Help - co na ramiona

Zaczęty przez niewiemjaka, 16 Wrz 2008, 16:39:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Slub juz 4 paz.. a ja nie wiem co na ramiona WSZYSTKO wyglada beznadziejnie :(((  :'(
moze widzialyscie jakies inspirujace COŚ co pasowaloby do koronkowej Sali ?

ponizej proba z szalem (bedzie za zimno chyba na szal patrzac za okno)
i bolerko - nienawidze slowa "bolerko" dzizas...

nie zdaze chyba z niczym buuuuuuu

zuzia

ani jedno ani drugie mi się nie podoba.
może nie będę tutaj popularna ale ja to bym wzięła etolkę.

rubin04

Ja tez stawiam na etolę - taka ze sztucznego białego futerka, wiązane np. na atłasową wstązkę..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

cholera a ja wogole etoli nie mierzylam bo laski z Madonny na wstepie ja odrzucily.. mi tez sie wydaje ze koronko + futerko to za duzo troche wszystkiego, ale patrzac na to co owyzej to juz sie zaczynam sklaniac do etoli wlasnie, generalnie to teraz marze o tym zeby jednak nie zmarznac - a ja nie z tych co to emocje mnie rozgrzeja tylko bede fioletowa i szczekac zebami i nie bede w stanie wypowiedziec przysiegi hehe:)
nie mowiac o fasolce - chce zeby tez nie zmarzla przez moje gole rece...

zwierzatko_mojej_mamy

a mi sie proba szalowa podoba - taka szlachetna linia posagowa sie zrobila ;) w koncu nie bedziesz w tym szalu siedziec cale wesele ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

ah bo akurat pociagnelam do gory nos jak cesar i tak dziwnie posągowa wyszlo:) tylko ze ciezki do utrzymania jest szal przy wietrze... aczkolwiek z tych dwoch wole szal, ale teraz obawiam sie ze to moze za zimna rzecz?

lapin80

na pewno nie bolerko, bleee
jestem za etolą. Ewentualnie szal.
Mam ślub tydzień po tobie i już szczękam zębami z zimna :(

elve

futerko i koronki to bardzo dobre połączenie
jak na mój gust etola

jeśli upierasz się przy szalu, to absolutnie bez frędzli! możesz pokombinować z wiązaniem, np z tyłu...
absolutnie nie bolerko

PS fasolki przez ręce nie marzną... wogóle nie marzną!

rilla

zerknij na wątek wredotki, ona chyba pokazywała kilka etol

zuzia

niewiemjaka

jak dla mnie połączenie: koronki + futerko jest o niebo lepsze niż np. koronki + atłasowe bolerko (z koronki już może być) albo atłasowy szal - nie wykluczam szala ale ja to bym widziała szal mgiełkowy a mgiełka to ci da tyle ciepła..... :)

po prostu z tym szalem i w tym bolerku wyglądasz jakbyś je od kogoś pożyczyła bo ci zimno a nie do końca zaplanowała swój strój :)

martullek

ja przezornie przy zamawianiu sukienki zamówiłam do wypożyczenia etolę. mam nawet mieć ją za darmo.

tachogti

To bolerko nieladnie.. Serio etola lepsza, a jak sie boisz ze Ci w szalu moze byc zimno to szal z moheru albo czegos?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosia2007

bolerko zdecydowane nie, etola bylaby ok

wrobelek0403

#13
jak dla mnie tylko etola

tutaj masz zdjecia forumki, ktora miala koronkowa suknie, etole i do tego długie rekawiczki - dla mnie bomba  brawo brawo brawo

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,733.msg30834.html#msg30834
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

wrobelek0403 bardzo bardzo Ci dziekuje za to bezcenne info - faktycznie zdjecia tej PM sa cudne i wyglada bardzo dobrze w koronce z futerkiem! Dziekuje!
dzisiaj ide na odbior kiecki wiec przymierze jakies futerko etole i zobacze - ale wydaje mi sie ze jednak to najlepszy wybor teraz:) oby tylko udalo mi sie kupic cos ladnego

wszystkim Wam dziekuje za cenne rady i polewam  :piwko:  :piwko:

Basia

zdjęcie zrobione chyba w warszawskiej Madonniie, prawda?

do sali dla mnie pasuje tylko
bolerko- ale koronkowe. To z materiału -okropne!
etola - mierzyłam u nich na początku roku i na prawde do sukienki wygląda naprawde ładnie

Zdaj koniecznie relację co postanowiłaś na przymiarce!

Pozdrawiam
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

niewiemjaka

Basia zdecydowalam sie na etole - mam wypozyczyc z Madonny za jedyne 150 zl.... ale nie chce mi sie szukac kupowac itd.. nie mam czasu za bardzo na to zwlaszcza ze musimy jeszcze kupic mojemu N koszule buty krawat itd.
dodatkowo zajeta jestem myslami fasolka:)

Basia

dobrze wybrałaś. na pewno ładnie będziesz wyglądać!
już nie moge sie doczekac zdjęć!


a o co chodzi z fasolką, hmmm???
czyżby...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

niewiemjaka

Basia tak dokładnie dobrze sie domyslasz :) fasolka wyprzedzila nas - my myslelismy zeby zaczac sie starac tuz po slubie, ale ona sama wybrala sobie termin (kalendarzyki i inne cuda nie dzialaja tuptuptup) :)

Basia

No to GRATULACJE!!!!
Cudownie!
:clapping :dance: :clapping: :dance: :clapping:


można sobie planować... a fasolki i tak są sprytniejsze...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

dagi

wow jaka wiadomość, gratuluję  brawo  :clapping:
i trzymam za Ciebie jutro kciuki :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kasia

niewiemjaka gratuluję brawo

rubin04

oj, jak fajny prezent ślubny! A męzowi juz powiedziałaś i rodzicom?

Gratuluje!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

trzymajcie kciuki:) pogoda paskudna, ja chora i rozklada mnie coraz bardziej...
ehh
ale spoko mam nadzieje ze bedzie dobrze - pedze poszukac jeszcze czegos cieplejszego w duszy to mam i nie chce marznac a obawiam sie ze etola to za malo...

a surprise zrobimy Rodzicom na weselu :) mamy male biale butki i powiemy im ze mamy dla nich prezent tez:)

trzymajcie sie ahoj!

malybob

niewiemjaka, jaki masz kolor sukienki?

i gratulacje!!!