Stylizacja Hunty

Zaczęty przez Hunta, 19 Sie 2008, 13:39:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hunta

Witam wszystkich serdecznie! Długo podczytuję Wasze porady i będąc pod ich wrażeniem  brawo postanowiłam spróbować i ja. Ślub w lutym (mam wiec czas) ale wolę sobie wszystko wcześniej zaplanować aby później nie ganiać po sklepach na ostatnią chwilę  ;)

Sukienka już jest: Maggie Sottero, model Jordana.
Kolor szampana, natomiast aplikacje są srebrne z drobnymi cekinami i (od czasu do czasu) kryształkami swarovskiego.  Wygląda to na połączenie starego złota ze srebrem.

Macie jakieś pomysły na dodatki?  :confused: Chętnie ich posłucham   :thx: Chciałabym uzyskać elegancki efekt. Myślałam o dłuższych kolczykach i bransolecie. Welon raczej krótki, prosty. Co z kwiatami? Eh... gubię już się w tym ;)

Z góry dziękuję i czekam na odzew :)

EDIT: nie udało się ze zdjęciami więc wklejam link:

http://picasaweb.google.pl/Wesele.14.02.2009/Stylizacja




magdalinska

widzicie zdjecia?? bo ja nie....

maroonbug

ja tez nie widze, Hunta pokombinuj ze zdjeciami, lub podaj link do sukni :)

justynaaaa2

ja też nie widzę, ale znalazłam foty  :) to chyba ta  ???



[załącznik usunięty przez administratora]

Hunta

#4
myślałam, że tylko ja ich nie widzę :(
jestem teraz w pracy i zbyt wiele nie mogę zdziałać. Podaję zatem link do zdjęć:
http://picasaweb.google.pl/Wesele.14.02.2009/Stylizacja

Mam nadzieję, że teraz jest już ok ;)


maroonbug

Piekna suknia Hunta! Tyl- marzenie!
Dlugie kolczyki i bransoletka to doskonaly wybor.
Zrezgnowalabym jednak z welonu, wedlug mnie nie pasuje do tej sukni. Wystarczy kwiat we wlosy i bedzie pieknie. Wlosy upiete :)

maroonbug

Slub w lutym- moze skusisz sie na futerkowa etole lub nawet pelerynke (etola moze nie wystarczyc)? Pasowalaby :)

mika

ekhemmm ja jako dumna posiadaczka sukni w kolorze szampana, starego złota czy jak mu tam... jak to zwał tak to zwał... mogę powiedzieć jedno, że suknia jest piękna!
a tak na serio naprawdę mi się podoba
dodatki dałambym mimo wszystko złote, bransolete i kolczyki, welon jeśli w ogóle to krótki do łopatek (ja też taki miałam, ale moja suknia była duuuuuużo skromniejsza), włosy upięte i bukiet z wiodącym kolorem pomarańczowym

Hunta

Ciesze się że się podoba :)
Welon... to moje marzenie ale upierać się nie będę. Ale zgodzę się że długi odpada zdecydowanie.

kolczyki - myślałam o czymś w stylu starego srebra (lekkie retro). Boje się że złoto przeładuje całość i będzie zbyt złoto i świecąco. Srebrnymi kolczykami chciałam nawiązac do zdobień na sukience.
Do tego futerkowa etola (nie wiem czy nie zmarznę ale bolerko średnio mi tu pasuje).

Lekko przydymione oko... będzie to jakoś wyglądało?  
Największy problem mam z kwaiatmi. Szalenie podobają mi się bukiety z kalii... proste długie kwiaty praktycznie bez przybrania. Do tej sukienki chyba powinien być skromny, prawda?

kasiad

Ja również zrezygnowałabym z welonu na rzecz kwiata we włosach,a bukiet raczej z cantadesek bym tutaj widziała  ;) a biżuteria skoro są srebrne ozdoby na sukni to również powinna byc srebrna  :)

maroonbug

Wydaje mi sie, ze prosty bukiet z kalli (zantedeschii) bedzie pasowal rewelacyjnie. i nawet sa takie lekko pomaranczowe/ lososiowe :)

mika

moim zdaniem srebrna biżuteria i kwiaty w kolorze pomarańczowym do sukni w kolorze szampana średnio wyglądają nawet je.li suknia ma zdobienia w kolorze srebra... tym bardziej postarzana srebrna biżu... moim zdaniem będzie za duży misz masz, ja bym szła w złoto, ale każdemu się podoba co innego ;)

maroonbug

Zgadzam sie z Mika. Jesli jednak chcesz srebro, to tylko nowe, swieze , migoczace i blyszczace. Stare srebro bedzie zbyt ciemne- z daleka wydaje sie szare i nijak to pasuje do " szampanskiej" sukni :)

tachogti

in my opinion male migoczace kolczyki i delikatna bransoleta zalatwia sprawe, bo suknia jest tak strojna ze latwo przegiac :)
Welon bym odpuscila na rzecz kwiatka lub deilkatnej ozdoby, kok nisko na karku.

