imprezy ciag dalszy-slub koscielny katgoli

Zaczęty przez katgoli, 26 Sie 2008, 16:34:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

Cytat: katgoli w 27 Sie 2008, 09:55:34

Zdjec niestety z przymiarki nie mam  :no:


a to błąd, trzeba nadrobić  ;) a suknia na zdjęciu wygląda pięknie :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

katgoli

Cytat: dagi81 w 27 Sie 2008, 10:02:04
Cytat: katgoli w 27 Sie 2008, 09:55:34

Zdjec niestety z przymiarki nie mam  :no:


a to błąd, trzeba nadrobić  ;) a suknia na zdjęciu wygląda pięknie :)

niestety dopiero w czerwcu beda zdjecia  :oops:
w rzeczywistosci w bieli wyglada jeszcze piekniej  jupi

inkageo

Imagine there is no hate

foszek

Cytat: kasiad50 w 27 Sie 2008, 08:31:16
katgoli suknia przepiękna, napewno będziesz w niej cudnie wyglądać  :D
Bedzie, bedzie, ta sukienka jest dla niej stworzona!!
Suknia jest jak marzenie :love:

rilla

oj do czerwca jeszcze kawał czasu... katgoli ja suknie też zamawiałam u Pani Karoliny:) będziesz z niej bardzo zadowolona...

mika


katgoli

Cytat: inkageo w 27 Sie 2008, 12:07:35
Ależ piękna! Cudo :)

tylko dzieki Tobie.  :smiley_thnx: :smiley_thnx:

rilla84 Tobie rowniez dziekuje bo i chyba Twoje posty czytalam.

stawiam wam  :piwko:

inkageo

Imagine there is no hate

Kasia

katgoli ja Ci zazdroszczę
bedziesz właścicielką dwóch pięknych sukien slubnych

aja

katgoli a czy są jakieś szanse aby zobaczyć Twoją suknię z cywilnego boo zdjęcie znalazłam tylko jedno! A NA nim nie widać sukni
chyba żeś wszystkie pokasowała  :cry:

katgoli

#35
 :hihi:

czy moglybyscie mi doradzic jaka fryzura bedzie pasowala do tej sukni?

inkageo

Imagine there is no hate

katgoli

myslalam moze o jakims fajnym koku i piwoni we wlosach

kasiad

Cytat: Kasia w 27 Sie 2008, 13:35:59
katgoli ja Ci zazdroszczę
bedziesz właścicielką dwóch pięknych sukien slubnych

Zgadzam się  :yes: suknia z cywilnego była piękna, a ta na kościelny mmm bóstwo jupi

kasiad

Cytat: katgoli w 27 Sie 2008, 14:14:36
myslalam moze o jakims fajnym koku i piwoni we wlosach

Kok, ale jak najprostszy, najbardziej do tej sukni pasuje  ;) a kwiat we włosy jeszcze bardziej  :yes: nawet oczami wyobraźni widzę Cię bez welonu i też będzie pięknie, jak nie piękniej  :ag:

katgoli

Cytat: kasiad50 w 27 Sie 2008, 14:30:09
Kok, ale jak najprostszy, najbardziej do tej sukni pasuje  ;) a kwiat we włosy jeszcze bardziej  :yes: nawet oczami wyobraźni widzę Cię bez welonu i też będzie pięknie, jak nie piękniej  :ag:

welon bedzie lekka mgielka wiec mysle ze tez moze byc....a kok prosty bardzo chetnie....moze ktos cos znajdzie. mam jeszcze troche czasu wiec bez pospiechu  :)

tachogti

katgoli taki prosty kucyk rzeczywiscie bedzie pieknie wygladal do przestrzenno geometrycznych form sukni  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

kasiad

Cytat: katgoli w 27 Sie 2008, 14:40:12
Cytat: kasiad50 w 27 Sie 2008, 14:30:09
Kok, ale jak najprostszy, najbardziej do tej sukni pasuje  ;) a kwiat we włosy jeszcze bardziej  :yes: nawet oczami wyobraźni widzę Cię bez welonu i też będzie pięknie, jak nie piękniej  :ag:

welon bedzie lekka mgielka wiec mysle ze tez moze byc....a kok prosty bardzo chetnie....moze ktos cos znajdzie. mam jeszcze troche czasu wiec bez pospiechu  :)


