Ulala28 -próbny makijaż

Zaczęty przez ulala28, 20 Sie 2008, 18:05:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malybob

Ale co ja mam poradzić ,że mnie się na tym drugim zdjęciu Ula BARDZO podoba, i jej świecenie też? ;)
Ale Wy macie większe doświadczenie...

wredotka

ja tez uwazam ze jest spoko i nie ruszałabym tych cieni. Troszke wiecej różu i będzie malinka:)

kasiad

Ten makijaż dużo lepszy od poprzedniego, ale ja powtórzę za Kasią, oko bardzo ładnie wymodelowane dwoma kolorami cieni, ale ten połysk jest zupełnie zbędny na ślub, za dużo błysku na oczach, podkład za mało kryjący i za ciemny puder, ja bym dała więcej różu na policzkach i ciemniejsze usta  :)
poza tym sztuczne rzęsy bardzo ładnie wyglądają, sama takie miałam a efekt na zdjęciach wyszedł super   :yes:

Kasia

kasiad50 no weidzę że nie tylko imiona mamy takie same  :thumbup:

to oko można tak samo wymalować tylko bez tego błysku :) na pierwszy rzut oka bedzie wygladało podobnie a nawet lepiej :)

kasiad

Kasia a ja widzę, że oprócz imion to na wiele tematów podobne zdanie mamy  jupi
a co do oczu to jak dla mnie tego błysku jest za dużo, gdyby to była odrobina to jeszcze jeszcze, ale tutaj aż pod łuk brwiowy oko jest wymalowane perłowym cieniem i ja widzę tylko ten błysk  :hihi:

Hunta

W porównaniu z pierwszym makijażem to rewelacyjnie  :thumbup:
Równiez jednak zrezygnowałabym z brokatu na oczach. Mat będzie wyglądał bardziej elegancko. Jeśli jednak zależy Ci (i dobrze się czujesz) z błyskiem to dałabym jedynie bardzo lekkie rozświetlenie (ale rozświetlenie a nie brokat) na szczycie kości policzkowych oraz lekko musnęła łuk brwiowy.
Zmiana makijazystki jak najbardziej na plus... a te rzęsy  brawo

zosanka

ulala28 mi sie podoba. O niebo lepiej jak poprzednio? Czy to makijaz przez polecana przeze mnie makijazystke? Mam nadzieje, ze tak i sie na niej nie zawiodlas :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

mika

Ulala makijaż w porównaniu do pierwszego to niebo a ziemia.... oko wymodelowane cieniami bardzo ładnie, tylko zamień je na matowe cienie i dodaj trochę koloru więcej na usta i będzie super

ulala28

#33
Dzieki dziewczyny. Mysle ze jest ok i tego sie bedziemy trzymac :)powiem jej jeszcze o tym brokacie ale to juz w dniu slubu bo proby kolejnej nie robie. Zosanka makijaz z Super oka, dziewczyna jest b. sympatyczna i wie co robi :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.