Cantedesci i kalie mi tu w ogole nie pasuja, sa zbyt "gole" do tej sukni, bukiet musialby byc dosyc obfity, kremowo bialy i np otulony futerkiem takim jak etola :D
Maroonowy pomysl na pelerynke tez mi sie podoba, a moja kolezanka miala futerko krotkie z rekawem 3/4 i do tego rekawiczki w stylu Jackie Kennedy i wygladala wrecz przecudnie. Przemysl to bo w lutym moze byc cholernie zimno ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Hunta

Muszę  przemyśleć temat bo prawdą jest, że suknia jest bogata. Skąd pomysł na długie kolczyki... podczas przymiarki przymierzyłam takie i wyglądało to rewelacyjnie (mimo że nie pasowały stylistycznie). Mam dość długą szyję i przy spiętych włosach i braku ozdoby na szyj zrobiło się trochę łyso i całość sprawiała wrażenie niedokończonej.

rękaw 3/4 i rękawiczki podobają mi się ale nie jestem przekonana czy do tej sukienki. Przy prostej sukni i np. kapeluszu takie rękawiczki wyglądają wręcz genialnie ;)

kwiaty... a co myślicie o kuli z bordowych róż?

justynaaaa2

jeśli chodzi o kwiaty, to jak dla mnie najlepsza opcja jest z czymś bardziej podłużnym niż okrągłym.
Kulka mi się totalnie kłóci z tym pionowym rozcięciem  :-[
no i te hafty na sukni dyskwalifikują bogactwo w bukiecie
moim zdaniem kalle są jak najbardziej ok  :)

Kasia


Może mi się uda ze zdjęciami :)


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Hunta

Faktycznie, nie zwróciłam wcześniej uwagi na gryzienie się pionowego rozcięcia i okrągłego bukietu. Co ja bym bez was zrobiła  :brawo1:
I jeszcze zdjęcia widzę, że są przeklejone :) Piękne dzięki! Ja niestety w pracy mam pewne strony poblokowane i manewry ze zdjęciami mam mocno ograniczone ;)

tachogti

justynaaaa2 mnie nie chodzi o bogaty tylko bardziej rozlozysty bukiet, bo cantedesci sa zbyt patykowate wg mnie  :)

Hunta jeslu futerko bedzie odpowiednio krotkie i proste bedzie wygladac super  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

justynaaaa2

tachogti ale to nie była uwaga odnośnie twojej wypowiedzi  :)
ale z kalli też można zrobić bardziej rozłożysty, niekoniecznie musi on być bardzo podłużny i wąski ;)
można dać trochę trawy albo ładne liście pomiędzy kallami i wtedy one się rozchylą trochę i mogą być krótsze wtedy nie wydają się takie patykowate :)

wredotka

jesli chodzi o pelerynke , to moze cos takiego?? Ja sama sobie zamowilam ze stanow na pazdizernik i razem z broszka i dostawa wyszlo mi kolo 90 dolarow, wiec to chyba jeszcze nie tak zle

tachogti

justynaaaa2 ale nie wytrzymalam i musialam sie odniesc  :-[  przytul i w sumie masz racje ze jakby je zrobic w szerz to morze byc niezle  :)

Hunta mam dla Ciebie takie o:

http://www.allegro.pl/item418701244_sliczne_bolerko_ecru_z_futra_norka.html#photo

http://www.allegro.pl/item418697637_slub_etola_z_futra_norka.html#photo

http://www.allegro.pl/item420694722_cudowna_etolka_z_bialych_norek_naturalnych.html#photo

chociaz ta druga etola najmniej mi sie podoba  :hihi:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Hunta

Trzecia etola jest rewelacyjna... cena również ;)
W salonie mierzyłam etolę mniej więcej taką jak pokazała wredotka ale z naturalnego futerka (koloru właśnie jak ta droga) i nie powiem aby wyglądało to źle. Obawiam się tylko czy nie zmarznę w etoli  :bn: z drugiej strony nie będę przecież dużo po dworze ganiała a godzinkę w kościele powinnam wytrzymać. Będzie mi ciepło z emocji  :ag:

kasiad

Ta trzecia etola jest cudna  ;) cena również  :hihi:

Hunta

Poszperałam trochę w necie i wyszukałam takie oto komplety biżuterii. Myślicie, że to właściwy kierunek? Delikatne przezroczyste lub z delikatnym złotym odcieniem. Kolczyki średniej długości ale nie bardzo cieniutkie, do tego zdecydowana bransoleta.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login