kuchnie wersja ostateczne

Zaczęty przez marax, 22 Lip 2008, 18:14:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

zalozenie kuchnia maila byc prosta i funkcjonalna
http://picasaweb.google.pl/maraxela/KuchniaOstatecznaWersja?authkey=VxG0x3-PCbI
front
http://www.pfleiderer.pl/page,314.html
model legno jasne
kafle
http://www.paradyz.com.pl/?s=72&a=7&lang=pl&collID=300&str=15
inca verde takie bambusy nad blatem maja byc

ishka82

Mi się podoba :) Wiele nie pomogę, remonty mnie przerażają i sama nie wiem, czy bardziej chcę remont, czy bardziej się go boję lol

mika

bardzo fajny projekt, choć kolejność sprzętów nieprzedzielonych blatem powinna być: lodówka, zlew, kuchenka, a u Ciebie jest lodówka kuchenka zlew, to nic nie szkodzi, bo rozumiem, że zlewu  nie da się przenieść na miejsce płyty
mi się osobiście bardzo podoba

marax

no zlewu sie nie przeniesc bo okapu nie byloby jak powiesic bo jest okno

wrobelek0403

jak dla mnie bardzo fajnie :)

mam tylko pytanie, czy pomiedzy lodówką a piekarnikiem nie powinno być jakiegos odstepu????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: maraxela w 22 Lip 2008, 18:27:59
no zlewu sie nie przeniesc bo okapu nie byloby jak powiesic bo jest okno

dlatego też uważam że jest to najlepsze rozwiązanie w tej kuchni jakie może być
w jakiej firmie będziecie zamawiać kuchnie???

wrobelek0403

Cytat: mika9983 w 22 Lip 2008, 18:26:03
bardzo fajny projekt, choć kolejność sprzętów nieprzedzielonych blatem powinna być: lodówka, zlew, kuchenka, a u Ciebie jest lodówka kuchenka zlew, to nic nie szkodzi, bo rozumiem, że zlewu  nie da się przenieść na miejsce płyty
mi się osobiście bardzo podoba

mika, ma dokladnie taki sam uklad :) najwazniejsze ze blaty robocze sa spore :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: mika9983 w 22 Lip 2008, 18:29:46
Cytat: maraxela w 22 Lip 2008, 18:27:59
no zlewu sie nie przeniesc bo okapu nie byloby jak powiesic bo jest okno

dlatego też uważam że jest to najlepsze rozwiązanie w tej kuchni jakie może być
w jakiej firmie będziecie zamawiać kuchnie???


nie rozumiem pytania a w ajkiej moze byc formie??

mika

w jakiej firmie a nie formie lol


martullek

Cytat: wrobelek0403 w 22 Lip 2008, 18:28:53
mam tylko pytanie, czy pomiedzy lodówką a piekarnikiem nie powinno być jakiegos odstepu?

moi rodzice tak mają - nic się złego nie dzieje :)

Basia

Cytat: wrobelek0403 w 22 Lip 2008, 18:28:53
jak dla mnie bardzo fajnie :)

mam tylko pytanie, czy pomiedzy lodówką a piekarnikiem nie powinno być jakiegos odstepu????

nie musi, bo teraz te urządzenia nie oddają tyle ciepła/zimna na zewnątrz. Ja mam jedno obok drugiego i nic się złego nie dzieje. Piekarnik jest tylko lekko ciepły na zewnątrz....

A co do projektu to uważam że jest bardzo dobrze.
Chyba nad wszystkim pomyślałaś. Mam tylko małą podpowiedź co do tego zlewu pod oknem (oj tego Ci zazdroszczę!)... Zerknij jak masz otwierane okno i jaką baterię wybierzesz i w którym miejscu zlewu będzie ona mocowana... Chodzi mi o to czy otworzy Ci się okno

A jaki będzie blat?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

marax

no wlasnie musze zamowic nowe okno bo to poprzednie dotyka blatu i nie moglabym otworzyc wiec musze zamowic krotsze.

Basia

Cytat: maraxela w 22 Lip 2008, 21:03:32
no wlasnie musze zamowic nowe okno bo to poprzednie dotyka blatu i nie moglabym otworzyc wiec musze zamowic krotsze.

Wow ! niezły remont się szykuje!!!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

marax

Cytat: Basia w 22 Lip 2008, 21:36:23
Cytat: maraxela w 22 Lip 2008, 21:03:32
no wlasnie musze zamowic nowe okno bo to poprzednie dotyka blatu i nie moglabym otworzyc wiec musze zamowic krotsze.

Wow ! niezły remont się szykuje!!!


nie no dom jest nowo budowany wiec w kuchni jeszcze sa pustaki bez tynkow ,wiec zmiana okna to nic takiego

katgoli

maraxela mi sie podoba...zamienilabym tylko lodowke z piekarnikiem/mikrofalowka....bedzie Ci latwiej dochodzic do lodowki...

spragnienie

ze wzgledu na to, ze lodówka otwiera się z lewej str na prawą zamienilabym slupki - tzn. najpierw lodówka, a potem piekarnik i mikrowela
wzgledy funkcjonalne, mala rzecz, ale bedzie wkurzać :)

marax

chodzi tam o to ze kolo slupka gdzie jest piekarnik jest sciana(tak ze ten slupek dolega do ok 90 cm sciany,wiec nie widac tego slupka z pokoju) wiec to byloby niewygodne i moglyby sie drzwiczki uszkodzic bo dobijalyby do sciany.A piekarnik jednak rzadziej sie otwiera

zwierzatko_mojej_mamy

a lodowka nie ma zmienianych drzwi? chyba kazdej mozna przelozyc drzwi na odwrotna strone nie?


EDIT: dobra widze ;) jak sie zamieni to zle bedzie sie wkladac zarcie - cofam wszystko ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

spragnienie

hmm ja bym wolala uważac przy otwieraniu (wchodzi w nawyk) niż się wkurzać przy każdym wykladaniu zakupów czy wkladaniu zupy do lodówki :)

marax

no musze to przemyeslec nie wiem tylko czy nie bedzie np problemu z wysowaniem szuflad z zamrazarki jak sie te drzwi zapra o sciane

magdalinska

bede miala bardzo podoby rozkład, tylko lodówka bedzie na miejscu piekarnika, otwierana tak jak ty teraz masz. zastanów sie nad ta zamiana.