Poszukiwany/poszukiwana!!!

Zaczęty przez aja, 27 Sie 2008, 14:31:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

aja jakiej wielkosci masz sypialnie?

aja

dokładnie to nie napiszę ale jakies 4,5 na 3.20

marax

to calkiem calkiem ale nie wiem czy jeszcze nei za mala na takie wielkie lozka jak pokazujesz

aja

Cytat: maraxela w 04 Lis 2008, 16:32:37
nie wiem czy jeszcze nei za mala na takie wielkie lozka jak pokazujesz
ale łóżko już mam teraz szukam rolet i sie zastanawiam czy sklep  czy moze internetowa dekoria.pl

justynaaaa2

Cytat: aja w 04 Lis 2008, 16:36:24
Cytat: maraxela w 04 Lis 2008, 16:32:37
nie wiem czy jeszcze nei za mala na takie wielkie lozka jak pokazujesz
ale łóżko już mam teraz szukam rolet i sie zastanawiam czy sklep  czy moze internetowa dekoria.pl
a nie lepiej na wymiar zamówić ??? czy wolisz gotowe w sklepie kupić ??? no chyba że masz akurat taki rozmiar okien, że te gotowe ci idealnie pasują  :)

nionczka

aja my mamy rolety rzymskie w 2 sypialniach, salonie i lazience. Sprawuja sie swietnie chociaz nasze sa z tanich. jedyny problem jaki widze to to, ze nie moge ich wrzucic do pralki bo usztywnien nie da sie wyjac. Mozna je prac w wannie, ale my nie mamy wanny wiec jest z tym troche zachodu....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: justynaaaa2 w 04 Lis 2008, 18:34:56
a nie lepiej na wymiar zamówić ??? czy wolisz gotowe w sklepie kupić ??? no chyba że masz akurat taki rozmiar okien, że te gotowe ci idealnie pasują  :)

myślę że będą z pewnością szyte na wymiar ale wiem że w dekorii też realizują taie zmówienia - indywidualne ale się boje bo jednak nie wiadomo jak to wygląda w rzeczywistości
dekoratornia tam szyje ale wiadomo dla telewizji to się starają...

mika

aja dekoria jest bardzo droga, poszukaj na allegro, kiedyś były takie oferty że sprzedawali gotowe rolety rzymskie ale w aukcji było też napisane że zrobią na wymiar z ich materiałow tylko trzeba siez nimi skontaktować, były same pozytywne komentarze więc chyba dobrze robili
zaraz poszukam linka