dla zainteresowanych proffotki w relacjach okołoślubnych :)

Zaczęty przez lapin80, 27 Lip 2008, 19:50:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

giga

#50
 Ale jakie z pomysłem   ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lapin80

właśnie wróciłam z pierwszej przymiarki. Jestem trochę podłamana. Suknia jest sporo za duża, niby rozmiar 36 ale nie wiem. Trzeba sporo zwęzić. Boję się, że straci fason  :'(
czy Wasze suknie też przychodziły za duże i były sporo zmniejszane?? czy tylko ja mam takiego pecha :(
:wall:

zaczynam mieć lęki..
zaczyna jeść mnie stres.




ze_nitka

moja byla duuuuzo za duzo i nie wyszlo najgorzej na koniec

panikarola

moja tez! ale musialam mocno pilnowac zmniejszania.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

wredotka

ja mialam odwrotnie. Nosze 40 a sukienka przyszla 38 i byla super. Nic nie trzeba przy niej robic.

lapin80

#55
wrzucam na chwilę zdjęcia po makijażu próbnym (jakieś 3 h po)
mówcie co myślicie.



http://picasaweb.google.pl/lapin80/Makeup#


iwka28

Witam wszystkich:)

Wczorajszy dzień spędziłam buszując po salonach  z sukniami ślubnymi. Poprzymierzałam ich trochę i o dziwo, te które wyszukałam sobie wcześniej w Internecie najbardziej mi się podobały również na przymiarkach. I teraz mam dylemat którą wybrać. Mam dwie: obie La Sposa: model Madame lub Micenas (ale ta po małej przeróbce dołu sukni - usunięcie wystającego tiulu, może da się "rozpuścić" upięcie na prawym boku).
I pojawia się moje pytanie do Lapin80:
Suknia Madame jest przepiękna - prosta, ale ten krój i materiał są po prostu cudne. No i tren. Tyle że ja mierzyłam duży rozmiar (chyba 40 lub 42) i dół sukni był bardzo rozłożysty. Bardzo ale to bardzo rozchodziła się na boki i boję się że będzie to niewygodne w kościele i potem na przyjęciu.
Ty masz mały rozmiar sukni - czy też jest tam tyle materiału? Pani w salonie powiedziała żeby się nie martwić, ponieważ z halki która jest w sukni można wyciąć część tej sztywnej falbanki i wtedy suknia będzie węższa. Nie wiem co o tym myśleć.   
Nie sądziłam że wybór będzie taki trudny:(

W załączeniu la sposa micenas


tachogti

lapin80 rzeczywiscie tylko oczy widac, z reszta jak na moj gust troszke za ciemne i jakis taki niedopracowany i "codzienny" ten makijaz, ale moze to kwestia oswietlenia zdjecia  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdarynka

Podkresl brwi, teraz sa za cienkie i za jasne
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Masz za cienkie brwi i ogólnie za mało kolorytu, trochę różu i trochę mniej szarości na oku, na ustach nie masz nic- delikatna pomadka by się przydała, chyba że jadłaś

lapin80

iwka28- madame nie jest łatwą w noszeniu suknią :)
ja będę miała wyciętą część halki, bo suknia jest na mnie sporo za duża i tej halki proporcjonalnie też jest za dużo. Mam nadzieję, że to mi ułatwi mobilność :)
Tren jest rewelacyjny i myślę, że dla niego warto tą suknię kupić. Po podpięciu suknia traci, ale to chyba dotyczy wszystkich sukien ślubnych.
W czwartek odbieram suiknię po poprawkach- wtedy mogę ci więcej powiedzieć o końcowym efekcie :)

Co do makijażu- na brwi i rzęsy pójdzie henna.
Chciałam mocne oczy, ale Pani trochę "zaszalała". Myślę o rezygnacji z podkreślania dołu oka, bo w niektórych ujęciach wyglądam jak wampir ;D
Jak to braciszek powiedział: o, ladny makijaż- stylizacja na truposzka? ;)

Tak więc grafitowe oko, ale bez kresek na dolnych powiekach.