mnie się bardzo podoba kok, jaki zamieściła martullek w swoim poście

http://picasaweb.google.pl/marta.szmilewska/FryzuraIMakija03?authkey=MChSMipnB_k

nie wiem dlaczego, ale właśnie taki prosty kok najbardziej mi pasuje do Twojej sukni  ;)

katgoli

#43
kok martullka mi sie bardzo podba i rilli rowniez ale nie wiem czy pasuje do mojej twarzy  :confused:

jak juz sie dorwe do komputera w domu to wkleje wam zdjecie z ostatniego wesela na ktorym bylam - wydaje mi sie ze troche dziwnie wygladam w takich niskich kokach.

Ania14209

Katgoli, suknia boska. Gratuluję tak szybkiego i wyśmienitego wyboru.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: katgoli w 28 Sie 2008, 11:29:34
kok martullka mi sie bardzo podba i rilli rowniez ale nie wiem czy pasuje do mojej twarzy  :confused:

jak juz sie dorwe do komputera w domu to wkleje wam zdjecie z ostatniego wesela na ktorym bylam - wydaje mi sie ze troche dziwnie wygladam w takich niskich kokach.

rzeczywiscie poczekajmy na te Twoje fotki...latwiej bedzie ocenic.  bo fryz trzeba jak najb do twarzy dopasowac:) ja po swoim weselu sie troche wypalilam kreatywnie... :thumbdown: i obecnie nie potrafie podpowiadac:( jedynie oceniac:) i suknia siwetnia!
jestem rowniez pod wielkim wrazeniem ze tak szybko i TAK celnie!
co Ty teraz bedziesz robic przez reszte czasu hahah!!! za szybko z ta suknia ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

Cytat: elizapj w 31 Sie 2008, 21:18:23
co Ty teraz bedziesz robic przez reszte czasu hahah!!! za szybko z ta suknia ;)

elizapj ja sie nigdy nie nudze....a pozatym tysiac innych rzeczy do zrobienia ale chyba Tobie nie musze mowic  :D

elizapj

Cytat: katgoli w 01 Wrz 2008, 09:28:13
Cytat: elizapj w 31 Sie 2008, 21:18:23
co Ty teraz bedziesz robic przez reszte czasu hahah!!! za szybko z ta suknia ;)

elizapj ja sie nigdy nie nudze....a pozatym tysiac innych rzeczy do zrobienia ale chyba Tobie nie musze mowic  :D
to z calego serce porada: zaplanuj sobie tak reszte zadan, zeby cale 30 dni przed slubem nic juz nie musiec robic:) i tak sie wynajdzie tysiac spraw, ale na tyle na ile sie da, nie rozpisuj sobie niczego o czym pamietasz, i niczego co mozesz zrobic wczesniej, na ostani miesiac. na sero, warto wszystko co sie da miec gotowe a w ostatnim mieisacu zajmowac sie samymi "nieprzewidzianymi" bowiazkami, awarie i tak sie urodze tez:) dla mnie to byl mieisac wyrwany z zycia...wiec lepiej sie pospieszyc i co sie da, usuwac tym 30 dniom spod nog;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

Cytat: elizapj w 01 Wrz 2008, 14:01:53
tysiac spraw, ale na tyle na ile sie da, nie rozpisuj sobie niczego o czym pamietasz, i niczego co mozesz zrobic wczesniej, na ostani miesiac. na sero, warto wszystko co sie da miec gotowe a w ostatnim mieisacu zajmowac sie samymi "nieprzewidzianymi" bowiazkami, awarie i tak sie urodze tez:) dla mnie to byl mieisac wyrwany z zycia...wiec lepiej sie pospieszyc i co sie da, usuwac tym 30 dniom spod nog;)

eliza...dzieki za super rade, stawiam  :piwko: wlasnie mamy sezon letni w pracy wiec malo sie dzieje (widac jak czesto siedze na forum) i dlatego staram sie teraz pozalatwiac juz kilka spraw, napisac maile ktore sa niezbedne, zbieram informacje itd. mam nadzieje ze 30 dni przed slubem juz bede gotowa.

katgoli

#49
ok odwaze sie wkleic zdjecia mojej ostatniej weselnej fryzury-nie wyszla kompletnie :thumbdown: ale niestety musialam juz w takiej pojsc bo nie bylo czasu myc wlosow  :'(