podstrefa małżeńskich problemów

Zaczęty przez ashton, 08 Sie 2007, 12:33:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madolka

Cytat: "golinda"
Cytat: "nionczka"Czemu nie w Europie, Golinda? Ja za to nie wynioslabym sie z Europy za nic w swiecie.

bo w Europie są tylko kraje narodowe i choćbyś nie wiem jak próbowała zawsze będziesz dla nich obca (co innego USA, czy Australia)
a szczególnie mocno można to odczuć w Niemczech i Francji
do Niemiec nie wróciłabym już nigdy, nie znoszę tej nacji, ich koszmarnej mentalności i tego "zamknięcia", braku gościnności etc.
owszem, znam paru bardzo fajnych Niemców, nie mówię, że wszyscy są jednakowi
w tym kraju jednak człowiek może poczuć, co to znaczy nie być u siebie

niestety muszę też czasem jeździć tam służbowo. jak oni do nas przyjeżdżają, to robimy im super imprezy, zapraszamy na wyśmienite polskie jedzenie..., jak my jesteśmy tam, dostajemy coś, co oni nazywają szumnie jedzeniem, po czym idziemy na niemiecką "imprezę" z lampką wina ewentualnie piwa...można umrzeć z nudów...i to




No co, jesli chdzi o Australie, to sie chyba mylisz, jak sie nie jste z anglosaskiego kraju, to tak jak w Europie.













poczucie humoru.....
raz do roku wyjeżdżam z mężem na tzw. Jahresabschlussfeier (z Niemcami oczywiście)...jak porównam to sobie z moimi firmowymi imprezami, to zastanawiam się, kto umarł, że nas na stypę zaproszono...

aniak1211

A teraz jest naprawdę dobry moment żeby mówić o wyjeździe, bo w grudniu kończy mu się projekt, a w styczniu zaczyna nowy, jak zacznie ten nowy to już w ogóle nie będzie mowy o powrocie przez następne pół roku...[/quote]




Pol roku to naprawde nie dlugo.
Ja mam troszke gorsza perspektywe,mieszkam a anglii,w polsce nie mam mieszkania,
jestesmy w trakcie kupowania dzialki,wlasciwie nie mam gdzie wrocic,
fakt,pokoj u mojej mamy mam,ale mieszkac w jednym pokoju w domu z rodzicami, siostra i jej mezem i dzieckiem to na chwile a pozniej?

Ja najszybciej za 3-5 lat wroce a tesknie niemilosiernie za rodzinka

Wytrzymalosci wam zycze i powodzenia :->