Adam czy Judyta?

Zaczęty przez dragonfly, 17 Wrz 2008, 17:29:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Jak w temacie.... W poniedzialek idziemy na usg, co by wywiedziec sie roznych waznych rzeczy i przy okazji jaka plec ma pasozyt; ostatnio jest chlopcem, ale jescze pare tygodni temu byl dziewczynka a to nie fair zeby dziecku juz od poczecia mieszac z tozsamoscia ;)
poza tym jestesmy beznadziejni, zupelnie bez cienia cierpliwosci i musimy wiedziec ;)
co Wy obstawiacie wiedzmy? dla prawidlowo typujacych rozlosowane beda nagrody  :piwko:

jezeli potrzebujecie wskazowek:
1. wlosy mi wypadaly, ale juz przestaly (zaczelam stosowac szampon Vichy czerwony)
2. paznokcie zawsze mialam beznadziejne, zaszlam w ciaze - super mocne.... az do zeszlego tygodnia, polamaly sie prawie wszystkie :(
3. zero lub minimalne problemy z cera przez cale zycie; ciaza - pelno zaskornikow na brodzie ( ?? )
4. jakies pojedyncze wloski na twarzy (cale 3, dosyc jasne   what what what) co nigdy ich nie mialam (laserem nie moge usunac - ciaza; golic na twarzy sie wsydze nawet sama przed soba ;) )
5. wloski od pepka w dol, nieduzo, teraz jakos urosly, wszystkie jasne plus 1 czarny (powaznie)....
6. widzialyscie moje zdjecia, wiec wiecie jak wygladam mniej wiecej.....

dobra, ja nie traktuje tego mega powaznie (jak zreszta calej mojej ciazy ;) ) wiec to tylko taka mala sondka :)

Pamietajcie o nagrodach!!!!!  :ok: 

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


marax

adam lui itd to sa 3 imiona czy juz nazwisko gdzies sie miesci ?? :)

goga

dragonfly_80 już "nacisłam" - jak patrzyłam przedtem to jeszcze nie było ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

dragonfly

Cytat: maraxela w 17 Wrz 2008, 17:39:28
adam lui itd to sa 3 imiona czy juz nazwisko gdzies sie miesci ?? :)
lui gabriel to niby dwa ale jedno (u mike'a w rodzinie pierwszemu chlopcu zawsze tak daja na imie plus jak rodzice chca swoje to tez - ja chcialam Adam po tacie moim :) .... a jak jeszcze nazwisko dodac to bedzie masakra w sumie dla dzieciaka do beda mialy podwojne (polsko-angielskie), ale to w sumie tak jak my mamy .... tez mam 2 imiona a uzywam tylko jedno plus nazwisko, wiec bedzie adam.... ale oficjalnie i w papierach - adam lui gabriel,
a dziewczynka - jutka :)

wrobelek0403

stawiam na judyte, choc w angielskim brzmieniu imie mi się podoba, a polskim jakos nie bardzo ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: goga w 17 Wrz 2008, 17:40:11
dragonfly_80 już "nacisłam" - jak patrzyłam przedtem to jeszcze nie było ;)
masz szczescie ;)

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 17 Wrz 2008, 17:43:26
stawiam na judyte, choc w angielskim brzmieniu imie mi się podoba, a polskim jakos nie bardzo ;)
musi byc, bo umowa jest, ze jak syn to po moim tacie, jak corka - po mamie M.... dobrze, ze jakos inaczej nie ma na imie, jaka vanessa abo co ;)


doris8008

Ja zagłosowałam na Adama :)

panikarola

ja mam jak wrobelek :D

a jakie sa nagrody?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

a Ty bys wolala Adama czy Judyte?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


dragonfly

jak dziewczynka to fajnie, ale adasia chyba chce najbardziej na swiecie :) - bo jak widze te super ciuszki dla chlopcow to normalnie juz bym kupowala
takie cos juz na 100% kupie w pon jak sie dowiem ze to chlopczyk:

panikarola

o ja cie, ale odjechane! nie wiedzialam ze takie ciuszki robia, ja sie zatrzymalam na spiochach! :D

to ci glosuje na adama!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marax

Cytat: dragonfly_80 w 17 Wrz 2008, 18:08:01
jak dziewczynka to fajnie, ale adasia chyba chce najbardziej na swiecie :) - bo jak widze te super ciuszki dla chlopcow to normalnie juz bym kupowala
takie cos juz na 100% kupie w pon jak sie dowiem ze to chlopczyk:


hmm obawiam sie ze to biedne dziecko sie w tym utopi:)

Angie

Ja głosuje na Judytę  :)

dragonfly

#18
Cytat: maraxela w 17 Wrz 2008, 18:16:02
Cytat: dragonfly_80 w 17 Wrz 2008, 18:08:01
jak dziewczynka to fajnie, ale adasia chyba chce najbardziej na swiecie :) - bo jak widze te super ciuszki dla chlopcow to normalnie juz bym kupowala
takie cos juz na 100% kupie w pon jak sie dowiem ze to chlopczyk:


hmm obawiam sie ze to biedne dziecko sie w tym utopi:)
marax, to jest w rozmiarach od 0-3, 3-6, 6-12, 12-18, 18-24 m-ce nie ze tylko jeden rozmiar.... ;)
ja wezme 3-6 (taki slodziak mamusiny bedzie :) )

a ciuszki moje dziecko (juz niewazne co to bedzie) bedzie mialo w wiekszosci z GAPa....
i obowiazkowo conversy (w takim kolorze jak mamusia oczywiscie, no i jak bedzie takie wieksze, ponad pol roku)
jej, jezeli jakas strefa macierzynstwa mnie podnieca, to wlasnie sa to ubranka dzieciece :)

martullek

obstawiam Adama, bo bardziej mi się podoba. a ciuszki super

Chermelle

dragonfly_80 zagłosowałam

bedzie Adaśko oczywiście  :yes:

od poniedziałku czekam na nagrode  :dance:

zosia2007

a ja jakoś nie mam przeczuć co do ciebie dragonku  :confused:

nie mam pojecia na co zaglosowac :(

ishka82

Zagłosowałam na Adama :)


zosia2007

Cytat: dragonfly_80 w 17 Wrz 2008, 19:45:07
zosia2007, wez sie skup ;)

to już wiem :)

beda blizniaki :ag: