Szymon czy Bartosz?

Zaczęty przez brawurka, 22 Wrz 2008, 17:02:23

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

jo_miekka

dragonfly_80 mam jakiś dziwny dystans do tego typu badań naukowych
zwykle wychodzi na to,  że między badanymi zmiennymi nie ma związku przyczynowo-skutkowego, to tylko statystyka

brawurka

nie ze wnukow, rożnie sie życie układa i zwykle pary czesto dzieci nie maja,
jo no chcialabys zeby twoj syn byl gejem? nawet z miłości do niego nie chciałabym, ile bolu czeka takiego chłopaka, komentarzy, wyzwisk. ja juz chyba bardziej jako matka na to patrze i dlatego wspólczuje rodzicom tych trosk itd

jo_miekka

#52
nie mogę powiedzieć, że bym chciała, ale tak samo nie mogę powiedzieć, że moim życzeniem co do dzieci jest, aby było heteroseksualne ;)
w Polsce faktycznie tak to wygląda (że wyzwiska etc.), ale jako matka zrobiłabym wszystko, żeby przekonać syna (lub córkę), że są absolutnie pełnowartościowi i zasługują na szacunek bez znaczenia na orientację
a niech by mi ktoś wyzwał, pierwsza bym broniła! ;)

dragonfly

jo ja tam sie nie czepiam nikogo... ale tez wiadoma rzecza jest, ze homoseksualisci sa mniejszoscia w spoleczenstwie i jako tacy/takie "narazeni" sa na takie badania.... i zadna fobia nie ma tu nic do rzeczy, tak mysle.

dragonfly

a mam nadzieje, ze moje dziecko bedzie mnie kochalo bez wzgledu na orientacje :)

zosia2007

to ja tez sie wytlumacze :shy:

ja tez nie mam nic do gejow - nawet moj fryzjer jest gejem ;)

jo_miekka

Cytat: dragonfly_80 w 23 Wrz 2008, 20:26:58
jo ja tam sie nie czepiam nikogo... ale tez wiadoma rzecza jest, ze homoseksualisci sa mniejszoscia w spoleczenstwie i jako tacy/takie "narazeni" sa na takie badania.... i zadna fobia nie ma tu nic do rzeczy, tak mysle.

no zgadzam się, oczywiście!
mam na myśli, że w takich badaniach (podejrzewam, bo nie wiem na pewno) jest tyle prawdy, co w stwierdzeniu, że statystycznie dzieci z długimi rzęsami, jedzą więcej mleka ;)
statystycznie może to być prawda, aczkolwiek nie ma żadnego związku miedzy jednym a drugim
ot i tyle

siog

Cytat: jo_miekka w 23 Wrz 2008, 20:26:25
nie mogę powiedzieć, że bym chciała, ale tak samo nie mogę powiedzieć, że moim życzeniem co do dzieci jest, aby było heteroseksualne ;)
w Polsce faktycznie tak to wygląda (że wyzwiska etc.), ale jako matka zrobiłabym wszystko, żeby przekonać syna (lub córkę), że są absolutnie pełnowartościowi i zasługują na szacunek bez znaczenia na orientację
a niech by mi ktoś wyzwał, pierwsza bym broniła! ;)

Jo masz piwo! mysle tak samo. Mnie jest obojetnie czy  moje dziecko bedzie heter/homo bo rownie mocno bede je kochac.

dragonfly

Cytat: zosia2007 w 23 Wrz 2008, 20:29:08
to ja tez sie wytlumacze :shy:

ja tez nie mam nic do gejow - nawet moj fryzjer jest gejem ;)
i wujek m... ale nie jest zniewiescialy, taki "normalny" facet, wykladowca na uni....
i duzo z londynu znam, rozni - od takich, co bys nigdy w zyiu nie powiedziala ze gej, i takich bardzo zniewiescialych
(Ci zniewiesciali mnie troche denerwuja, ale to ze wzgledu na zachowanie, nie ich orientacje)

jo_miekka

no i właśnie to jest najlepszy dowód: homoseksulisci sa po prostu różni
tez znam różnych
znam tez zniewieściałych na maksa hetero
i metroseksualnych

a lesbijki?

