KuchNiA - żółta czy czerwona

Zaczęty przez Chermelle, 11 Sie 2008, 20:35:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chermelle



Kuchnia w bloku wąska i długa - po jednej stronie beda meble, zlewozmywak,
lodówka, kuchenka, po drugiej blat na całej dlugości ściany.

Moje pytanie dotyczy KOLORóW

1. Wariant pierwszy

Kuchnia żółta znaczy meble, jakie blaty, ściany, płytki między meblami, roleta
- znaczy cała reszta ???

kolor jak na zdjeciu

2. Wariant drugi

Kuchnia czerwona albo czerwono-czarna a jaka reszta ???

HELP

nionczka

Zoltego nie cierpnie wiec glosuje za czerwonym.

Uwielbiam czerwien laczona z szarym i w zaleznosci od odcieniu tez z bezem, kremowym albo nawet bialym. Z czarnym nie bardzo lubie bo wydaje mi sie takie polaczenie bardzo w stylu lat 80.

Zolty fajnie by wygladal z biela albo z moim ulubionym szarym.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

zolta albo czerwona :) na pewno nie czarna - bedzie widac kazda kropke wody na czarnym :( ja tez za zoltym nie przepadam - ale tutaj podoba mi sie ta wizualizacja

mayagaramond

Jelsi kuchnia jest waska to na gore dalabym jasne szafki - kremowe, waniliowe, biale.

Zolte kolor lubie, czerwony tez, ale nie jednego ani drugiego nie zrobilabym dominujacym kolorem w kuchni, bo bym zwariowala po paru tygodniach.

Czarny odpada, bo polyka swiatlo i zmniejszy Ci optycznie kuchnie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Ale wlasnie jasne kremowe/biale szafki na góre i kolorowe na dol juz fajnie jest. I nie przytlacza.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

mnie podoba się ta czerwona
do tego jasny blat!

ale i tak wszytsko musisz rozpatrzec pod kątem swojej kuchni. szafki w takim wyraźnym/ostrym kolorze potrzebują przestrzeni
czy kuchnia nie jest za mała na taki ostry kolor? nie zwariujesz wchodząc do kuchni gdy z każdej strony będzie dawał po oczach taki ogień? czy to żółty czy czerwony...


Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

inkageo

Baaardzo podoba mi się czerwona :)
Imagine there is no hate

dagi

mnie też najbardziej podoba się czerwona :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

magda_ok

A na moim monitorze pierwsza jest pomaranczowa :)
Mi sie podobaja obie - i pomaranczowa ;) i czerwona - tylko takie kolor naprawde potrzebuja przestrzeni. (czerwony tez pochlania swiatlo)

kasiad

Mnie najbardziej podoba się czerwona  :D
Ale aby pięknie się prezentowała potrzbna jest duża przestrzeń.
W małej kuchni gdybym zrobiła sobie takie szafki dostałabym oczopląsu po tygodniu  :ag:

zosia2007

Kuchnia numer 2 mi się podoba

zwierzatko_mojej_mamy

Chermelle ja bym w malym i waskim pomieszczeniu nie brala sie za czerwona, ani czerwono-czarna - co najwyzej biala taka szklista z czerwonymi wstawkami, ale z tych dwoch zdjec, chociaz zolci i pomaranczy szczerze nie cierpie, to ta zolta moglabym sama miec ;) jesli Ci sie tylko nie opatrzy kolor za szybko ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Chermelle,
jeżeli macie małą kuchnie to ja bym nie szalała z ostrymi kolorami.

Chermelle

#13
dzieki dziewczyny  :piwko:

to nie moja kuchnia tylko koleżanka prosiła o rade ja sie średnio znam ona po przemysleniu zdecydowała sie na jasna -może zółta, pomarńczowa, czy coś takiego - do jej charakteru pasuja ostre kolory

ale jeszcze pytanie jak zółta czy pokrewne kolory to  jaki kolor reszty czyli ściany, płytki, roleta, podłoga, dodatki ??? ??? ??? ??? ???


zuzia

Chermelle,
ja bym nie robia całej żółtej czy tam pokrewnej kolorowo kuchni. Co za dużo to niezdrowo.
Jeżeli szafki w takim ostrym kolorze, jak na tych twoich fotkach to resztę dałabym delikatniejszą. może np. delikatną limonkę? brąz?

Chermelle

zuzia no właśnie tak myśle ze szafki zółte a blaty białe albo czekoladowe 
musze po salonach popatrzec pewnei maja probki kolorow i zabaczyc w zestwie na zywo te kolory :confused:

spragnienie