buty carloferrucci - gdzie w Warszawie?

Zaczęty przez miracle8512, 23 Lip 2008, 23:41:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miracle8512

cześć dziewczyny!Pytanie jak w temacie. Dzwoniłam do przedstawiciela handlowego ale nie mogę się dodzwonić. za trzy tygodnie jadę na przymiarkę i buty muszę mieć. Jeśli wiecie gdzie ich szukać to prosze o pomoc. Na zdjęciach bardzo mi się podobają. Byłam juz w maximusie, kdt i wszystkich salonach na al. JPII i nigdzie nie znalazłam nic co by mi się podobało i jednocześnie pasowało:(

golinda

w KDT i salonach na JPII to by mi się też nic nie podobało
jedź do Wola Parku, sprawdź też w Aldo

no ale wszystko zależy od tego, jakie chcesz mieć te buty...

marcia1

W Warszawie buty Carlo Ferrucci widzialam w salonie Susan Blanche na Kijowskiej 11 i na ul. Grochowskiej 178/ 184 w salonie AGORA. Też bardzo mi się podobają te butki i chyba sprawie sobe takie. Z opini znajomem wynika że do tego wygodne są:)

kasiad

Ja miałam buty z tej strony

http://www.zappos.pl/index.php?p12,buty-slubne-carlo-ferrucci-model-bianca

Przyznam, iż obcas w nich to 9 albo 10 cm, ale faktycznie buty są śliczne  :yes:

Ja chętnie bym swoje sprzedała, ale nie nadarzyła sie jakoś do tej pory okazja  :lollol:

marcia1

To faktycznie śliczne buty :) ale ja na takim obcasie skręciłabym nogę  ;)

kasiad

Ja też tak myślałam, ale wytrwałam w nich całą noc i nie było tak źle  :ag:

marcia1

No to dobrze, że butki nie zawiodły;)

englein

#7
Sliczne te butki, czy nie mialas problemu ze spadaniem z nog? Troszke boje sie takiego typu butow. zalezy mi na ecru, pelnym przodzie i tyle oraz wysokim obcasie.
Czy oni maja jakis sklep stacjonarny? Niestety nie odpalaja mi sie namiary kontaktowe i info o sklepie.
Kasiad, polewam za te butki:)

kasiad

englein ja swoje kupiłam w sklepie stacjonarnym, musiałam je przed kupnem zmierzyć ponieważ przerażał mnie wysoki obcas, buty mi z nóg nie spadały pomimo iż na ślubie miałam pończochy, kupiłam je w sklepie Mon Cheri w Białymstoku, tym samym, w którym kupiłam suknię ślubną ;)