Ślubny prezent dla męża ??!!!

Zaczęty przez balbina, 19 Sie 2008, 08:58:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

balbina

od kilku tygodni nurtuje   :green: mnie, hehe jakbym miała za mało na głowie  temat prezentu ślubnego dla przyszłego męża,
czy u nas się coś takiego praktykuje , czy to kolejny zwyczaj zaciągniety z amerykańskiego romansidła????

jaki jest wasz poglad na tą sprawę ??? szykujecie jakieś niespodzianki , a może już takie prezenty się dokonały , jakieś pomysły macie  :Jumpy:

konwalia

JA będę tym prezentem  :wub:

A tak na poważnie nie przyszły nam do głowy prezenty dla siebie w tym dniu, chcemy się cieszyć sobą i tyle.

mignon

Ja chciałam zrobić mojemu M. niespodziankę i z setek stron maili od niego do mnie powybierać jakieś zdania, fragmenty - ważne, śmieszne, "prorocze". Nawet zaczęłam coś takiego robić, ale w całym tym zamieszaniu nie dałam rady. I tragedii nie ma. Cóż... skończę już po ślubie i dam w innym momencie.
Więc będzie bez prezentów.
W swoim otoczeniu nie spotkałam się, by młodzi wzajemnie robili sobie prezenty

aniak1211

Moj dostal mnie po slubie :ag:
Nad samym rankiem w koszulce sexi  ;D :love:

magdalinska

moim zdaniem to kolejny pomysl na wyciagniecie kasy z okazji dnia slubu.
ja byłam tym prezentem, jedynym w swoim rodzaju  :love:

kamelia04.08.2007

Cytat: magdalinska w 19 Sie 2008, 12:33:59
moim zdaniem to kolejny pomysl na wyciagniecie kasy z okazji dnia slubu.


też tak uważam. Gadzeciarstwo w tym przedmiocie jest bezgraniczne. Kupuje sie tyle rupieci, niektóre niepotrzebnie.

Chyba żeni sie z toba z miłości i z własnej nieprzymuszonej woli? To co tu jeszcze dokładać?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

katgoli

Przepraszam ze sie wylamuje ale ja bardzo chcialam mojemu przyszlemu mezowi dac prezent z okazji naszego slubu cywilnego. Otrzymal ode mnie pioro firmy Mont Blanc. Moj maz uwielbia takie rzeczy wiec chcialam by podpis na akcie malzenstwa zlozyl wlasnie tym piorem i zapamietal to do konca zycia. No i zapamietal ale niestety aktu malzenstwa nie mogl podpisac bo mozna tylko czarnym no a pioro pisalo na niebiesko  :hihi: nie mialo to zadnego zwiazku z komercja czy czyms co zobaczylam w filmie ale stwierdzilam ze jak teraz nie dam mu tego piora to kiedy. Pozatym nie jest katolikiem wiec slub cywilny mial dla niego ogromne znaczenie.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Katagoli  pomysł z piórem fajny. Porządne pióro to piękny prezent.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lilka-on-line

Hej:)
My zdecydowaliśmy się na prezenty ślubne, a wyszło tak dlatego, że mój przyszły bardzo chciał mi kupić pierścionek zaręczynowy z prawdziwego zdarzenia (kiedy się oświadczał nie miał takiej mocy finansowej). Ja nie chciałam drugiego, więc zaproponowałam, że może zrobić mi prezent ślubny i wybrać w komplecie do obrączek. Co by nie było, że tylko on mi daje prezent to zrewanżuję mu się łańcuszkiem z krzyżykiem :D

nata79

Witajcie,
ja nie dam zadnego prezentu z okazji slubu i nie oczekuje niczego rowniez - jednak moja kolezanka zrobila sobie sesje zdjeciowa u wspolnego znajomego w prezencie dla swojego przyszlego meza. Wystapila w niej w roznych rolach - raz wampa, raz malej dziewczynki, lolitki i wampirzycy. Super sprawa...

tasak

Witajcie,
ostatnio dużo się słyszy o takich prezentach.. Myślę, że to całkiem fajna sprawa.. W końcu to nasz dzień i poza całą otoczką można było by pomysleć o tym jak sprawić niespodziankę tej drugiej połówce... Myslałam o przygotowaniu jakiegoś albumu-ksiązeczki o historii naszego związku.. powklejane smieszne zdjęcia, pamiątki, rysuneczki, jakis wydrukowany tekst.. Mam jeszcze trochę czasu, myslę, że uda mi się coś zmalować :D

nata79

Super pomysl! Mozna tez, jak ktos ma czas i talent, napisac ksiazeczke, w ktorej opisujecie np. wszystkie Wasze najlepsze chwile. Taki zbior-przypominacz :)

MagdaG

hmm.... potem dobrze będzie pooglądać sobie taką książeczkę jak małżeństwo będzie przechodziło kryzys...:)

effik

Cytat: mignon w 19 Sie 2008, 10:51:38
Ja chciałam zrobić mojemu M. niespodziankę i z setek stron maili od niego do mnie powybierać jakieś zdania, fragmenty - ważne, śmieszne, "prorocze". Nawet zaczęłam coś takiego robić, ale w całym tym zamieszaniu nie dałam rady. I tragedii nie ma. Cóż... skończę już po ślubie i dam w innym momencie.

też kiedyś zrobiłam coś takiego z innej okazji - niezła historia z tego powstała  :dance:
niezły pomysł :)

effik

Dziewczyny, ale przecież nie musi to być kosztowna rzecz. To nawet nie musi być upominek w stylu: biżuteria, portfel, pióro etc.

Nie myślałyście o tym, żeby coś zrobić dla Niego na weselu? Nie wiem - zaśpiewać (jak ktoś umie i lubi), nauczyć się jakiegoś tańca, zrobić prezentację ze zdjęć, cokolwiek? :)

albo jakaś niespodzianka na chwilę, gdy już zostaniecie sami po weselu? ;) :)

claridad

Na ostatnim weselu, wszystkie panny na wieczorze panieńskim nauczyły się tańca brzucha i na weselu odtańczyły to. To był taki grupowy prezent, na czele oczywiście panna młoda, która przedstawiła to własnie jako prezent dla męża :) Było sympatycznie.

effik


wrobelek0403

moj mąz dostał prezent przedslubny - spinki do koszuli, które miał potem na slubie.

a do prezentów typu wystepy trzeba miec predyspozyje - ja ich nie posiadam ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: wrobelek0403 w 15 Lis 2009, 11:09:10moj mąz dostał prezent przedslubny - spinki do koszuli, które miał potem na slubie.

mój też :D a ja kolczyki :D

bibulka

o ja.. dobrze jest się zalogowac na forum, bo wpada się na nowe pomysły.. nie myślałam wczesniej o prezencie dla tż.. sama ja nie wystarczę? nie odpowiadajcie.. idę wymyślac prezent.