O trudnej i długiej do własnego M drodze....

Zaczęty przez elve, 20 Sie 2008, 10:34:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Sie 2008, 17:45:53
mi to sie marzy w domu i spizarnia i suszarnio-pralnia i kotlownia oddzielnie ;P w suszarnio pralni jeszcze jaka muzyczka albo tv ;D moj dom, jesli kiedys taki powstanie to bedzie mial duzo dziwnych pokoi :D bo jeszcze biblioteka i gabinet - pewnie kazdy swoj :P i garaz i jeszcze fajna by byla szwalnio-dekupazownio-malowalnio-graciarnia gdzie bym se mogla dziwne rzeczy uprawiac :D

a obok czworaki lol lol

ale zycze Ci z calego serca i trzymam kciuki!  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond a i zapomnialabym o piwnicy ze stolem bilardowym i barkiem :D do imprezowni z papierochami :D - dlaczego czworaki ?  :lollol: ja sluzby nie sce - nie lubie jak ktos mi dotyka moje rzeczy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy jak bedziesz miala stol bilardowy to na pewno przyjedziemy w odwiedziny, nie zebym umiala grac, ale lubie ;)

Elvelve zaraz nas  kopas, ze jej watek rozwalamy
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

piszcie piszcie może wygram konkurs na najdłuższy wątek

mayagaramond

elvelve - nie chce ci mieszac, ale nie kupisz ze te pieniadze mieszkania z tarasem widokowym? W takim mieszkaniu masz moim zdaniem wieksza prywatnosc niz w szeregowce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

mayagaramond nie kupię w Krakowie za te pieniądze nawet bez tarasu widokowego

zwierzatko_mojej_mamy

elvelve hmm no moze jakies 20 m2 mieszkania z tarasem 30m2 byc kupila, tylko takich to pewnie w ogole nie ma  lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: elvelve w 20 Sie 2008, 18:02:53
mayagaramond nie kupię w Krakowie za te pieniądze nawet bez tarasu widokowego

:o :  :o :o a ile kosztuje m² "normalnego" mieszkania?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve


mayagaramond

Cytat: elvelve w 20 Sie 2008, 18:17:57
ok 8 tys

to jakas paranoja. Srednia pensja to jakies 3000 zl, a m² ponad dwie wyplaty???
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: elvelve w 20 Sie 2008, 17:54:12
piszcie piszcie może wygram konkurs na najdłuższy wątek

nie dasz rady pobić mary  :hihi:

mayagaramond

Cytat: Kasia w 20 Sie 2008, 18:24:42
Cytat: elvelve w 20 Sie 2008, 17:54:12
piszcie piszcie może wygram konkurs na najdłuższy wątek

nie dasz rady pobić mary  :hihi:


:rofl1: :rofl1: :rofl1: :drunk: :drunk:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

mayagaramond  :drunk:
bo nie wspomnę juz o moim wątku przygotowawczym    :-[

golinda

Cytat: Kasia w 20 Sie 2008, 18:24:42
Cytat: elvelve w 20 Sie 2008, 17:54:12
piszcie piszcie może wygram konkurs na najdłuższy wątek

nie dasz rady pobić mary  :hihi:


a na koniec napiszesz: nie interesuje mnie, co macie do powiedzenia - i tak zamieszkamy w lepiance w środku Krośniewic ;D

didi_loczek

Cytat: golinda w 20 Sie 2008, 18:45:47
Cytat: Kasia w 20 Sie 2008, 18:24:42
Cytat: elvelve w 20 Sie 2008, 17:54:12
piszcie piszcie może wygram konkurs na najdłuższy wątek

nie dasz rady pobić mary  :hihi:


a na koniec napiszesz: nie interesuje mnie, co macie do powiedzenia - i tak zamieszkamy w lepiance w środku Krośniewic ;D

:lollol:  :lollol:  :lollol:  :lollol:

didi_loczek

A wracając do tematu głównego: druga opcja jak dla mnie fajniejsza :)

marax

ja etz jestem za opcja nr 2 - zawsze mozna sciany troche wygluszyc -sa jakies specjalne tynki i jakies inne cuda na kiju-no i masz schowek co w domu sie bardzo przydaje.My specjalnie podwyzszalismy dach zeby wyszedl duzy strych.Teraz mam strych wielki ale scody na neigo tak strome ze boje sie tam wejsc :)

marax

450 000 to i tak nei duzo we wroclawiu ok 600 000 niedawno bylo za takie cos

elve

zderzyłam się z rzeczywistością  :'( (tzn pojechałam to oglądnąć):

W opcji nr2 po przedzieleniu jedego z pokojów powstają dwie klitki, na dodatek ze skosem. Potrzebujemy 3 pomieszczeń a w tej konfiguracji to kiepsko widzę

Jutro pojadę oglądać wnętrze opcji nr1, może się nie zderzę, za bardzo


elve

maraxela salon oraz 2 pokoje (miałam nadzieję, że po podzieleniu jedengo z nich powstaną 3: sypialnia, gabinet i potencjalny pokój dla dziecka)

elve

Cytat: golinda w 20 Sie 2008, 18:45:47
Cytat: Kasia w 20 Sie 2008, 18:24:42
Cytat: elvelve w 20 Sie 2008, 17:54:12
piszcie piszcie może wygram konkurs na najdłuższy wątek

nie dasz rady pobić mary  :hihi:


a na koniec napiszesz: nie interesuje mnie, co macie do powiedzenia - i tak zamieszkamy w lepiance w środku Krośniewic ;D
:point_lol: :point_lol: :point_lol: :point_lol: :point_lol:
może jeszcze czymś was zaskoczę

zwierzatko_mojej_mamy

golinda   lol :lollol: :point_lol:  :rofl1: lol :lollol: :point_lol: :rofl1:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: dodaa84 w 20 Sie 2008, 19:46:43

a średnia pensja jest chyba niższa niż 3000 zł

średnia brutto to chyba 3600zł (albo jakoś tak)

marax

a rynek wtorny moze cos tam poszukacie??