imprezy ciag dalszy-slub koscielny katgoli

Zaczęty przez katgoli, 26 Sie 2008, 16:34:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


syrenka

Cytat: katgoli w 13 Lut 2009, 15:36:19
udalo mi sie z pomoca poli wykonac moje zaproszenia i wyslac je do druku  :dance: jutro odbior  :dance: poli jeszcze raz wielkie wielkie dzieki  :thankyou:
tak wyglada nasze logo wiec fioletowy i bialy beda kolorem przewodnim wesela...mam nadzieje ze uda mi sie ten kolor rowniez jakos umiescic w bukiecie....

Jeśli można wiedzieć, to do jakich drukarni oddaje się takie swoje projekty i jakie są tego koszty?

zwierzatko_mojej_mamy

syrenka poszukaj w moim przygotowawczym - ja drukowalam i wszystkie wyliczenia tam sa ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

syrenka

Ojoj, no jest co czytać w Twoim wątku  :book:
Ale znajdę na pewno - dziękuję  :daisy:

katgoli

#79
justynaaa swietne te bukiety  :thumbup: wielkie dzieki  :thankyou:

wygladam tak  ;)

jaka bizuteria do tej sukni?

Dodany tekst: pią 13 lut 2009 22:19:11 GMT-1

Cytat: syrenka w 13 Lut 2009, 16:42:09
Jeśli można wiedzieć, to do jakich drukarni oddaje się takie swoje projekty i jakie są tego koszty?

syrenka ja drukuje tutaj w Niemczech wiec ceny chyba troche innych do polskich...niestety nie mialam juz czasu by drukowac w polskiej drukarni

katgoli

#80
zostalo 50dni wiec czas zeby odkurzyc watek.....przepraszam ze dopiero teraz  :blush:

bylam pare tygodni temu w Polsce i udalo mi sie mase rzeczy zalatwic:
- bylismy we Wroclawiu (swoja droga sliczne miasto juz sie nie moge doczekac zwiedzania miasta) zdecydowalismy sie na restauracje w ktorej bedziemy odprawiac urodziny babci oraz wiemy juz gdzie mamy noclegi (wielkie dzieki dla Rubin :daisy: to tylko dzieki jej pomocy udalo mi sie wszystko zorganizowac)
- bylam w hotelu gdzie bedzie nasze wesele i zalatwilam noclegi
- zamowilismy wodke -bedzie  0,5 Pan Tadeusz - musze zabrac sie za robienie zawieszek  :D
- bylam na fryzurze probnej i jestem bardzo zadowolona ale nie mam niestety zdjecia wiem tylko jak bedzie wygladac fryzura

- bylam na makijazu probnym i wyszlo ze chyba bede miala oczy pomalowane na fioletowo ....na zdjeciach wyglada dziwnie ale rzeczywistosci nawet fajnie wygladal-> poprawka: rezygnuje ze sztucznych rzes i kolor ust mi sie nie podoba. co wy na to?

- kupilam buty - buty sa kremowe z platynowym obramowaniem (moja suknia jest koloru ivory)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


- kupilam bizuterie - calkowicie inna niz chcialam ale bardzo mi sie podoba
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


- mamy juz garnitur a raczej surdut dla pana mlodego (niestety zdjecia beznadziejne bo byla wylaczona lampa w aparacie  :twisted: ) teraz brakuje mu tylko krawatu.

- bylismy na degustacji ciasta i tortow (mhhh pycha  :lol: ) mam juz zamowiony tort i wszystkie ciasta
- bylam u ksiedza i omowilam z nim caly plan mszy (jestem w trakcie robienia ksiazeczek do kosciola ), z organistka omowilam rowniez piesni

chyba zdecydowalam sie wreszcie na bukiet.

czy wie ktos moze jaka jest trwalosc piwoni? w jakims watku czytalam o tym ale nie wiem czy odnajde? polowa czerwca powinny jescze byc prawda?

