Ignaś dziekuje za owieczkę:)

Zaczęty przez sonatina, 20 Sie 2008, 21:51:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonatina

Dziekujemy razem z Ignasiem za owieczkę i śliczny kocyk. Przesyłkę dostaliśmy już tydzień temu ale synek tak absorbuje, że nie mam czasu dosłownie na nic, stąd spóźnione podziękownia.

Od paru dni męczymy się z kolkami. Ignaś nie śpi całymi dniami a potem z przemęczenia nie może zasnąć. Poza tym to mały głodomorek. Nie pozwala mamie się wyspać. W nocy wstaję  po 5, 6 razy. Do tego dochodzi przyszłotygodniowa obrona pracy dyplomowej!!!! i nie mam pojęcia jak to będzie.
Poza tym mamy się dobrze. Ignaś pieknie rośnie i niedługo wybieramy się po nowe śpioszki bo wszystko nagle takie przykrótkie.
Jeszcze raz dziękujemy za prezent:)

didi_loczek

#1
sonatina  :flowers:  :flowers:  :flowers: mam nadzieję że kolki szybko przejdą Ignasiowi  przytul
Powodzenia na obronie, będziemy trzymać kciuki  :ok:

sonatina

Oj przyda się każda ilośc kciuków :), jeszcze ani razu nie przeczytałam pracy, poza tym, że ją napisałam:)

vobi

Cytat: sonatina w 20 Sie 2008, 21:51:49
W nocy wstaję  po 5, 6 razy. Do tego dochodzi przyszłotygodniowa obrona pracy dyplomowej!!!!

o rany, sonatina, to faktycznie masz sajgon  what

no jak to jak bedzie - DOBRZE BEDZIE!!!  :thumbup:

ishka82

sonatina, cała Strefa będzie 3mać kciuki i będzie ok ;;) :D Tylko napisz kiedy dokładnie ta obrona. A Ignasiowi życzę szybkiego pożegnania się z kolkami :roza:

kamu2

Sonatina współczuję wam tych kolek,Maksiu ma tylko delikatne objawy kolkowe i widzę jak się czasami biedny męczy i postękuje.Kuzynka wczoraj wysłała mi wczoraj 2 leki z Niemiec które podobno są bardzo skuteczne,,zobaczymy.
Faktycznie jest głodomorek,mój to ok 2 max3 razy się budzi.Wczoraj jak był kąpany ok 22 to zasnął ok 23 to obudził się dopiero o 3 a potem o 4.30 i o 6.Także ja sobie na szczęście pośpię.
Trzymam kciuki za twoją obronę oraz z całego serca życzę aby te paskudne kolki szybko wam minęły
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

sonatina

Obrona we wtorek.

Ignacy zawsze jest kapany o godz. 19.00, zasypia 20 - 21. Pierwsza pobudka ok 23, potem 2.00 a następnie tak co godzinę, półtora. Być może jest to spowodowane nie z głodu tylko tym, że chce sobie possać pierś. Smoczka odrzucił, nie lubi go i nie smakuje mu.
Na kolkę podajemy Ignasiowi GRIPE WATER i do picia PLANTEX. Wczoraj był pierwszy w miarę spokojny dzień, ale i tak jest ciągle niespokojny i nie chce spać.

Kasia


jusia

hej! no nareszcie sie odezwałaś, bo już myśłałam, ze paczka nie dotarała :) mam nadzieje, że Ignasia pory spania i jedzenia się ustabilizują wkrótce i da troche mamie odpoczac :)  przytul bedzie dobrze, a kolki mijaja podobno ok. 3 m- ca...sciskam mocno
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

sonatina

Tak, przepraszam, że tak poźno, ale naprawdę nie miałam jak. Jeszcze raz dziękujemy za prezenty.

brawurka

sonatina, a może jak podajesz gripe water to nie podawaj plantexu, nadmiar kopru tez szkodzi.nie wiem ile czego podajesz, ale tak mi do głowy przyszło

sonatina

Cytat: brawurka132 w 22 Sie 2008, 20:52:39
sonatina, a może jak podajesz gripe water to nie podawaj plantexu, nadmiar kopru tez szkodzi.nie wiem ile czego podajesz, ale tak mi do głowy przyszło

Tak, tak, już mu odstawiłam plantex, chyba chciałam przedobrzyć, żeby go tylko nie bolało. Jak na razie kolki odeszły.