Ile menu na stół?

Zaczęty przez kffiatek, 19 Sie 2008, 16:23:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kffiatek

Witojcie ;)

Jak w temacie- po ile menu wystarczy na stół? Nie chcę żeby było zbyt ciasno i żeby papiery "walały się" po stołach, czy wystarczy jedno menu na stół (przy założeniu że stoły w większości są 8 osobowe?

kamelia04.08.2007

u nas były okragłe stoły 10-11 osobowe i było jedno menu na stół. Uwazam, że wystarczająco, żeby goscie sie zorientowali jak rozłożyć siły no i żeby sie owe papiery nie walały, ani nie moczyły w sałatce.

Na stole były jeszcze winietki, stąd większa ilość menu byłaby tylko niepotrzebna stertą papieru.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kffiatek

No właśnie też mi się tak wydaje...

Zresztą postanowiłam ściągnąć pomysł od Maroonbug i druknąć menu po drugiej stronie kartki z numerem stołu żeby papierów było jeszcze mniej :)

annmi

o kurcze..... uczę się od was.... wogóle nie wiedziałam, ze trzba dać menu na stoły....

zwierzatko_mojej_mamy

annmi ja za pozno sie zaczelam uczyc najwidoczniej, bo u nas nie bylo  :rofl1: :rofl1:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

annmi

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Wrz 2008, 10:46:30
bo u nas nie bylo
i był jakiś problem???

bo ja tak cichutko się zastanawiam.... byłam w życiu na kilku weselach... (co prawda dawnoa temu) i na zadnym nie było....

zwierzatko_mojej_mamy

annmi no a dlaczego mialby byc problem ?

tzn jeden, no dwa argumenty ja widze przemawiajacy za menu:
1. ladnie wyglada ;)
2. jak ktos juz napisal - jesli sa goscie, ktorzy czegos moga nie lubic/lubic bardzo i maja male zoladki, to beda wiedziec zawczasu na co zostawic miejsce, co zjesc do dna/czego w ogole nie tykac ;)

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

annmi

Zwierzątko - tak myśle.... że nie było problemu, ajk nie było menu....

bo jak zaczełam czytac ten wątek, to się przeraziałam - ze goscie dostali menu i mogli sobie zamaiwać (wybierac) potrawy :)

Argument nr 2 - mnie przekonuje.....
a argument nr 1 - hmmm.....

ja wogóle jestem przeciwniczką przerostu formy nad treścia......
i na stole oprócz ładnie podanego jedzenia, owoców, zastawy..... winietek z nazwiskami gości....
to ew. kwiaty.....
i juz....

zwierzatko_mojej_mamy

annmi no jakbym miala wesele w bardziej "fancy" lokalu, to moze bym i zrobila te menu, ale stoly nie szokowaly pieknoscia, poza tym byly waskie, ze rzeczywiscie nic juz tam dorzucac nie chciala - bardziej bylam zajeta walka o wysokie, waskie i stabilne flakony, zeby wlasnie jak najmniej miejsca zajmowaly ;)

aczkolwiek widzialam juz i tutaj i na gazecie kilka tak dopracowanych stolow, ze rzeczywiscie to menu bylo jak najbardziej na miejscu, piekne i wkomponowane ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ewelinkaa

carpe diem

Sansa

Wydaje mi się, że na 4-6 osób jedno menu wystarczy. Faceci i tak zjedzą wszystko:)