Pierwsza rocznica ślubu a prezent dla męża

Zaczęty przez aga1322, 19 Sie 2008, 01:43:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga1322

Dziewczyny pomóżcie!
Za niecały miesiąc rocznica a ja nie mam pomysłu.
gnieszka

aga1322

Myślałam  o fotopuzzlach, znacie sprawdzoną firmę.
gnieszka

kotabma

Cytat: aga1322 w 19 Sie 2008, 01:43:20
Dziewczyny pomóżcie!
Za niecały miesiąc rocznica a ja nie mam pomysłu.
My wczoraj mielismy rocznice i zafundowalismy sobie weekendowy wyjazd nad morze, bylo swietnie, pomimo wstretnej pogody
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

mojemu wystarczy, że go sie zabierze do dobrej restauracji i jest zadowolony.

Na jego urodziny (bylismy wtedy w PL) poszlismy najpierw do kina na francuski film, a potem do Blue Cactusa.
Na rocznicę ślubu byliśmy w restauracji Chikito w Granadzie.

Wyjazd na weekend w ładne miejsce i wyjście do restauracji, to jeszcze lepszy pomysł.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

ddu

my w zeszły weekend mielismy rocznicę, planowaliśmy wyjazd, ale plany popsuli nam teściowie (o czym już  tu pisałam). i choć nie miałam kasy kupiłam mężowi zegarek - marzył o zegarku od dawna. i był przeszczęśliwy. napisałam do tego, żeby zegarek po to, żeby odmierzał nasze szczęśliwe chwile ;) czy coś takiego....
więc myślę, że warto spełnić jakieś marzenie, choćby lot balonem :)

Fanka

Cytat: kotabma w 19 Sie 2008, 13:56:16
My wczoraj mielismy rocznice i zafundowalismy sobie weekendowy wyjazd nad morze, bylo swietnie, pomimo wstretnej pogody
Moim zdaniem prezent na rocznice ślubu powinien dotyczyć Was obojga. w końcu to uczczenie Waszego wspólnego życia.
Wspólny wypad weekendowy to świetna sprawa, zwłaszcza, jeśli wybierzecie miejsce, które wyjątkowo dobrze Wam się kojarzy :0 A na pewno każda para takie miejsca ma ;)
Polecam świetnie wykonane drzwi przesuwne