zwiastun profesjonalnych na 7 i 8 relacja Elizypj: troche fot gosci st 1,5,7,8

Zaczęty przez elizapj, 04 Sie 2008, 16:15:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martullek

elizapj czekamy na więcej, razem z Tobą  :hihi:

czy mogłabyś zdradzic w jakiej kwiaciarni robiłaś bukiet slubny?

elizapj

martullek moge jak najb polecic swoja florystke, ale ona tylko wspolpracuje z jakas kwiaciarnia, i pracuje z domu. przesle dane na priv, bo musialabym podac nr jej kom na strefie
a babka jest ekstra  :ok: robila dla mnie: butonierki, moj bukiet, 3 bukiety moich druhen, 2 duze wiazanki na taras, 2 duze na hall, i 1 na pianino. kazda byla super:)
udekorowala mi tez dlugopis do ksiegi wpisow - zaluje, ze narazie nie mam zadnej jego fotografii, bo byl super i byl dokladnie taki jak wzor o jaki prosilam:)
rowniez idealnie wg wzoru robila mi:
- dekoracje samochodu
- rozki do platkow
i szykowala platki oraz roze do wlosow po zdjeciu welonu
jest jedna z moich wesolno slubnych uslugodawcow, do kt nie mam zadnego zarzutu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

na prof bede musiala poczekac dluzej kopas
ale za to dzis dostalam plytke od kolezanki i jest kilka ekstra...kto widzial nk lub fb, mogl widziec niektore...ale te sa chyba w lepszej rozdzielczosci:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#104
 :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#105
poprzednie sie u mnie otwiera w kompie prawidlowo haha, nie wiem czemu po zalaczeniu bokiem  :puk:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#106
i to choc niewiele na nim widac i jakosc nietego...bardzo lubie to zdjecie :wub:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

hahaha!

i już mam częściową odpowiedz.. rozpływam się w zachwytach już teraz.. to co będzie jak zoabczę całą serię zdjęć?
Zemdleję pewnie i R. będzie musiał zastosować "usta-usta"! Hmmm... też fajnie ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Eliza, matko, jakas Ty piekna! Wygladalas zjawiskowo po prostu. Czekam niecierpliwie na profesjonalne zdjecia, bedzie uczta dla oczu :) !

elizapj

Cytat: maroonbug w 09 Wrz 2008, 14:06:33
Eliza, matko, j...Czekam niecierpliwie na profesjonalne zdjecia, bedzie uczta dla oczu :) !
maroonbug, blagam wyedytuj ten text :-[
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

powtorze za maroonbug.... piekna kobieta jestes.......... cudnie wygladałas, juz sie nie moge doczekac profesjonalnych zdjec :)


Anupka

elizapj - no co z tymi zdjeciami ?!?!?!?! ;)

Doczekac sie nie moge, nooo...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

anupka nocny marku:)
niestety chyba nie predko. my a fotgraf to tysiace km:( wiec nie ma jak sie spotkac i wybrac fot:(
plan jest taki, ze fotograf ma nam przeslac calosc na plycie, z czego my mamy powiedziec co wybieramy, odsylamy i dopiero on rusza...
moglby plytke dawniej juz przeslac, ale chcemy wyboru dokonac wspolnie, a ja sie z mezem nie widze od 29.08:( schodza sie nasze sciezki dopiero 27.09, na 2 dni. wtedy mamy zamiar sie za to wziac!:D
wychodzi na to, ze na poczatku pazdz mozemy sie spodziewac fotek na stronie, te papierowe to chyba pozniej:(...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

o buu.. to długo strasznie...
U nas było tak, że te do prezentajcji internetowej nasza fotograf wybierała sama. Na naszą prośbę zmieniła potem podkład muzyczny i kilka zdjęć. Reszte - chyba 1400 dostaniemy na płycie. To będą plus minus wszystkie chyba. I też - ze wzgl. na odległość - wyśle nam całość pocztą. No z tym, że my nie chcieliśmy albumu w formie tradycyjnej, więc sami sobie możemy wybrać jakie fotki chcemy.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#115
ok, to juz wiecie ze musimy czekac. ale wlasnie sie dowiedzialam, ze owa plytka jest slana juz dzis  brawo

