moje buty para 3

Zaczęty przez marax, 28 Sie 2007, 00:07:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

kupilam juz 3 pare butow  :-/
ja nie wiem jak ja to robie ze kazde nie dobre
jakas chyba inna jestem .1 za wysokie i dopiero po zakupie pomyslalam -jak ja bede w tym tanczyc ?
2 kupilam takie dla tancerzy no ale do kosciola sie srednio nadaja
3a trzecie te
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230467484
kuzwa przez internet kupilam jak beda nie dobre to rxzuce sie pod pociag,w zadnym skepie we wroclawiu nie mieli ich w kolorze bialym wiec zmierzylam czarny byl ok wiec mam nadzieje ze te ez beda ok

salsa

maraxela,  jak Cie lubie, sama wiesz, wiec powiem Ci tak-cos z tymi butami przekombinowałas:)) a te ryłkowe kompletnie mi do Ciebie nie pasuja-jestes pewna???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

errata

te ostatnie jakoś też mam wrażenie, że trochę nie pasują do Ciebie...

zuzia

maraxela,
ja też mialam jazdy z butami, wiec wiem jak to jest, ale przyznam dziewczynom rację - te ostatnie do ciebie nie pasują, ani też do twojej sukienki. Jesteś pewna, że to te? bo masz jeszcze dużo czasu na to, żeby sobie buty znaleść. Jeżeli chcesz typowo ślubne to znajdź salon lisa ferrera:
Wrocław - specjalna strona www >>
ul. Sienkiewicza 29a, tel. 071 321 41 33
wroclaw@lisaferrera.pl
i tam powinni mieć buty firmy La Marka. Przynajmniej w wawie mają. Z tymi butami można kombinować tzn. wybrać sobie obcas (rodzaj i wysokość) i ozdoby. Może coś tam wybierzesz?

inkageo

Takie spokojne jak na Ciebie w porównaniu do strusich, ale przecież ładne :) Przy Twojej falbaniastej sukni nie będzie ich widać :) Będą łagodzić stylizację ;) A do tego wachlarza z kwiatów pasują, nie wiem dlaczego kojarzą mi się z flamenco :)
Imagine there is no hate

ewa.wie

Maraxela
Moim zdaniem to najlepszy wybór. Zobaczysz sama, że na pewno będą bardzo wygodne. Sama mam Ryłko, niezbyt mi się podobają, ale miałam duży problem z kupnem białych butów, a że nie chciało mi się szukać to tam kupiłam. Teraz nie żałuję, bardzo wygodne, mają specjalną wkładkę, przez co stopa się nie męczy.

sweedee

Moim zdaniem butki są spoko! Poza tym, i tak ich nie będzie widać, chociaż jak mówię, są ok.
maraxela, kojarzę jeszcze takie srebrne Twoje buty z brązową podeszwą, która Cię drażniła. Ale trzeciej pary nie kojarzę  :-( Pewnie pokazałaś, ale sie nie załapałam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

eva_luna

mi same butki srednio sie podobaja, ale do tej sukni to juz jak najbardziej. Tak jak powiedziala bodajże Inka, sa takie hiszpanskie... Takze wg mnie trafilas!

marax

dziewczyny ale ja nie mam wyboru mam tak chuda stope ze nawet w tym sklepie gdzie robia na miare musieli mi 3 razy zwerzac buta bo mi spadal ,no i i tak nie zwerzyli bo ponoc maja jedno kopyto, i piety zwezyc nie mogli:(wiec but mi sie chybocze na nodze. te sa jedyne ktore mi sie trzymaja na nogach:( no i maja niski obcasik wiec mam szanse sie na nich nie zabic.a poza tym pasuja do mojego fartucha szpitalnego i bede w nich smigac po szpitalu.obchdozilam caly wroclaw wszedzie obcas od 6 cm w gore i to jeszcze nie dla mnie .ja mam problem ze stawami biodrowymi bo ciezar stopy uklada mis ie na zewnatrz i juz 3 razy mialam zlamana noge( w tym raz na weselu wujka) WIEC wolalam nie ryzykowac buty niziutkie najlepsze :) ale wiecie zawsze mam 3 pary do wyboru do koloru moze akurat w strusiu pojde do slubu pozniej przebiore ter a pozniej te do tanca hihii

mayagaramond

Niestety, ale musze Ci objawic pewna prawde - w zasadzie to mozna isc i w kaloszach, bo butow pod dluga sukienka nie widac....

A tak na powaznie - tez mam waska stope i tez mi czesto buty spadaja, np. peep toe.  Zeby nie spadaly wkleilam sobie wkladke zelowe (srodstopie), ale wiem ze nigdy w zyciu nie moglabym zalozyc peep toe na tance, chyba ze wczesniej gwozdziem przymocuje :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jaghooda

ja też uważam, ze te buty fajnie komponują się z twoją sukienką, ale...nie spadają ci na pewno?
Ja też mam wąską stopę, i na dodatek, obie nierówne- w wyniku 14 tygodniowego zagipsowania jednej nogi wraz ze stopą w wieku 12 lat- i mierzyłam te same butki i mi spadały. Dlatego zdecydowałam się na zapinane na kostce.

marax

pojechalam wczoraj specjalnie przymierzyc ten sam model en sam rozmiar tylko czarne bo bialych w calym wroclawiu nie bylo no i byly okprzylegaly jak zadko ktore najczesciej w takich modelach mam po bokach centymetrowe luki a w tym bylo ok.Kurde zobacze co przyjdzie w paczce az cierpne na sama mysl moj M mnie zabije jak kupie 4 aaaaaaaaaaa

jaghooda

to trzymam kciuki, by były dobre. Mi spadały nie tylko ze względu na szczupłość stopy, ale też ze względu na ich nierówność.
Ale jak kupisz 4 parę, to jak to się mówi (ostatnio dowiedziałam się od mojego instruktora jazdy)- pojedziesz po bandzie :lol:

sznapkowa

Buty...odwieczny problem. Ja mam wąską stope i kupiłam buty w nine west - ale maja tak waskie paski że nawet mnie piją. No ale że sukienkę będę miała krótka to buty nie mogą bycćbyle jakie. Na zmiane mam buty mojej koleżanki z jej ślubu - mniej eleganckie ale za to bardzo wygodne.