Nazwy dla weselnych drinków :)

Zaczęty przez balbina, 03 Wrz 2008, 14:55:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

balbina

Pomysł nie dokońca mi się podobał , ale pijąca tylko kolorowe mieszanki teściowa postanowiła mieć bar z drinkami.
Aby uniknąć zamieszania , postanowiliśmy poprosić naszego barmana by stworzył nam 6 drinków .Ponieważ mają ona takie "dziwne"  nazwy anglojęzyczne , by ułatwić ciociom zamawianie wpadłam na pomysł , by drinki nazwć jakoś zabawnie , w weselnym klimacie.
Stąd moja prośba , macie jakieś skojarzenia z panną młodą , panem młodym , teściowa, weselem itp. ja na razie mam jedno, wściekła teściowa hihi ale oczywiście sobie daruje.
Mój PM obstawia  : oszalała panna młoda i nieczego niewinny pan młody


panikarola

fajne, ale troche dlugie. z panna mloda kojarzy mi sie jeszcze podwiazka i welon. moze jeszcze drink dobra synowa :P albo posluszny zięć.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

zemsta teściowej? :D :D :D

ew. może tak po prostu:
Panna Młoda
Pan Młody
teść
teściowa
wesele
tak, żeby łatwo było zapamiętać :)

rubin04

"Czar teściowej"

"noc poślubna"

"kiwaczek"

"takie tango"

"oczepiny"

..no to tak na szybko mi sie wymyśliło...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


spragnienie

dobra synowa, noc poślubna i czar tesciowej są dobre :D

balbina

#6
Cytat: rubin04 w 03 Wrz 2008, 15:07:15
"Czar teściowej"

"noc poślubna"

"kiwaczek"

"takie tango"

"oczepiny"

..no to tak na szybko mi sie wymyśliło...

oj Rubinki czar teściowej powalił mnie  :thx: to sobie zrobie fory hihi wielkie dzięki  :drunk:
boski jest też  "posłuszny zięć" :clapping:

oczywiście  :drunk: wszystkim za pomoc , jesteście niesamowite  przytul,
ja mam  zmęczony mózg   :wall:  dziś jeszcze się dowiedziałam ,że moja kiecka jest gdzieś w cyt.eterze ale DHL się spóźnia ( nie wiem czy to wogóle możliwe) i będzie dopiero w piątek , czyli zobaczę ją jakiś tydzień przed ślubem i krawcowa musi  jakimś cudem zrobić poprawki.Oczywiście przemiła pani , kazała się nie martwić  :o



panikarola

balbina, zdazy! ale na pewno byloby fajnie miec wczesniej... mi sie tez spoznily baby... masz tez piwko!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

Balbina - spokojnie. Od nerwów to tylko pryszczy dostaniesz ;-) hihi.
trzymaj się!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

mysmy mieli nazwy drinkow tradycyjne, typu vodka tonic, etc
za to drinki mialy 'ceny':
- sprawic komplement pani w dlugiej sukni
- sprawic komplement panu w czerwonym krawacie
- rozluznic Ojca Panny Mlodej
- zagadac z kims kto wyglada samotnie
- pocalowac swiadka, etc, etc...nie moge sobie przypomnie dokladnie... bylo tego z 10:)
gdzies karte drinkow powonnismy miec, jesli nie w papierowej to choc eletornicznej wersji, ale raczej u meza na komp, wiec chwilowo nie podesle:)
w kazdym razie, nie kazdy sobie bierze to na powaznie, ale co poniektorzy lubily oplaty:) moze nasz pomysl gdzies Cie naprowadzi:)
powodzenia!

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

A może
Krwawa Salsa
Łagodna Brawurka
Rubinowy smak

i specjał- Drink Forumek

malybob

i najważniejsze- Zwierzak Poleca..
;)

panikarola

zwierzak poleca mi sie podoba, ale to moze byc za mocne w smaku, no i nie lubie drinkow z red bullem ;)

a lagodna brawurka okazuje sie jednak calkiem pikantna, szczegolnie po drugim lyku  :hihi:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

balbina

#13
 :lollol: uhihałam się z samego rana , jesteście nieobliczalne :) bardzo podobają mi się te forumowe drinki , aż mam ochotę zmienić koncepcję .

Eliza , dzięki za podpowiedź , fajny pomysł na rozkręcenie ludzi z tymi opłatami , jak byś w między czasie znalazła tą swoją karte to będę zobowiązana.


Jeżeli chodzi o kieckę to też staram sie sama  uspokajać, by zapobiec pryszczowej inwazji ,dobrze ,że mamy jeszcze lekcje walca wieczorami, to kładę się spać zmęczona  i zrelaksowana , więc zasypiam jak niemowlę.

niemniej jednak wszystko dobierałam kompletnie w ciemno i mam nadzieję że będzie pasować , bo  czasu na zmiany koncepcji już nie będzie.
jedyny plus , że na pewno już  nie zdążą  mi uszyć wymarzonego przez teściową bolerka  :lollol: , zwale na salon i już nie będzie ,ze ja to ciągle na wszystko krzyczę NIE NIE NIE.


pS oczywiście polałam , rozpijemy się w tym watku ;)

zwierzatko_mojej_mamy

panikarola jesli to mialoby byc rzeczywiscie  "zwierzak poleca" to zadnych red bulli - tylko shoty wsiekle psy!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

aaa, to calkiem akceptowalnie!!!!! to stad masz energie?? pewnie ci sie te wsciekle psy z kotem gryza i dlatego, co?  :hihi:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

panikarola nie wiem - dawno nie pilam  wscieklych :rofl1: :rofl1:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

balbina

#17
ja tez nie znosze red bulla w drinkach , barman nam proponował , ale ten drink wyleciał pierwszy z listy

za to hihi wsciekły pies to od wakacji ulubiony napitek teścia , specjalnie kupił sok malinowy do barku na wesele lol
ogłaszam zatem że "zwierzak poleca " wchodzi do karty jako drink honorowy :)

oprócz tego oczywiście :lollol: "czar teściowej " ,
"noc poślubna " tez fajnie brzmi , dobierzemy coś słodkiego do niej .

a idąc tym tropem to potrzeba jeszcze jakiś epitetów do teścia , pana młodego i panny młodej i będzie miodzio.

zwierzatko_mojej_mamy

balbina nie wyglupiaj sie  :rofl1: :rofl1: to nie jest nazwa slubna! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

balbina

#19
eeeetam ,co tam , trochę zabawy tez musi być , niech się goście  zastanawiają kto tu jest taki zwierzak  :hihi:

ps

a taki "całus panny młodej" ???

czyli by było: czar teściowej, noc poślubna , pocałunek panny młodej

spragnienie

całus PM brzmi lepiej niż pocałunek PM :) i  krócej

napewno jest jeszcze drink Honeymoon,ale niz pamietam składników ;)

zwierzatko_mojej_mamy

balbina to juz lepiej tego wsieklego psa przmianowac na noc poslubna - co by i slodko i ostro bylo  :lollol: :lollol:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

balbina

#22
zwierzak świetne  brawo

spragnienie , tez tak myślę i Honeymoon fajny, zupełnie wypadł mi z głowy miodowy miesiąc  :wall:

dzięki  :piwko:

elizapj

moze calus Pana Mlodego i Podwiazka Panny Mlodej:)

z tesciem bym sobie bardziej folgowala niz tesciowa;) np 'tesc chce byc dziadkiem'

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

a moze 'weselny pląs' ,'welonek', 'hiszpanska mucha', ':D