woalka...lub toczek z woalka

Zaczęty przez elizapj, 24 Sie 2007, 23:27:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

#25
Cytat: maroonbug w 11 Mar 2008, 14:25:10
Rozwazam woalke i stroik na slub i postanowilam zrobic ja sama :)
gratuluje pomyslu:) z kreatywnymi ozdobami glowy tak jest chyba czesto, ze najlepiej zrobic na zamowienie wg wlasnego zyczenia, lub samemu zrobic. to drugue ma taka przewage, ze mozesz sie bawic w dowolna ilosc rozwiazna przed lustrem i nikt cie nie popedza, nie ma kolejnych klientek, godzin otwarcia atelier modystki etc...
ja zamowilam do cyw 2!!! bo mi sie koncepcja zmieniala..I raz bedac u tej kobitki kupilam tez sama woalke. w dniu slubu sama sobie zmontowalam wokol glowy;)
i bylam bardzo zadowolona  z efektu. Wiec zycze milej pracy:)
2 zamowione modele leza w eleganckim pudelku i czekaja na moje corki, kt zapewne beda mialy kupe frajdy bawiac sie nimi ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

okej, uwilam sobie slubne nakrycie glowy. na razie to prototyp, bo mam jeszcze kilka metrow tej siatki i pior paczke.
oto ja usilujaca samodzielnie sfotografowac swoja glowe i wygladac normalnie jednoczesnie... ::) :
http://picasaweb.google.co.uk/maroonek/Blusher?authkey=ArddYDlmkoE


zwierzatko_mojej_mamy

maroonbug - piekny prototyp sobie uwilas :D ja tez bede wic ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

zwierzatko_mojej_mamy tylko gniazdka se nie uwij  ;D ;D ;D, bo piórka już masz w planach :P :P
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zuzia

maroonbug,
wyrób zachwycający tylko nijak mi do twoich koronek nie pasuje (w sensie piór) :)

maroonbug

Dzieki Zwierzatko!
Mi pasuja piora do koronek jak najbardziej, bo staram sie zeby calosc wygladala najbardziej retro jak to mozliwe:) - koronkowa suknia, perly, piora, woalka, peep toe, czerwone paznokcie i usta.

zuzia

Cytat: maroonbug w 10 Kwi 2008, 09:43:59
Dzieki Zwierzatko!
Mi pasuja piora do koronek jak najbardziej, bo staram sie zeby calosc wygladala najbardziej retro jak to mozliwe:) - koronkowa suknia, perly, piora, woalka, peep toe, czerwone paznokcie i usta.

no to ok. bo tak po prostu pióra do koronek mi się nie widziały.

dragonfly

piekne te woalki.... szkoda, ze mam juz ustalona koncepcje bo pomysl rewelacyjny...

wrobelek0403

Cytat: dragonfly_80 w 10 Kwi 2008, 10:27:26
piekne te woalki.... szkoda, ze mam juz ustalona koncepcje bo pomysl rewelacyjny...

no własnie przejrzałam wątek i juz sama nie wiem, co lepiej - welon czy woalka... a ze koncepcja wciaz sie zmienia to kto wie...  ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

dla zainteresowanych tematem; w dzisiejszych Wysokich Obcasach jest sesja kokard, toczków i stroików ;)

sierpniowajulka

Założycielce wątku już się nie przyda, ale może inną PM zainspiruje:
http://www.birdcageveils.com/photo_gallery.htm
Wpadłam na stronkę przypadkiem. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

Mialam na slubie woalke do rozpuszczonych wlosow.
Moze komus przyda sie pomysl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login