I krokiem marszowym można zatańczyć pierwszy taniec...

Zaczęty przez mignon, 23 Wrz 2008, 22:43:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon

Oj, udała się i była boska. Nie wiem co bardziej pokochałam, Paryż czy Prowansję. Na pewno i w jedno, i w drugie miejsce będziemy chcieli kiedyś wrócić.

Próżna się stałam przez ten ślub ;) wklejam jeszcze jedno

elizapj

swietny ten wiatr w welonie!

kontrolowana proznosc jest OK. nie przejmuj sie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

mignon zdjęcie z welonem super! no i filar bardzo fotogeniczny  :hihi:  :hihi:  :hihi:
jeszcze raz gratuluję :flowers:  :flowers:

zosia2007

mignon bardzo ladne te zdjecia ale troche malo  :(

Kasia



mignon

Na wyraźne życzenie ;) podbijam. Na razie plener...

aniak1211



wrobelek0403

#34
mignon,
czy Ty wiesz, ze chodzilismy razem na poradnie przedmałz???? A poza tym znam Twojego meza "z widzenia" z pracy  :rotfl: :rotfl: alez ten swiat maly  :rotfl: :rotfl:

piekną mieliscie sesje  :thumbup: :thumbup:

to fajne  :jejeje: :jejeje:
http://picasaweb.google.pl/sobol.dominika/Plener?authkey=Gv1sRgCJWxjLun9LW9Bw#5294054996326727810

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Dziękuję pięknie  :blush: :blush: :blush:
Widzisz wróbelku, tak mało tu wielkopolanek (choć ja przyznam, przyszywanam), to jeszcze z jednego "światka" ;) :mocking: :mocking:

wrobelek0403

mignon ja tez przyszywana - dopiero od 3 lat w poznaniu ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

ufff... a już myślałam, że nie zobaczę fotek po tym boskim opisie :D

fajowe!!!  :bravo:

golinda

mignon, mówił Ci ktoś, że jesteś do Jabłczyńskiej podobna? ;)
aż musiałam wejść w profil, żeby zobaczyć, ile masz lat, bo wyglądasz jak 19-letnia dziewczynka! :)

gratuluję! piękne zdjęcia!

mignon

Golinda, ano do Jabłczyńskiej nikt mnie nie porównywał, ale że wyglądam niepoważnie to wiem. Teraz już się z tego śmieję :)

Kiedyś wizażystka poradziła mi podnieść włosy i nosić się na czerwono, coby się trochę doroślejszą wydawać. Zakupiłam jedną koszulę i na tym się skończyło :hmm:

Mąż mówi do mnie "Moja nastolatko" a ja się pocieszam, że jak go kryzys wieku średniego najdzie, to młodą laskę cały czas będzie miał przy sobie, nie będzie musiał szukać ;)