w oczekiwaniu na kiecke wybieram bukiet ,może tak być ??

Zaczęty przez balbina, 26 Sie 2008, 11:27:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

balbina

ponieważ sukienka będzie dopiero  2 tyg.przed ślubem , nauczona doświdczeniem , postanowiłam za wczasu poszukać bukietu.

mimo ,że tak jak z tortem wydawało mi się że to pikuś , zycie zweryfikowało mój luz i okazało się że nie jest tak lątwo jak mogło by się wydawać  :wall:

po pierwsze to wśród koleżanek jestem ostatnią PM  w sezonie, więc wszystko co mi się podobało już było ( ehhh trzeba było trzymac język za zębami  :-X)
chciałam coś biało-zielonego , ale to dominowało w tym roku , róż odpada bo żle się w jego towarzystwie czuje, a i tak właśnie świadkowa kupiła kieckę bordo , kulki z róż to już wogóle nie nie nie .

bardzo podoba mi się połaczenie odcieni fuksji i żółtego , ale po zakupie bordowej kiecki to też odpadło.

pomyślałam więc o połaczeniu ,czerwieni (borda ) z żółtym ,herbacianym i zielenią
podoba mi się glorioza ale z czym ją połaczyć ??? mozna z różami?
chciałabym nie duży bukiet , bez mega zwisów i udziwnień , ale wyrazisty.

reasumując : sukienka moja jest biała ,  nie klasyczna , ma lekki , zwiewny dół z tiulem , ja farbowana blondynka z odcieniu gold , garnitur czarny i białe dodatki ze srebrem
śwaidkowie w kolorze bordo .

oto co wpadło mi w oko  :be: w drugim nie wiem czy nie jst tego za dużo, ale są gerberki :)

balbina

i coś takiego , ale nie wiem czy ten kolor nie pogryzie się z bordem , ale ten najbardziej mi się podoba :)

zuzia

balbina,
zmień awatarka bo niedawno miała taki damka i będzie się mylić :)

mika

jeśli chodzi o połączenie gloriozy to wplotłabym ją w pierwszy bukiet, będzie multikolorystycznie ale tak właśnie jest pięknie!
pokaż konieczie suknie, będzie łatwiej doradzać co pasuje a co nie, c hociaż zdjęcie katalogowe

balbina


balbina

już dodaje zdjęcie , to najpaskudniejsze zdjęcie katologowe jakie widziałam  :surprise:

balbina

Cytat: mika9983 w 26 Sie 2008, 11:31:36
jeśli chodzi o połączenie gloriozy to wplotłabym ją w pierwszy bukiet, będzie multikolorystycznie ale tak właśnie jest pięknie!
pokaż konieczie suknie, będzie łatwiej doradzać co pasuje a co nie, c hociaż zdjęcie katalogowe

kochana ty wiesz że to jest bardzo dobry pomysł  :thumbup: a jaki prosty :)

dzięki  :drunk:

zuzia




balbina

wybrałam bukiet  :yeah:

mika9983 jeszcze raz dziękuję za podpowiedź z gloriozą ,
bukiet został troche zmodyfikowany , ale będzie podobna kolorystyka i zachowany kształt , tylko bez storczyka, róża pomarańczowa zatąpiona zółtą ( lepiej pasowała do wybarwień gloriozy ) a zielona kawa czerwonym dziurawcem, dodane goździki.

pozostaje tylko jeden problem , jak ma wyglądać dół bukietu, jaką wstążką go związać , pani proponuje mi na dole takie wypuszczone trawska  :confused:

kwiaty-aga , szkoda ,że w między czasie nie zdążyłam zobczyć twoich pomysłów na gloriozę , niemniej jednak dziękuję i  :drunk:

wklejam to co znajdzie się w bukiecie , nie znalazłam tylko zdjęcia  zielonego gożdzika ( to jakaś nowość czy co) i  takiego białego z zielonym wybarwieniem

jeszcze raz pomocnym wiedźma dziękuje  :piwko:


ps. pani w kwiaciarni przemiła, szczęśliwa ,że ktoś pyta o gloriozę itp.a nie chce kulki z różowych róż :)