brawurka

nie no ja tez bedze kochac moje dzieci bez wzgledu na orientacje, co nie znaczy ze nie wolałabym zeby byli hetero

zosia2007

Cytat: siog w 23 Wrz 2008, 20:32:28
Cytat: jo_miekka w 23 Wrz 2008, 20:26:25
nie mogę powiedzieć, że bym chciała, ale tak samo nie mogę powiedzieć, że moim życzeniem co do dzieci jest, aby było heteroseksualne ;)
w Polsce faktycznie tak to wygląda (że wyzwiska etc.), ale jako matka zrobiłabym wszystko, żeby przekonać syna (lub córkę), że są absolutnie pełnowartościowi i zasługują na szacunek bez znaczenia na orientację
a niech by mi ktoś wyzwał, pierwsza bym broniła! ;)

Jo masz piwo! mysle tak samo. Mnie jest obojetnie czy  moje dziecko bedzie heter/homo bo rownie mocno bede je kochac.

a ja mysle ze tu nie chodzi o milosc matki do dziecka, bo jakie by ono nie bylo - garbate, homo, hetero, bi - mataka i tak zawsze je bedzie kochac.

tu raczej chodzi o wlasnie to bycie  w mniejszosci i to boli rodzicow

jo_miekka

no i właśnie, grunt to kochać :)


Zosia, wierz mi, że właśnie odrzucenie przez rodziców jest często największym dramatem...

zosia2007


brawurka

odczucia mam takie jak do gejów, ale ogólnie w spoleczeństwie są lepiej postrzegane

dragonfly

Cytat: jo_miekka w 23 Wrz 2008, 20:36:04

a lesbijki?
a lesbijki to kurde znam tylko takie babo-chlopy... powaznie, nie znam zadnej "kobiecej wersji"
przyznam sie jednak, ze widok calujacych sie kobiet jest dla mnie o niebo bardziej estetyczny niz widok calujacych sie facetow

dragonfly

a jak juz "kobiece" znam, to wlasciwie nie lesbijki tylko laski ktore mialy "epizody" z innymi kobietami

jo_miekka

dla mnie to nie mam nic z estetyką wspólnego
może kwestia gustu ;)


dragonfly

Cytat: jo_miekka w 23 Wrz 2008, 20:41:49
dla mnie to nie mam nic z estetyką wspólnego


dla mnie owszem, wole widok calujacych sie lasek niz facetow
to tak jak bardziej podobaja mi sie osoby szczuple niz chorobliwie otyle (do jednych i drugich nic nie mam)

jo_miekka

Cytat: dragonfly_80 w 23 Wrz 2008, 20:43:44
Cytat: jo_miekka w 23 Wrz 2008, 20:41:49
dla mnie to nie mam nic z estetyką wspólnego


dla mnie owszem, wole widok calujacych sie lasek niz facetow
to tak jak bardziej podobaja mi sie osoby szczuple niz chorobliwie otyle (do jednych i drugich nic nie mam)

no wiesz, jak widzę dwóch chorobliwie otyłych facetów całujących się, to fakt - niefajnie ;)
ale jak dwóch fajnych gości, to co mi tam?


dobra, zmykam, bo ja mogę o tym długo, a wątek jest Szymonie czy Bartoszu :)

dragonfly

jo_miekka nie ma co sie spierac, bo i nie ma o co....  :piwko: na koniec :)

martullek


salsa

jesli juz to Bartek, choc ze mną to cieżko, bo niewiele meskich imion mi sie podoba, a te dwa to raczej nie bardzo ;( :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kamu2

Mnie się bardziej podoba Szymon,nawet tak miałam nazwać Maksia.Bartek mi się podoba ,ale Bartosz już nie bardzo.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

brawurka

salsa mi sie nie podobaja meskie imiona, ale musze jakies wybrac, bo czuje ze to chłopak:)