WELONOWY PROBLEM TECHNICZNY

Zaczęty przez balbina, 29 Sie 2008, 18:01:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

balbina

Kochane miotełki, ja wiem ,że ten temat już się przewijał , licze się z tym ,ze mogę  :hammer: od zwierzaka za dubel (z góry przepraszam ) , ale nie jestem w stanie przebrnąć przez te wszystkie strony i wyszukać odpowiedzi na  trapiące mnie problemy  :wall:

ostatnio podpytywałam w wątku feeling.good , ale ona już gdzieś sie wygrzewa w podróży

Moje pytanie jest o  mój wymarzony welon , taki  jak miała kate.zet 1 , dagi81 i właśnie  feeling.good., czyli trzy warstwy-długości, przerzucany do przodu .
Byłam wczoraj w salonie i chyba nie umiałam dokładnie wytłumaczyć o  co mi biega.
Wytłumaczcie mi jeszcze raz jak taki welon , uszyć.

To co wiem :

-jaka ma być długość poszczególnych warstw

-że ma być krojony  z koła

--->>>> tu  pytanie : czy z koła to tylko te dwie krótsze warstwy , a ta 3 metrowa już nie czy wszystko, obstawiam że tylko te dwie pierwsze.

-montowany tak ,że można część 3 m odpiąć i zostają dwie krótsze

--->>>> tu  pytanie : czy wszystko jest na jednym grzebieniu i jak to wygląda??? Pani z salonu mówiła ,że 3m część ma być na jakieś dopince, jeżeli to dla niej znaczy koleny grzebień , to trochę bezsensu, gdzie go sobie wsadzę ???




zosia2007

#1
balbina ja tez miałam właśnie taki welon - tylko, że nie nakładałam na twarz :)

jest to welon trójwarstwowy, z tym, że ta trzecia warstwa - 3 metrowa jest doczepiana na takich pentelkach do grzebyka, żeby nie dawać dwoch grzebieni.

dwie krótsze warstwy to jest długośc jak kto chce, ja jestem niska -160 wzrostu więc miałam 50 cm i 70 cm. jakbys chciała zobaczyc to tu są fotki:

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2138.0.html

edit: a tu więcej fotek :

http://picasaweb.google.com/x.zosia2007/PrzygotowaniaILub

balbina

#2
kochana bardzo dziękuje przytul , pętelki brzmi rozsądnie , sama w życiu bym na to nie wpadła

a warstwy miałaś długie , ja mam 173 w butach będzie 175 i długości ustalone na 55,75 i 3m najdłuższa.

:drunk:

zosia2007

Cytat: balbina w 29 Sie 2008, 18:16:53
kochana bardzo dziękuje przytul , pętelki brzmi rozsądnie , sama w życiu bym na to nie wpadła

:drunk:

ale prosze bardzo :) jakby co to pytaj na pw :)

:piwko:

balbina

jeju jak Ty cudnie wyglądałaś  :thumbup: nie wiem jak to się stało,że nie dogrzebałam się jeszcze do twoich fotek.

zosia2007

Cytat: balbina w 29 Sie 2008, 18:23:15
jeju jak Ty cudnie wyglądałaś  :thumbup: nie wiem jak to się stało,że nie dogrzebałam się jeszcze do twoich fotek.

dzięki ;)