupić i czy da się je kupic jeszcze....Bardzo proszę o pomoc .... :baj:


magdalena_lenka

Ale jestem gapa.....nie wkleiłam zdjęcia ;) Juz sie poprawiam

panikarola

mi si e kojarzy ze podobne widzialam w salonie cymbeline. bylas juz tam moze?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

vobi

prawde mowiac... wydaje mi sie ze to sa dosc popularne buty, podejrzewam ze w co drugim salonie slubnym takie znajdziesz

magdalena_lenka

A w którym salonie?? Byłam w Warszawie na Jana Pawła..ale niestety nie było....:(

zwierzatko_mojej_mamy

w krakowie tez byly w cymbelinie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

Hmmm do Krakowa to ja mam troszke daleko niestety :(  Może w Warszawie ktoś widział ??  ;)

panikarola

a bylas w Warszawie w cymbeline?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

magdalena_lenka nie proponowalam wyjazdu do krakowa ;) tylko chodzilo mi o to, ze skoro w cymbelinie sa w krakowie, to moze maja jakas umowe i warto sprawdzic w wawie tez w cymbelinie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalena_lenka

Byłam w jednym salonie w Warszawie a do drugiego dzwoniłam...i nie mają....:( Troche mnie to zdziwiło...został mi jeszcze chyba jeden salon w stolicy.....Będę jeszcze dzwonić do Białegostoku..chyba, że ktoś jest z tamtych okolic i się orientuje czy znajdę je tam....

aja

#11
Cytat: magdalena_lenka w 24 Wrz 2008, 16:11:05
....Bardzo proszę o pomoc

a jaki masz numer nogi? bo ja mam identyczne - kupiłam bo mi się spodobały ale ze miałam dużo koronki w swojej sukni i na butach to stwierdziliśy , że to za dużo! miałam je sprzedać ale nie cieszą się zainteresowaniem - jesteś pierwsza, która ich szuka!
hahaha a jeżdziłam po nie właśnie tylko i specjalnie do BiAŁEGOstoku :hammer:
są niechodzone - jedynie co to mierzone

magdalena_lenka

aja noszę 39-40 to zależy od buta...a jaki Ty masz rozmiar??

aja

#13
to Ci nie pomogę ja mam 36 na bucie ale to zawyzona numeracja i raczej wychodzi 37
spokojnie sprowadzą Ci je panie z Białegostoku - ja zadzwoniłam i tylko pojechałam po odbiór! bo te z warszawskiego cymbeline to jakoś niechętnie... ale pytałaś się?

magdalena_lenka

W warszawie pytałam ale powiedziały, że jest tylko to co widać, a do Białegostoku nie dzwoniłam ale jak mówisz, że ta były to zadzwonie jutro :D Wielkie dzięki aja Masz u mnie piwko ;)

poli

w warszawie w menburze w wola parku mają ślubne buty w tym stylu. oczywiście nie dokładnie takie, ale z koronką sa na pewno, może zerknij na ich kolekcję ślubną :)

konwalia

Ja też miałam te buty jako zapasowe na przebranie, bo mężusiowi się strasznie podobały i powiem Ci jedno, o niebo wygodniejsze były arte di roma, które miałam jako główne buty, a cena mniej więcej ta sama.
Ja też mam 37 (na bucie, noszę 37-38)

magdalena_lenka

Bardzo Wam dziekuję dziewczyny za dobre rady....;) Będę szukać,mierzyć i sprawdzać, które najwygodniejsze :) A tymczasem polewam ;)

magdalena_lenka

Witam ;) Już wszystko wiem...dzwoniłam do Białegostoku i bez problemu jeśli będę chciała to panie mi zamówią moje wymarzone buciki :) aż mi lepiej....mam tylko nadzieję, że będą wygodne...;)

magdalena_lenka

Znalazłam już moje wymarzone butki :)..kupiłam i czekają teraz w pudełku na Ten dzień ;) Co prawda zapłaciłam jak za zboże ale czasem można sobie pozwolic na spełnienie marzeń :D Pozdrawiam wszystkie forumowiczki