z w miedzyczasie mam kolejny zwiastun tego co mnie czeka, bo znowu cos wyladowalo u niego na blogu
http://www.karlgrupe.com/blog/ albo jesli ktos bedzie to czytal nie dzis to tu: http://karlgrupe.com/blog/?p=728

o dziwo wybral do bloga wlasnie nasze pozowane, pleneru jako takiego nie chcielismy i nie mielismy, ja wolalam miec wiecej fotoreportazu i jedynie kilka ujec na starowce, skoro i tak tam byl slub
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

elizapj, wlasnie do mnie dotarło, ze nie zamiesciłam swoich zachwytów w Twoim watku  :hammer: :hammer: wygladaliście pieknie, a Ty wrecz zachwycająco  brawo brawo brawo no i czekam na pełną relację fotograficzną  :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: wrobelek0403 w 19 Wrz 2008, 15:57:31
elizapj, wlasnie do mnie dotarło, ze nie zamiesciłam swoich zachwytów w Twoim watku  :hammer: :hammer: wygladaliście pieknie, a Ty wrecz zachwycająco  brawo brawo brawo no i czekam na pełną relację fotograficzną  :D
przytul dzieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

wczoraj nie wiem co mnie naszlo ale wrocilam do bloga. mialam krociutko cos tam wspomniec...i wrocil moj nalog blogowania!!!
przy okazji wrzucilam troche fot. akurat pasowaly do tego o czym pisalam...
no i chyba sie juz nie zdobede na dalsza czesc relacji, kt obiecywalam na poczatku tego postu...ale jesli ktos ciekawy, relacjonuje w pewnym sensie w blogu rzeczy, o kt tu niekoniecznie pisalam:)
http://normalnyslub.blogspot.com/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

elizapj nie wiem jak to się stało że dopiero teraz znalazłam Twoje zdjęcia...
i szczęka mi opadła... :surprise:

wyglądałaś bajecznie! miejsce na wesele też piękne- sama je rozważałam..!
łączę sie w zachwytach poprzedniczek i w oczekiwaniu na profesjonale zdjęcia.... wtedy to już całkiem odlecę...

Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

elizapj

tym, kt tak jak i ja niecierpliwie oczekuja na nasze fotki prof daje znac, ze sie dzis w blogu rozpisalam o planowaniu fotografowania i kilka z kolekcji pryw nowych fotek umiescilam
http://normalnyslub.blogspot.com/2008/10/fotografie-waznych-osobrzeczy.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Ech Eliza... i znow tylko kilka fotek, Ty to potrafisz stopniowac emocje! ;)
No pieknie, jak zwykle!
Przeczytalam Twoj wpis w blogu - kurcze, jak to sie wszystko zgadza z tym brakiem czasu, planowania, fotek jakie sie chcialo... i tym, ze nie mozna miec wszystkiego, niestety....

A tak OF - w ktorym kosciele braliscie slub? Bo to wyjscie wyglada jak "moja" katedra...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Anupka w 14 Paź 2008, 01:42:22
A tak OF - w ktorym kosciele braliscie slub? Bo to wyjscie wyglada jak "moja" katedra...
ta sama epoka:) to Nawiedzenia NMP na nowym miescie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

Elizapj ja już nie wiem czy pisałam czy nie o twoich zdjęciach, jeśli nie to napiszę teraz- według mnie miałaś naładniejszą stylizację na naszym forum :) (tylko mi się nie obrażać- to moja mała prywatna opinia ;))

czekam na profesjonalne  :D

elizapj

 :-[ kffiatku jest mi bardzo milo ze tak myslisz  przytul

choc czytajacym nasze wymiany zdan nie mozna juz miec za zle uwazanie, ze strefa to kolko wzajemnej adoracji  :hihi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login