Prosze o wasze komentarze?

zosia2007

katgoli rubinek mial piwonie i tez cos kolo polowy czerwca brala slub :)

katgoli

Cytat: zosia2007 w 24 Kwi 2009, 11:12:37
katgoli rubinek mial piwonie i tez cos kolo polowy czerwca brala slub :)

dziekuje zosiu...ide szukac jej watku

elizapj

katgoli masz tyle spraw pozalatwianych ze szok! haha. gratulacje. ale to dpbrze, nadal uwazam, ze na miesiac przed trzeba miec wszystko zrobione...no poza tym co ewidetnie da sie dopiero tuz przed (jak fryz:)

o piwoniach zalozylam ja watek...byl chyba w sekcji kwiaty...wypowiadal sie  na nim i rubin bo obie chcialysmy ten kwiat. cala wiedza strefowa o piwoniach powinna tam byc:)

errata, odszualam, moj watek byl o poznych piwoniach....
no ale co kto wiedzial to powiedzial pewnie tam:)
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,297.0.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


katgoli

Czesc Elizo...

co u Ciebie?

Ide ogladac watek o piwoniach. Jak Ci sie podoba ten bukiet?

Cytat: cumberland w 24 Kwi 2009, 11:59:00
elizapj czeeeść  :hello:
czy zobaczymy kiedyś w końcu Twoje zdjęcia? ;)
wlasnie wlasnie kiedy wreszcie?

effik

#86
wow!!! :padam: bardzo, bardzo, bardzo.
I zapewne równie przepięknie wyglądałaś na cywilnym :)  pokaż! :)

elizapj

jesli chodzi o bukiety z postu ciut wyzej, to super, ale misie podobaja piwonie ZAWSZE:) malo obiektywna jestem:)
fotek slubnych naszych, nie zartuje nadal nie mamy! juz nawet nie wiem czy jak wreszcie dostaniemy album to czy bedzie jakas stronka www - bo unikam rozmow z fotografem haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#88
Ja mialam podobny bukiet z piwonii. Nie moge narzekac na trwalosc kwiatów. W czasie przyjecia rzucalam nim kilkakrotnie bo ciagle byl ktos niezadowolony, ze nie zlapal. Nastepnego dnia bukiet jeszcze trzymal sie niezle...

Dodany tekst: pią 24 kwi 2009 13:01:04 GMT-1

Ja mialam slub 29 czerwca.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

#89
Cytat: effik w 24 Kwi 2009, 12:49:15
wow!!! :padam: bardzo, bardzo, bardzo.
I zapewne równie przepięknie wyglądałaś na cywilnym :)  pokaż! :)

przesle Ci na priva ok?

Dodany tekst: pią 24 kwi 2009 13:09:39 GMT-1

dziekuje Ci nioczka....w takim razie decyzja podjeta beda piwonie  ;)

Dodany tekst: 24 Kwi 2009, 14:10:53

Cytat: elizapj w 24 Kwi 2009, 13:48:12
fotek slubnych naszych, nie zartuje nadal nie mamy! juz nawet nie wiem czy jak wreszcie dostaniemy album to czy bedzie jakas stronka www - bo unikam rozmow z fotografem haha

jak to nie macie? przciez to juz tak dlugo??

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

katgoli


zosia2007

katgoli dzis twoje urodziny?

ojej to wszystkiego naj, najlepszego !!!!!!!!!!!!

golinda

Cytat: katgoli w 24 Kwi 2009, 10:48:36


czy wie ktos moze jaka jest trwalosc piwoni? w jakims watku czytalam o tym ale nie wiem czy odnajde? polowa czerwca powinny jescze byc prawda?



w tym roku wiosna jest wyjątkowo ciepła, może być problem z piwoniami w połowie czerwca

katgoli

#95
ja juz po slubie i chcialam wam podziekowac za cala pomoc w przygotowaniach  :thankyou: Przepraszam ze ostatnio tak zadko zagladam ale postaram sie poprawic ;)

slub i wesele niesamowicie sie udaly i w najblizszym czasie napewno wkleje relacje a tymczasowo wklejam link do kilku fotek:


zosia2007

#96
juz ci składam życzenia na wątku podróżniczym ale tutaj też powtórze

GRATULACJE i WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA (po raz drugi ;) )

pięknie wyglądałaś  :daisy: :daisy: :daisy:

rilla

aaaaaaaaaaaaaaaa katgoli wszystkiego naj

wyglądaliście świetnie

a Ty cudownie

suknia piękny, a dekolt ulala

i cudny bukiet

wszystkiego naj naj

vobi

katgoli gratulacje!  :daisy: Pieknie wygladaliscie, i fotograf sie spisal na  great , bardzo ladne ujecia!