imprezy ciag dalszy-slub koscielny katgoli

Zaczęty przez katgoli, 26 Sie 2008, 16:34:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

W czasie gdy moj maz buszowal po Centrum Silesia ja odwiedzilam z mama kilka salonow slubnych. Zrobilam sobie nawet mapke Katowic, zeby szybciej dotrzec do interesujacych mnie salonow. Po obejrzeniu pierwszych sukni troche sie zalamalam, bo nic mi sie nie podobalo. Bylam rozczarowana sukniami Cymbeline, Lisa Ferrera mnie zalamala bo suknie ktore na zdjeciach pieknie wygladaly na mnie wygladalay fatalnie, oprocz tego przemaszerowalam jeszcze przez kilka salonow i nawet nic nie przymierzylam. Na koniec zostawilam sobie Madonne bo bylam umowiona na mierzenie sukni. Inkaego polecila kiedys tutaj na forum p. Karoline i u niej sie umowilam (wielkie dzieki Inka  :ag: chyba tysiac piwek Ci postawie  :piwko:). Pierwotnie chcialam przymierzyc z Pronoviasa Obelixa (nie bylo go juz w salonie), Lorne, oraz La Spose -Sale. Sala sliczna ale nie dla mnie, Lorna mi sie strasznie spodobala i chyba bym ja kupila, gdyby nie ta przemila Pani, ktora mi polecila zebym przymierzyla jej suknie faworytke z nowej kolekcji. No i oczywiscie trafila w dziesiatke. Zakochalam sie odrazu jupi Suknia cala z satyny.Przymierzylam co prawda jeszcze kilka koronkowych sukni ale utwierdzilam sie tylko w wyborze.
No i od razu sie zdecydowalam, podpisalam umowe i wplacilam zaliczke.

Jest to suknia La Sposy (z przedwiastuna kolekcji 2009) - Fanal. Do sukni bede miala welon mgielke do dlugosci trenu.
Buty zostaja z cywilnego w kolorze miodowym/starego zlota bo swietnie pasowaly do sukni.

Jak Wam sie podoba moj wybor?

szelma

Wow, śliczna jest! Tak jak rzadko podobają mi się niekoronkowe suknie, to ta jest naprawdę och i ach :) W rzeczywistości kolor jest taki jak na zdjęciu?

katgoli

kolor bedzie naturalna biel-cos pomiedzy biela a ivory  :)

mayagaramond

Piekna!

Znalazlas kiecke w jeden dzien? Medal powinnas dostac :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

to ja tez poprosze!!!!!!! suknia cudna!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

katgoli

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2008, 16:46:37
Piekna!

Znalazlas kiecke w jeden dzien? Medal powinnas dostac :)

dziekuje  jupi to poprosze o dwa bo w dwie godziny znalazlam kiecke  :ag:

ale ile godzin w necie przesiedzialam to nie zdradze  lol

mayagaramond

Cytat: katgoli w 26 Sie 2008, 16:52:44
Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2008, 16:46:37
Piekna!

Znalazlas kiecke w jeden dzien? Medal powinnas dostac :)

dziekuje  jupi to poprosze o dwa bo w dwie godziny znalazlam kiecke  :ag:

ale ile godzin w necie przesiedzialam to nie zdradze  lol

masz w tami razie trzy :piwko: :piwko: :piwko:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

#8
Wow, wow, wow i jeszcze raz wow. Nic wiecej nie powiem, jestem w jakims szoku estetycznym :Jumpy:...

katgoli

maya dziekuje i odlewam  :piwko:

teraz tylko musze sie zajac stylizacja bukietem, bizuteria itp

lapin80


panikarola

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2008, 16:56:12
Cytat: panikarola w 26 Sie 2008, 16:48:33
to ja tez poprosze!!!!!!!

medal? Za co? Za bulki :P

taaaa, przez te bulki to bym sie obecnie w mojej slubnej - rowniez znalezionej w jeden dzien - nie zmiescila!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 26 Sie 2008, 17:11:26
Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2008, 16:56:12
Cytat: panikarola w 26 Sie 2008, 16:48:33
to ja tez poprosze!!!!!!!

medal? Za co? Za bulki :P

taaaa, przez te bulki to bym sie obecnie w mojej slubnej - rowniez znalezionej w jeden dzien - nie zmiescila!

no jak znalazlas w jeden dzien to tez polewam. Oj zrobil sie orecedens, zaraz sie zglosi sie wiecej kandydatek do medalu ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wredotka

no suknia robi wrazenie :) a jak tam z poziomem gniecenia??? ja mialam raz satynowa jak swiadowalam i zanim dojechalismy do kosciola to juz wszedzie byly zagniecenia :(

wrobelek0403

katgoli, suknia przepiekna  jupi jupi jupi

i wielkie brawa za ekspresowa decyzję  brawo brawo brawo ja swoją znalazłam w 10!!!!!! salonie   :wall:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Ja jestem wielbicielką koronek ale ta jest cudna!

Napisz jeszcze jakw niej tren się podpina i....ile to cudo kosztuje..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lapin80

widzę, że trwa wyścig do medalu :)
to ja się też pochwalę- pierwszy salon i pierwsza przymierzona.
:))
gdzie te medale dają? :)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

lapin80


tachogti

katgoli piekna ta suknia taka.... rzezbiarska  :) czekam na rozwoj sytuacji w takim razie, chociaz wydaje mi sie ze tu nie ma co cudowac  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zosanka

Piekna skuknia! I jak czytalam Twoj opis to jak by o sobie :) Od razu poczulam ze w Madonnie cos znalazlas :) Gratuluje wyboru bo suknia cudna! Masz jakies zdjecia z przymiarki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

magdalena_lenka

katgoli wow ....piękna suknia....gratuluje szybkiego wyboru ;)

kasiad

katgoli suknia przepiękna, napewno będziesz w niej cudnie wyglądać  :D

spragnienie


katgoli

#24
Cytat: rubin04 w 26 Sie 2008, 17:30:53
Napisz jeszcze jakw niej tren się podpina i....ile to cudo kosztuje..

Sprzedawczyni mi pokazywala ze tren mozna podpiac pod spod lub na srodku podobnie jak w tych koronkowych.

Zdjec niestety z przymiarki nie mam  :no: