fotoksiążka - empik czy fotto

Zaczęty przez kika, 28 Sie 2008, 10:58:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kika

Dziewczyny czy ktoś miał już przyjemność spotkania się z produktami tej firmy?

;)

Niedawno własnie znalazłam taką ofertę. A cały czas byłam za empikfoto.pl tylko, że w empiku mają dość wygurowane ceny mimo dobrej jakości. A chodzi mi o jakość tego fotto? Miał już ktoś może z tym styczność?

:smiley_thnx:

zuzia

#1
kika

reklamujesz ten portal bardzo usilnie i bardzo upierdliwie.
może już dość?
i tak nikt nie da się nabrać na taką nieudolną kryptoreklamę  :point_lol:

zwierzatko_mojej_mamy

kika nie wiem czy nie umiesz czytac 2 wiadomosci prywatnych od administratora i 2 wpisow na temat Twoich wpisow w watkach?? czy jest problem z obsluga opcji - "odpisz"?

skoro macie jak piszecie "wysoka pozycje na rynku"  to zakamuflowane reklamy na gazecie i na tak nisko stojacym w rankingach forum jak strefa jest chyba zbedne dla tekiego lidera?

zlozylam Wam juz propozycje o wykupienie reklamy na forum/wzajemnej promocji , jesli macie taka potrzebe - bez odzewu - sami za darmo tez nie reklamujecie - cytuje Wasza propozycje wspolpracy:

"Jeżeli zainteresowani są Państwo:

    * współpraca w zakresie wzajemnej promocji
    * wykupieniem banerów reklamowych
    * promocją swoich usług wśród nowożeńców
    * inna formą współpracy to zapraszamy do kontaktu.
"

w przypadku braku odzewu na ten post bede zmuszona zbanowac uzytkownika - ORAZ - KAZDY KOLEJNY POST DOWOLNEGO UZYTKOWNIKA WKLEJAJACEGO LINKA DO WASZEGO PORTALU, NAWET JESLI WTEDY BEDZIE RZECZYWISCIE POLECAJACYM PRZYPADKOWYM UZYTKOWNIKIEM INTERNETU - BEDZIE KASOWANY!!!


oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia to nie fotograf - tylko portal, gdzie mozna sie zapisac jako fotograf i przedtawic swoje portfolio - idea dla panien mlodych jakze przydatna, ale tworcy sami sobie szkodza - przynajmniej u nas.. nie wiem jak tam na gazecie sobie z nimi radza..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

zwierzatko_mojej_mamy nie patyczkuj sie tylko dawaj bana  :ban:

studioafsk