Ilosc zdjec w albumie

Zaczęty przez adrianna79, 28 Sie 2008, 19:16:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

Cytat: Justynna w 19 Sie 2009, 09:49:49
Rok po ślubie to jeszcze nic. Moja siostra jest już 3 lata po ślubie i ma dopiero jeden album z pleneru, który jej sama z 2 miesiące temu wykleiłam. Jeszcze został jej z reportażu. I chyba jak jej tego nie zabiorę i przywiozę do domu, to będzie czekać kolejne 3 lata  :rotfl:

hmm.. ja myślę, że jestem na najlepszej drodze do takiego scenariusza ;) A może by tak na 10-lecie sobie album strzelić dopiero? :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

#26
Wszystko możliwe. Ale jaką mieli radochę z albumu, cieszyli się jak dzieci, to nie to samo co oglądać album parę miesięcy po ślubie.
Więc na 10-lecie, to normalnie szał będzie  :aaaa:

Dodany tekst: 19 Sie 2009, 11:46:48

Anupka, więc bez pośpiechu, co nagle, to po diable  :mocking:

effik

Cytat: Anupka w 18 Sie 2009, 22:46:33
No to przynajmniej coś drgnęło u Was, a u nas jak u emci - rok minął, a albumy puste. Gorzej! My nawet albumów jeszcze nie mamy :P



kupiłam album, bo siostra chciała też zamówić po prawie roku :rotfl:
no to tańsza wysyłka jak dwa :D

Justynna

effik, moja siostra nie poczekała z zamawianiem albumów za mną.
I zupełnie nie wiem po co tak się śpieszyli z ich zakupem, skoro leżały puste do tego czasu jak zamawiałam :knuje:

effik

Cytat: Justynna w 19 Sie 2009, 12:36:17
effik, moja siostra nie poczekała z zamawianiem albumów za mną.
I zupełnie nie wiem po co tak się śpieszyli z ich zakupem, skoro leżały puste do tego czasu jak zamawiałam :knuje:

ja moją też trochę popędziłam, więc sukces jest taki, że oni swój zrobią wreszcie ;)

Justynna

Cytat: effik w 19 Sie 2009, 12:44:41
ja moją też trochę popędziłam, więc sukces jest taki, że oni swój zrobią wreszcie ;)
moja siostra ma już ten jeden album dzięki mnie. Jeszcze jeden i już :)