Na ustach ma być pomadka ale bardzo naturalna- pudrowy róż.

rilla84- ja chciałam podkreślic tylko oczy, a reszta jak najbardziej naturalnie.
na fotkach widzę, że świecę się, jak psu jaja. Czy możecie mi polecić do poprawek jakiś puder transparentny? Może być wysokopółkowy, ale nie musi :)

dzięki za dotychczasowe opinie :)



tachogti

lapin80 Isa Dora Soft Compact Powder kolor Sheer Transparent nr chyba 10 :) okolo 60 zl  ;)
co do truposzka - brat ma racje - ja tak sie maluje jak na impreze ide rockowa albo koncert  ;D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

iwka28

lapin80: Będę bardzo wdzięczna za info o końcowym efekcie. Ze wszystkich sukien jakie mierzyłam ta najbardziej mi odpowiada. Pani w salonie też mi powiedziała, że właśnie przez to, że jest za duża tak wygląda i że przez wycięcie części halki można zredukować tą "objętość" na dole:) Poza tym na upartego możną ją jeszcze zwęzić zaszywając trochę materiału po szwach. A tren - bajka. Nie wydaje mi się, że po podpięciu suknia traci - bardzo ładnie jest podpinany - dosyć wysoko, nie podcina na wysokości  kolan. Efekt - prosto, elegancko, można poszaleć z mocnym kolorystycznie bukietem.



lapin80

iwka28- jeżeli efekt będzie ok, to wkleję fotki. Jak nie to się powieszę  :wall:

a myślałaś już jaki ewentualnie kolor wstążki?

Ja wiedziałam, że to będzie ta suknia, zanim ją jeszcze przymierzyłam. Nie mogę się doczekać, jak już w końcu będzie dopasowana. A trenu najchętniej wcale bym nie podpinała, nawet na weselu. Niech mnie nikt nie prosi do tańca  :foch:

sierpniowajulka

taka ładna dziewczyna, a taki straszny makijaż.
Lapin, jesteś z Warszawy? Jeżeli tak - mogłabym Ci dać namiary na moją wizażystkę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lapin80

 :'(
sierpniowajulka jestem z poznania.
nie będę już zmieniać makijażystki bo mi się już nie chce... :sadwalk:

przy ślubnym powiem, że nie chcę mieć podkreślonego dołu oczu, bo widzę na fotkach, że nie wygląda to dobrze.
Górna powieka mi się podoba. Chciałam mieć ciemny makijaż.
oczywiście większy mat na pyszczku.
ust najchętniej wogóle nie malowałabym, ale będą delikatnie różowo pudrowe.

a tak ogólnie to mi się odechciewa- suknia przyszła za duża, fryzura nie podoba się n, makijaż nie podoba się nikomu  :green:

tylko buty podobają się wszystkim..

pier...lę. Idę w samych butach :pissed:



sierpniowajulka

Cytat: lapin80 w 22 Wrz 2008, 20:05:25
pier...lę. Idę w samych butach :pissed:

a to mogłoby się spodobać N.  ;D ;D ;D
Weź trzy głębokie wdechy, policz do dziesięciu i przywołaj uśmiech z powrotem na twarz. :) Suknię zmniejszą i będzie ok, fryzura i tak wyjdzie inna niż na próbie (a jaka będzie fryzura?)... a makijaż to tak przyjemna rzecz, że na skrzydłach powinnaś polecieć jeszcze na kilka prób do różnych wizażystek. Zawsze - jakby co - masz w obwodzie tę... Ale daj chociaż sobie szansę z innymi! Tutaj nie chodzi nawet o makijaż oka - ta babka zupełnie nie podkreśliła atutów Twojej twarzy... :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lapin80

nie mam zdjęcia fryzury- dzieło własne mojej fryzjerki. To ma być luźno spięty z tyłu niski kok, włosy zaczesane do tyłu lekko uniesione nad czołem.

tak sobie myślałam, że jak ściągnę uwagę na oczy to odciągnę od reszty mamejowatej twarzy.
julka ja tak efektownie jak ty nigdy nie będę wyglądać, bo moja uroda przy twojej jest hmmm... pospolita?
ale nie mam zamiaru wpadać w depresję.
kurcze, w końcu dla ludzi, którzy mnie kochają (a tacy będą na ślubie) i tak będę piękna :D

a makijażem się przejmowac nie zamierzam więcej- w końcu po coś został wynaleziony photoshop  brawo

rilla

hehe na penwo będzie super, a kiedy ślubujesZ? nerwy da się wyczuć więc pewnie już tuż tuż

lapin80

rilla za trzy tygodnie.
całe to wesele zaczyna być koszmarem dla mnie. muszę wyluzować bo nie dożyję :)
nawymyślałam sobie różnych rzeczy a okazuje się że to nie bajka.

może po piwku?
:drunk:

sierpniowajulka

Cytat: lapin80 w 22 Wrz 2008, 20:35:08
nie mam zdjęcia fryzury- dzieło własne mojej fryzjerki. To ma być luźno spięty z tyłu niski kok, włosy zaczesane do tyłu lekko uniesione nad czołem.

tak sobie myślałam, że jak ściągnę uwagę na oczy to odciągnę od reszty mamejowatej twarzy.
julka ja tak efektownie jak ty nigdy nie będę wyglądać, bo moja uroda przy twojej jest hmmm... pospolita?
ale nie mam zamiaru wpadać w depresję.
kurcze, w końcu dla ludzi, którzy mnie kochają (a tacy będą na ślubie) i tak będę piękna :D

a makijażem się przejmowac nie zamierzam więcej- w końcu po coś został wynaleziony photoshop  brawo

obok polewania powinna być tutaj opcja jakiś batów, tortur za pisanie takich głupotek!!! Jaka pospolita??? Właśnie buzia śliczna, a babka tego zupełnie nie wykorzystała - wręcz odwrotnie!!! mamejowata - DOBRE!  :point_lol: :point_lol: :point_lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iwka28

"iwka28- jeżeli efekt będzie ok, to wkleję fotki. Jak nie to się powieszę"  

No co Ty, jestem pewna że będzie przepięknie  :) Suknia cudna, dopasują ją na pewno, fryzurą się nie przejmuj, próbne zazwyczaj są takie sobie, a w dzień ślubu wychodzi zdecydowanie lepiej - bardziej się starają wszyscy. Próbna jest przecież mniej więcej.


"a myślałaś już jaki ewentualnie kolor wstążki?"

Jeszcze nie, muszę ustalić z moją połową jaki kolor chce musznika - zostanie albo ta co jest albo niebieska albo zielona. Wydaje mi się że do koloru Ivory w którym jest każda będzie pasować.

" A trenu najchętniej wcale bym nie podpinała, nawet na weselu. Niech mnie nikt nie prosi do tańca "

Zawsze możesz poprosić zespół żeby na początku wesela ogłosił, że Ty nie tańczysz:):):) albo zrób pętelkę przy trenie i noś go na ręce - tak jak damy parę ładnych lat temu.


Czekam na fotki z niecierpliwością


poli

lapin80, widzę, że mamy podobne doświadczenia z makijażem, ale na skrajnych biegunach:) ciebie maznęli za mocno, a mnie jakby za lekko. cera wyglądała starzej, za to oczy wolałabym mocniejsze niż mi zrobili. też myślałam, że dam sobie spokój, ale może warto powalczyć... i nie załamuj się, też powoli dobiegam do mety i muszę się pilnować, żeby nie stracić z oczu meritum sprawy. będzie dobrze  :yes:

a suknię masz olśniewającą - żałuję, że jest nie dla mnie.

konwalia

lapin a kto Cię maluje i czesze?
ja też jestem z poznania, wstępne foty "jak wyszłam" masz tutaj:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2710.0.html